Kuruluş Osman Dizisi Zühre Osman Beyin Yengesi Ayşegül Günay Kimdir?

Burak 19 Tem 2019 Diriliş Osman  0

Diriliş Osman olan ve adı sonradan Kuruluş Osman olarak değiştirilen Kuruluş Osman dizisinde Osman Bey’in yengesi Zühre’yi canlandıracak kişinin Ayşegül Günay olduğunu açıklandı.Bugüne kadar Diriliş Osman dizisinde Burak Özçivit dışında kimlerin oynayacağı belli olmamıştı. ikinci netleşen isim Ayşegül Günay oldu.

 

 

Kuruluş Osman Zühre Ayşegül Günay Kimdir?

Günay daha önce Lale Devri, Asla Vazgeçmem, Bir Mucize Olsun, Verda dizilerinde rol almıştı. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Bugüne kadar birçok sinema filminde ve televizyon dizilerinde rol almıştır.  9 Kasım 1969 Eskişehir doğumludur. 

Sultan rolü ile 3 sezon boyunca Yer Gök Aşkta Hamiyet’in en büyük rakibi ve Lale Devri 1 sezon boyunca dizisinde Zümrüt’ün en büyük rakiplerini oynadı. İyi bir oyuncudur. oynadığı rollerin hakkını verir. 

2006 yılında Kaybolan Yıllar dizisi ile başlayan ve Eşref Saati, Derman, Küçük Kadınlar, Osmanlı Cumhuriyeti, Aile Saadeti, Lale Devri, Yer Gök Aşk, Sümela’nın Şifresi: Temel, Moskova’nın Şifresi: Temel, Asla Vazgeçmem.. Ayrıca Avatar sinema filminde Türkçe seslendirme yapmıştır.

Şimdi ise, bir dönem dizisinde Osman beyin yengesi Zühre yi canlandıracaktır.

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.