Kurtlar Vadisi Kaos 2018-2019 Sezonunda Hangi Kanalda ? Saat Kaçta ?

Burak 01 May 2018 Kurtlar Vadisi Kaos  0

Kurtlar Vadisi Kaos 2018 -2019 Sezonunda Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden biri olan kurtlar vadisi 2018 -2019 sezonunda yeniden ekranlarda olacak. Aslında bu sürpriz bir haber değil. Uzun süredir dizinin gelecek sezon ekranlarda olacağı konuşuluyordu. Dizinin yayınlanacağı kanalın ismi de kesinleşti. Kurtlar Vadisi 2018 – 2019 sezonunda Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Kurtlar Vadisi 2018 – 2019 Sezonunda Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak ?

Ekranlarda uzun yıllar reytinglerin zirvesinde yer almayı başaran ve sayısız rekor kıran fenomen dizi Kurtlar Vadisi yeni sezonda ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor. Başrolünde Necati Şaşmaz’ın yer aldığı dizi daha önce bir çok kanal değiştirmiş son olarak da ekranlara ara vermişti. Kurtlar Vadisi dizsinin gelecek sezonda Kanal D ekranlarında yerlacağı kesinleşti.

Geçtğimiz günlerde Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi’nin vizyona giren son filmi ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu.  Dizinin yayınlandığı kanal ile bazı problemler yaşandığını belirten Şaşmaz filmdeki dini sahneler nedeniyle kanalla bazı sıkıntılar yaşandığını itiraf etmişti.

Bu konuşmalar sonrası dizinin artık Kanal D ekranlarında yer almayacağı konuşuluyordu. Fakat Kanal D bilindiği gibi el değiştirdi ve Demirören grubu tarafından satın alındı. Bu nedenle de artık dizinin Kanal D ekranlarında yayınlanması için her hangi bir engel kalmamış oldu. Dizinin yayın günü ile ilgili bir açıklama gelmedi fakat dizi büyük ihtimalle kendi günü olan Perşembe akşamları ekranlarda olacaktır. Böylece yakında final yapması beklenen Vatanım Sensin dizisinin de yeri doldurulmuş olacak ve Kanal D perşembe akşamları için iddialı olmaya devam edecek. Dizinin Ekim ayı içerisinde yayına başlaması bekleniyor.

Kurtlar Vadisi Kaos Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri
Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor ? Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

“Kurtlar Vadisi Kaos 2018-2019 Sezonunda Hangi Kanalda ? Saat Kaçta ?” üzerine 2 yorum

  1. Esma dedi ki:

    Kanal d de olmasın atv de olsun

  2. gizemli dedi ki:

    dini sorunlar derken

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.