Kuyu Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

Kuyu Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri Kim Kimdir ?

Most Production yeni projesinin ismi netleşti. Yeni dizinin ismi Kuyu Olarak belirlendi. Daha önce adı “Cennet” olarak açıklanan dizinin adı değişikliğe uğradı. Yakında çekimlerine başlanacak olan “Kuyu” isimli dizinin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş tamamlanıyor. Dizinin ana karakterlerini Nur Fettahoğlu , Leyla Tanlar , Burcu Binici , Doğaç Yıldız , Güneş Sayın ve Süreyya Kilimci canlandıracak. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz otururken senaryoyuNuray uslu , Aylin Eren , Nergiz Herdem ve Yusuf Kürşad kaleme alacak.

Kuyu Dizisi Konusu

2018 – 2019 sezonunda ekranlardaki yerini alması beklenen dizide 19 yaşındaki bir genç kızın yaşadığı zoraki evlilik konu alnıyor. Cennet ismindeki bu kız Adana’dan gelin oalrak Amasya’ya gönderilir. Gelin olarak geldiği evde bir cinayet gerçekleşince Cennet’in hayatı tamemen değişir ve kendisini dipsiz bir kuyunun içerisinde bulur.

Kuyu Dizisi Oyuncu Kadrosu

Barış Kılıç ()

21 Şubat 1978 yılında Malatya’da dünyaya gelmiştir. 1983 senesinde ailesi ile birlikte Istanbul’a taşınmıştır. 1 ablası ve 1 kızkardeşi bulunan yakışıklı oyuncu İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümü’nü tamamlamıştır.  Daha sonra Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır.

Üniversite yıllarında reklam filmlerinde yer alarak oyunculuğa adım atmıştır. 2004 yılında Bütün Çocuklarım isimli dizi ile dizi sektörüne adım attı. 2011 yılınd yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisi ile çıkış yakaladı. 2014 yılında ekranların en çok izlenen yapımlarından biri olan Güllerin Savaşı dizisinde başrolde yer aldı ve geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Seni Seviyorum Adamım (Berk) isimli sinema filmi ile beyaz perdede boy göstermiştir.

Leyla Tanlar (Cennet)

13 Aralık 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. Akademi 35.5 oyunculuk atölyesinde oyunculuk dersleri almıştır. Paramparça dizisindeki Cansu karakteri ile oyunculuğa adım atmıştır. Mehmed : Bir Cihan Fatihi ve Fİ Çİ Pİ dizilerinde ye alarak başarısını sürdürmüştür.

Nur Fettahoğlu

1980  yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. haliç Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünü tamamlamıştır. Aşk-ı Memnu dizisindeki Peyker karakteriyle büyük bir çıkış yakalamıştır. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Mahidevran Sultan rolüyle başarısını sürdürerek hayran kitlesini genişletmiştir. Son olarak Filinta dizisindeki Süreyya karakteriyle izleyicinin beğenisini kazanmıştır.

Burcu Binici

1986 yılında Erzurum’da dünyaya gelmiştir. Dans ile yakından ilgili olan Binici oyunculuk mesleğine başlamadan önce Anadolu Ateşi grubunda yer almıştır. Bir Bulut Olsam , Sensiz Yaşayamam , 6 Mantı ve Aşk Zamanı dizilerinde rol almıştır. Bekar olan oyuncu 1.74 boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır.

Doğaç Yıldız

16 Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İki aile dizisindeki Efe karakteriyle tanınmıştır. Eyvah Halam , Tatlı Hayat ve Sırlar dünyası gibi yapımlarda yer almıştır. Son olarak Muhteşem yüzyıl Kösem dizisinde Şehzade Kasım karakterine hayat vermiştir. Pek Yakında En İyi Arkadaşım Evleniyor ve I am You gibi sinema ilmleriyle beyaz perdede boy göstermiştir.

Güneş Sayın

Süreyya Kilimci

dizibilgi google play

Kuyu Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri (1 Yorum)