Kuruluş Osman Bahadır Bey (Çağkan Çulha) Kimdir?

furkan 30 Nis 2020 Haberler  0

ATV’nin vazgeçilmez dizilerinden biri olan Kuruluş Osman her yeni bölümüyle bütün izleyicileri büyülemeyi başarmıştır. Metin Günay’ın yönetmenliği ile büyük bir ilgi ve alakayla izlenen Kuruluş Osman dizisinin 19. Bölümünde Sungurtekin ile beraber Dündar Bey’in oğlu olarak obaya dönen Bahadır Bey izleyenlerin kafasında soru işaretleri bırakmıştır. İzleyenler Bahadır Bey kimdir? Tarihte böyle bir karakter var mı? Gibi sorulara yanıt aramaktadır. Bütün bu soruları sizler için araştırdık. İşte Detaylar…

Bahadır Bey Kimdir?

Ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman’ın 19. bölümünde Sungurtekin karakterine hayat veren Sezgin Erdemir diziye geri dönüş yapmıştır. Fakat dizi sadece Sungurtekin ile yetinmeyip Bahadır Beye hayat veren Çağkan Çulha’yı da kadrosuna katmıştır. Dizide Dündar Bey’in oğlu olarak tanıtılan Bahadır Bey obaya geri dönerek babasına müttefik kazandırmıştır. Daha önceden babası tarafından evlatlıktan reddedilip sürgüne gönderilen Bahadır Bey, Dündar Bey’in Osman Bey tarafından iyice köşeye sıkıştırılmasıyla obaya geri çağrılmıştır. Ancak Bahadır Bey ile alakalı tarihimiz de kesin bir kayıt yoktur. Bu tarz dizilerde senaryoyu uzun tutabilmek için böyle hayali karakterlere yer verilmektedir. Bahadır Bey de bu hayali karakterlerden biridir.

Çağkan Çulha Kimdir?

Başarılı oyuncu Çağkan Çulha 22 Kasım 1985 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Şuan da İstanbul Beykent Üniversitesinde Tiyatro eğitimi görmektedir. Çağkan Çulha oyunculuğundaki başarısını annesi Mine Mutlu’ya borçludur. Bu konuda onun hep arkasında durup onu eğiten annesi oğlu ile gurur duyduğunu söylemiştir. Acemi Cadı dizisi ile ekranlara merhaba diyen Çağkan Çulha 2017 yılında İsimsizler dizisindeki başarısı ile adını duyurmayı başarmıştır. Daha sonra Hayat Bilgisi, Belalı Baldız ve Adanalı gibi dizilerde rol alıp izleyicilerin beğenisini toplamıştır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir