Kurtlar Vadisi Pusu Deli Hüsnü (Adnan ERDOĞAN) Neden Diziden Ayrıldı

Kurtlar Vadisi Pusu Deli Hüsnü (Adnan ERDOĞAN) Neden Diziden AyrıldıKurtlar Vadisi Pusu 2016 final

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Adnan ERDOĞAN’ın ayrılması sosyal medyayı sarstı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinbde 2005’den beri Deli Hüsnü karakterini canlandıran Adnan Erdoğan sosyal medya hesabından Kurtlar Vadisi Pusu efsanesinin artık kendisi için bittiğini ve emeği geçenleri teşekkür ettiğini açıkladı.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 297. bölüm çekimleri bu hafta bitti. Adnan Erdoğan tüm ekiple vedalaşarak setten ayrıldı.  Adnan Erdoğan’ın neden diziden ayrıldığı sorusu ise daha önce ayrılacağını duyurduğumuz konuya çok fazla yorum olarak geldi.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden senaryo gereği ayrıldığını da açıklamalarına ekleyen Adnan ERDOĞAN’ın açıklamaları Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını memnun etmedi; bazı fanlar Kehribara transfer olacağını düşündüklerini söylediler.

Adnan ERDOĞAN Neden Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinden Ayrıldı?kurtlar vadisi deli hüsnü öldü

Daha önce Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın ayrılacak olmasının duyurulması Arka Sokaklar dizisinin reytinglerini 4.5 den 10.0 lara kadar çıkarmaya yetmişti. Son haftalarına giren Kurtlar Vadisi Pusu dizisi sezon finalini yüksek bir reytingle kapatmak istedi bu nedenle de diziden bir efsane karakteri feda etti.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 2016 sezonun sezon finalini ne zaman yapacak? Detaylar için [mavibuton]TIKLAYINIZ[/mavibuton]

Kurtlar Vadisi Pusu Deli Hüsnü Ölüm Sahnesi