Kuzey Yıldızı Şule Kimdir? Zeynep Koltuk Boyu Yaşı Sevgilisi

Burak 06 Şub 2020 Haberler  0

Kuzey Yıldızı dizisi Show TV’nin vazgeçilmezlerinden biri olmaya devam ediyor. Maliyetli dizilerin ön plana çıktığı bu dönemde az maliyet çok galibiyet anlayışıyla yoluna devam eden Kuzey Yıldızı dizisi reyting konusunda sıkıntı yaşamıyor. Rekabet yarışının hızlandığı cumartesi gününün liderliğini elden bırakmamak adına oyuncu kadrosunu genişletmeye başlıyor. Peki Kuzey Yıldızı oyuncularına yeni katılan Şule karakteri kimdir?

Kuzey Yıldızı yeni gelen oyuncular dediğimizde akla gelen ilk isim Zeynep Koltuk oluyor. Diziye katıldığı andan itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncu Kuzey Yıldızı dizisinde Şule karakterini canlandırıyor. Diziye yeni dahil olan Şule; Gökçe, Feride ve Mine’nin annesi rolündedir. Her ne kadar deli dolu görünse de aynı zamanda duygu dolu bir kadın olan Şule, Kuzey’i nedensiz bir şekilde aldatmış ve bundan pişmanlık duyarak geri dönmüş bir karakterdir.

Yapımcının ve senaristin dizinin konusunu uzatmak amacıyla öne sürdüğü Şule karakteri görüldüğü ilk dakikadan itibaren merak salmaya başladı. Gelmesi iyi mi oldu kötü mü oldu bu tartışılır ancak bu tür bir karakter klasik Türk dizi potansiyeline baktığımızda olmazsa olmazlardan biriydi. Bu açığı Zeynep Koltuk ile kapatmış oldu. Umarız ortalığı fazla karıştırarak seyirciyi üzmeyecek şekilde tasarlanan bir karakter olmuştur. 🙂

Kuzey Yıldızı Şule (Zeynep Koltuk) Kimdir? Biyografisi, Oynadığı Diziler

1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Zeynep Koltuk 29 yaşındadır. Ankara Bilkent Üniversitesi İktisadi İdari Sosyal Bilimler Fakültesinden başarıyla mezun olmuş sonrasında ise Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü ile eğitim hayatını noktalamıştır. Diksiyon bakımından bir çok eğitim alan güzel oyuncu oyunculuğu tercih etmiştir. Sadece bu kadarıyla kalmayıp Bale, resim, piyano ve modern dans alanlarında profesyonel olarak kendini geliştirmeyi başarmıştır. Zeynep Koltuk Boyu 1,71cm, Kilosu 56, İnstagram Adresi: @zeynepkoltuk ‘dur. Oynadığı Diziler:
2014 – Ezra
2010 – 2012Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
2008 – Bizim Evin Halleri
2008 – Adanalı
2008 – Bizim Evin Halleri
2007 – Kod Adı Kaos

Özellikle Adanalı dizisiyle beraber kendi adından söz ettirmeyi başaran usta oyuncu, her işin hakkını vererek Behzat Ç. dizisinde üstün performans ortaya koymuştur. Kuzey Yıldızı yeni katılan oyuncu kadrosunda başı çeken Zeynek Koltuk’a Şule karakteriyle beraber başarılar diliyoruz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir