Kuzey Yıldızı Devam Edecek mi? Yeni Sezon Ne Zaman?

Show TV’nin yeni dizisi olarak adlandırabileceğimiz Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi yayınlandığı ilk günden beri reytinglerde çoğu dizi ve programı geride bırakarak lider koltuğuna demir attı. Seyircisinin beğenisi doğrultusunda hareket eden dizi memnun etmeyi başarıyor. Son reyting sonuçlarına baktığımızda yeni bölümü lider olarak tamamlarken özet bölümü hemen altında yer aldı. Başrollerini Aslıhan Güner, İsmail Demirci gibi usta isimler paylaşmakta. Peki 25 Nisan Kuzey Yıldızı 28. yeni bölümü var mı yok mu?

Eşinden ayrılan ve 3 kızıyla birlikte Karadeniz Bölgesine yerleşen bir adamın renkli hikayesinin işlendiği dizinin senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini Ersoy Güler’in üstlendiği dizi Ordu’da çekiliyor. Karadeniz hikayesi olan dizide iki düşman ailenin birbirleri ile mücadelesi ekranlara gelmeye devam edecek. 

Kuzey Yıldızı 28. Bölüm Neden Yok? Yeni Sezon Ne Zaman?

Kuzey Yıldızı 28. Bölüm 25 Nisan tarihinde neden yayınlanmıyor? 2 haftalık yılbaşı tatilinden sonra her hafta düzenli bir şekilde yayınlanan dizi ne yazık ki mart ayının son haftası itibariyle yayınlanmayacak. Bu kararı seyircilerin %10’u eleştirirken, %90′ hak veriyor.

Herkesin kişisel karantina uyguladığı bu dönemde set çalışanlarını sahada görmek garip olurdu. Türkiye’nin içinde olduğu bu sıkıntılı durumda dizi yapımcılarının verdiği  kararı destekliyoruz. Koronavirüs’ün çelme taktığı dizilerden biri olan Kuzey Yıldızı devam edecek mi? sorusunu yönelten seyirciler de var. Bu konuda net şekilde söyleyebiliriz ki virüs sonrası Kuzey Yıldızı yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam edecek.

GÜNCELLEME: Sürekli yaygınlaşan koronavirüs sebebiyle dizi yayınlanan 27. bölümüyle beraber sezon finali yapmış sayılabilir. 2020-2021 sezonunda kaldığı yerden devam edeceği söyleniyor. Yeni sezon başlangıç tarihi olarak da Eylül ayının ilk haftası gösteriliyor.

dizibilgi google play

Kuzey Yıldızı Devam Edecek mi? Yeni Sezon Ne Zaman? (1 Yorum)