Kuruluş Osman Ayşe Hatun (Açelya Özcan) Kimdir? Kaç Yaşında?

Burak 26 Ara 2019 Haberler  0

Diriliş Ertuğrul’un devam dizisi olan Kuruluş Osman tap taze bir dizi olmasına rağmen kadrosunu genişletmeye, yeni yüzler katmaya devam ediyor. Konusunu tarihimizden alan dizide Osman Bey’in hayatı anlatılmaya çalışıyor. Hikayeyi ağır ağır işleyen ATV yapımcıları kadroya yeni isimler kattıkça bilgisini vereceğiz. Şimdi Açelya Özcan nerelidir? Boyu, kilosu, instagram adresi, kariyeri nedir? bakalım.

Yönetmen koltuğunda Ahmet Yılmaz ve Fethi Bayram’ın oturduğu Kuruluş Osman dizisinin başrol oyunculuğu Burak Özçivit ‘e verildi. Katıldığı her yapımda performansıyla gözleri büyüleyen oyuncu Kuruluş Osman dizisinde de üstün performans göstermeye devam ediyor. Muhteşem kadrosuna bir yenisi olan Açelya Özcan’ın da daha yer aldığı ilk sahneden iyi iş çıkardığını anlıyoruz.

Kuruluş Osman Ayşe Hatun (Açelya Özcan) Kimdir?

Doğum Tarihi : 28 Haziran 1986
Boyu : 1,65
Kilosu : 48
Burcu : Akrep
İnstagram Adresi : @acelyaozcan
Sevgilisi : Bilinen herhangi bir sevgilisi yok.
Doğum Yeri : İstanbul
Eğitimi :  İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi
Oynadığı dizi ve filmler : Rumuz Cavidan, Tutar mı Tutar, Aşkın Halleri, Sensiz Olmaz, Kiraz Mevsimi, Kaybedenler Kulübü
Biyografi:

1986 tarihinde İstanbul’da doğan usta oyuncu her rol aldığı projede gösterdiği performansla yetenekli olduğunu bizlere inandırmıştır. 2011 yılında bu başarısını borçlu olduğu hocası Tolga Örnek’in Kaybedenler Kulübü filminde kendini kanıtlamıştır. Oyunculuğun yanında müzik kulağı da bulunan sanatçı piyano, bateri de çalmaktadır. Kuruluş Osman dizisinde Oba’daki önemli kız rolünde Ayşe Hatun‘u canlandıran usta oyuncu cesur bir kadını oynamaktadır. Kendisine yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir