Kurtlar Vadisi Pusu 309. Bölüm Sezon Finali Fragmanı 9 Haziran 2016

Kurtlar Vadisi Pusu  309. Bölüm Sezon Finali Fragmanı 9 Haziran 2016

kurtlar vadisi pusu 16 haziranKurtlar Vadisi Pusu dizisi 2015 2016 sezonun sezon finali tarihi az çok belli oldu. Kurtlar Vadisi Pusu adıyla 2007 yılından beri yayınlanmaya devam eden Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 309. bölümü ile Kanal D ekranlarında 9 Haziran perşembe akşamı 9. sezon finalini yaparak ekranlara eylül ayına kadar veda edecek.
Kurtlar Vadisi Pusu 309. Bölüm Sezon Finali Fragmanı 9 Haziran 2016Kurtlar Vadisi Pusu dizisi Sezon Finalinde Neler Olacak?

John Smith ve Polat Alemdar arasında son karşılaşma Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 309. bölümde gerçekleşecek gibi. Daha önce John Smith’in kulağını kesen Polat Alemdar bu sefer boğazını keseceğe benziyor. Gölge’nin de işini bitirerek ülkesini iki düşmandan daha kurtaracak Polat Alemdar bakalım sezon finaline nasıl bir aksiyon yaşayacak. Bilindiği gibi Kurtlar Vadisi Pusu dizisi sezon finallerinde genelde Polat’ın bir sezon boyunca uğraştığı düşmanını öldürdüğünü ve bir de kayıp verdiğini biliyoruz. Bakalım Kurtlar Vadisi Pusu 2016 yılı dizisi sezon finalinde neler olacak

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi Sezon Finali FragmanıKurtlar Vadisi Pusu dizisi 309. Bölüm Final Fragmanı

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 309. bölüm final fragmanı şuanda yayınlanmamıştır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 9 haziran sezon finali fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.