Kuzey Yıldızı Yıldız (Aslıhan Güner) Kimdir?

Burak 01 Ağu 2019 Kuzey Yıldızı  0

Süreç Film imzalı Kuzey Yıldızı dizisi bir hayli iddialı, Sen Anlat Karadeniz dizisinden sonra, bir Karadeniz hikayesini daha ekranda izleyici ile buluşturacak olan yapımın yönetmen koltuğunda Ersoy Güler oturmakta.

Kuzey ve Yıldız’ın aşk hikayesini romantik, komik ve macera dolu bir anlatımla seyirciyle buluşturacak. Dizide baş rol Yıldız karakterini Aslıhan Güner canlandıracak.

Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi önemli isimler de yer almakta.

Aslıhan Güner, setten yaptığı paylaşım ile yeni rolünü çok benimsediğini belirtti. Ayrıca yeni imajıyla da dikkat çeken oyuncu Aslıhan Güner

Veee sürprizzz
Her şey “Yıldız”ım için..
Ben çok sevdim bakalım sizler de sevecek misiniz?

♥️

diyerek Kuzey Yıldızı dizisindeki Yıldız karakterinin resmini paylaştı. Bakalım bu dizi yayınlandığı zaman nasıl bir ilgi görecek?

Yukarıdaki resim yeni, aşağıdaki resim imaj değişimi olmadan önceki

Aslıhan Güner Kimdir?

17 Aralık 1987 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu 1,70 boyunda 57 kilodur. Annesi Malatyalı, babası ise Sivaslıdır. Sırlar Dünyası ile oyunculuğa ilk adımını atan oyuncu Barış Manço Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Yemek yapmaktan hoşlanmaktadır. 2013 yılında Mert Kılıç ile evlenmiştir. Dizinin çekimleri için Ordu ya taşınacağı düşünülüyor.

En İyi Arkadaşım, Büyük Buluşma, The İmam, Çemberimde Gül Oya, Selena, Esir Kalpler, Eksi 18, Sevda Çiçeği, Yuvamı Yıkamazsın, Asi, Şefkat Tepe, Bir Zamanlar Osmanlı, Sümela’nın Şifresi, Moskova’nın Şifresi, Herşey Yolunda Merkez gibi dizilerde rol almıştır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.