Kuruluş Osman Bamsı Ölüyor mu? Nurettin Sönmez Ayrılıyor mu?

Burak 13 May 2020 Haberler  0

Kuruluş Osman dizisi tüm heyecanıyla devam ederken yayınlanan yeni bölüm fragmanı ile bütün sevenlerini şoke eden bir gelişme oldu. Fragmanda omzundan oklar yiyen Bamsı Bey yere yığılıyordu. Bu görüntüyü izleyen seyirciler Kuruluş Osman Bamsı Ölecek Mi? Nurettin Sönmez Diziden mi Ayrılıyor? gibi soruları gündeme getirmişti. Sizler için araştırdık işte cevabı..

Kuruluş Osman Bamsı Ölecek Mi?

Her yeni bölümüyle izleyicilerin nefeslerini kesen Kuruluş Osman dizisinin 13 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan bölümünün 2. fragmanı yayınlanmış ve bütün sevenlerini hüzne boğmuştu. Fragmanda Dündar Bey’in oyunu ile pusuya düşen Bamsı Bey ve Gündüz Bey zor durumda kalmıştı. Ancak öyle bir sahne gördük ki hepimiz adeta nefessiz kaldık. Bamsı Bey’in pusuya düşmesi yetmezmiş gibi bir  de kızının kendisini oklaması ve onu öldürmek istemesi hepimizi yassa sokmuştu. Bu sahneyle beraber bütün seyirciler bu konu hakkında araştırmaya başlamıştı. Kuruluş Osman Bamsı Bey ölüyor mu?

Bize göre Bamsı Bey”in kızı tarafından oklanması tamamen senaryoyu uzatmak için yapılmış bir sahneydi. Yani Bamsı Bey’in kızının büyük bir hataya düşüp babasının canına kast etmesi onu pişman ettirecek ve tekrar af dilemek zorunda kalacaktır. Bamsı Bey ölmeyip kızını affedecek ve ona doğruyu yanlışı bir bir anlatacaktır.

Nurettin Sönmez Diziden mi Ayrılıyor?

Diriliş Ertuğrul zamanından beri ekranlarda olan ve herkesin büyük beğenisini toplayan Nurettin Sönmez Kuruluş Osman dizisinde de aynı beğeniyi toplamaktadır. Canlandırdığı Bamsı karakteri daha önceden Osman Bey’in babası Ertuğrul Bey’in sağlam destekçilerinden olmuş ve aynı desteği Osman Beye de göstermiştir. Bizlere göre Osman Bey hedeflerine ulaşmadan Bamsı Bey’in ölmesi söz konusu bile değildir. Ayrıca aldığımız haberlere göre de Nurettin Sönmez’in sezon sonun kadar diziyle sözleşmesi vardır. Yani bize göre Nurettin Sönmez bu sezon Kuruluş Osman dizisiyle devam edip diziden ayrılmayacaktır.

 

Etiketler:
Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.