Kuzey Yıldızı Feride (Gizem Güneş) Kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisinde oyuncular netleşmeye başladı. Kuzey Yıldızı dizisinde Feride karakterini Gizem Güneş oynayacak. Genç oyuncu, Kanatsız Kuşlar ile tanınmış ve son olarak 4N1K isimli dizide Bade karakterini oynamıştı.

Süreç Film’in  Show Tv için hazırladığı Kuzey Yıldızı dizisinde ayrıca, Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan, Özgün Karaman gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

 

Kuzey Yıldızı Feride Gizem Güneş Kimdir?

Fransızca Öğretmenliği okuyan ve oyunculuk eğitimi de almış olan Gizem Güneş, 30 Kasım 1995 İstanbul doğumludur.

Gizem Güneş’in Yer Aldığı Projeler

Bugüne kadar Binbir Gece, Aslan Kral Müzikali, Shrek Müzikali TTNET Reklam Filmi, Restorex Reklam Filmi, Moya-Hitit Yıldızı, Her Şey Yolunda Merkez, İçimdeki Fırtına gibi projelerin içerisinde yer almıştır. 2017 yılında ise Atv ekranlarında yayınlanan Kanatsız Kuşlar isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Gizem Güneş bu dizide Cemre karakterini canlandırmıştır.

Gizem Güneş’in boyu 1.70, kilosu 52 dir. Kanatsız Kuşlar ve 4N1K dizilerinden hatırlayacağınız Gizem Güneş Yeni dizi olan Kuzey Yıldızı dizisinde Feride olarak yer alacaktır.

dizibilgi google play

Kuzey Yıldızı Feride (Gizem Güneş) Kimdir? (2 Yorum)

  1. merhaba Gizem ablacigimm.Bu dizideki en iyi kalpli kiz sensin ve tabikide cok guzelsin. Seni seviyoruz byeee