kuzey yıldızı ilk aşk tanıtım fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Fragman

Burak 25 Ağu 2019 Fragman  0

Kuzey Yıldızı Dizisi ilk Tanıtım Fragmanı yayınlandı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 1. Tanıtım yayınlandı. Dizi Eylül de Show Tv de başlıyor.

Başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci yer alıyor. Yeni sezona iddialı bir giriş yapmayı planlayan Kuzey Yıldızı dizisinin çekimleri Temmuz ayının sonunda Ordu’da başlayan dizi, bir aşk hikayesini romantik, komik ve macera dolu bir anlatımla seyirciye sunacak.

kuzey yıldızı ilk aşk fragman

“O YILDIZ Kİ DÜNYA DÖNDÜKÇE SADECE KUZEY’İ GÖSTERECEKTİR!”

“Aşıkların göğünde yeri hiçbir zaman değişmeyen tek bir yıldız parlar, o da “Kuzey Yıldızı”dır. O Yıldız ki, dünya döndükçe, sadece Kuzey’i gösterecektir” sözleriyle heyecan dolu hikayesinden ipuçları veren dizinin yayınlanan ilk tanıtımı izleyenlerden tam not aldı. Karadeniz’in muhteşem doğasının görsel bir şöleni andırdığı tanıtımda Kuzey (İsmail Demirci) ve Yıldız’ın (Aslıhan Güner) köprü üstünde karşı karşıya geldiği heyecan dolu anlar beğeni topluyor. İkilinin aşk hikayesini romantik, komik ve macera dolu bir anlatımla seyirciyle buluşturmaya hazırlanan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, Eylül’de Show TV’de ekran yolculuğuna başlıyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK fragman

KUZEY YILDIZI İLK AŞK KONUSU

Dizide, Kuzey ile Yıldız oldukça inatçıdır ve Yıldız, Kuzey’i, kendini bildi bileli sever. Aileler de ezelden beri dost olunca Kuzey ile Yıldız’a söz yüzüğü takılır. Kuzey, üniversite okumak için İstanbul’a gittiğinde tüm sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açar. Bu durum, ailesi ve Yıldız tarafından öğrenildiğinde ise, Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından dışlanır. Yıldız, Kuzey’in ona yaptıkları karşısında kalakalmış, bunun acısını, bir an olsun unutmamıştır.

Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenir, üç çocuk sahibi olur ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşayarak, terk edilir. Kayıplar yaşayan Kuzey üç kızıyla birlikte memlekete dönmeye karar verir. Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. Kuzey gitmemeye, Yıldız affetmemeye, aileler de barışmamaya yeminliyken bu hikayenin sonunun nereye varacağı ise merak konusu olacak cinstendir.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir