Kuzey Yıldızı 11 Ocak 2020 Yeni Bölüm Var mı? 17. Bölüm Ne Zaman?

Show TV’nin yeni dizisi olarak adlandırabileceğimiz Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi yayınlandığı ilk günden beri reytinglerde çoğu dizi ve programı geride bırakarak lider koltuğuna demir attı. Seyircisinin beğenisi doğrultusunda hareket eden dizi memnun etmeyi başarıyor. Son reyting sonuçlarına baktığımızda yeni bölümü lider olarak tamamlarken özet bölümü hemen altında yer aldı. Başrollerini Aslıhan Güner, İsmail Demirci gibi usta isimler paylaşmakta. Peki Kuzey Yıldızı 17. Bölüm 11 Ocak yeni bölümü var mı yok mu?

Eşinden ayrılan ve 3 kızıyla birlikte Karadeniz’e yerleşen bir adamın renkli hikayesinin işlendiği dizinin senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini Ersoy Güler’in üstlendiği dizi Ordu’da çekiliyor. Karadeniz hikayesi olan dizide iki düşman ailenin birbirleri ile mücadelesi ekranlara gelmeye devam edecek.

Kuzey Yıldızı 11 Ocak Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Kuzey Yıldızı 17. Bölüm 11 Ocak’ta neden yayınlanmıyor? Yılbaşı tatilinin devam ettiği bu süreçte kanalların aldığı ortak karardan dolayı ilk 2 hafta dizilerin yeni bölümleri yayınlanmayacak. Bu kararı seyircilerin %90’ı eleştirirken, %10’u hak veriyor. Kuzey Yıldızı 11 Ocak’ta Özel Bölümle ekranlara gelmesi bekleniyor. Şu ana kadar ekranlara gelen 16 bölümün özeti olarak hazırlanan özel bölümü de bir hayli heyecanla beklediğimizi de belirtmek isteriz. Umarız hiç yoktan Özel bölüm yayınlanır ve seyirci şu ana kadar gelişen olayları pekiştirmiş olur.