Kurşun Kerim Paşa Kimdir? (Ünal Silver)

İstanbul’un 1970’li yıllarına ışık tutan “Kurşun” dizisinin oyuncu kadrosuna iki yeni isim katıldı. Kerim Paşa karakterine hayat verecek tecrübeli oyuncu Ünal Silver 20 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak dizinin 5. bölümünden itibaren FOX ekranlarında olacak.

Most Production yapımcılığını üstlendiği Kurşun dizisinin kadrosunda; Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu da yer alıyor. Yönetmenliğini Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel’in yaptığı, Senaryosunu Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar’ın kaleme aldığı “Kurşun”un yeni bölümü 20 Kasım Çarşamba saat 20.00’de FOX’ta ekranlarda seyircisi ile buluşacak.

kurşun kerim paşa

Kurşun Kerim Paşa Kimdir?

Esrarengiz bir kişilik olan Kerim Paşa, birçok faili meçhul cinayet ve yasa dışı eylemin sorumlusu olan bir karakter olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Savcı Orhan Atmaca’nın savaştığı yapının gerçek “bir numara”sı olan Kerim Paşa hiçbir zaman ortada görünmeyen ve hep perde arkasında kalan bir rol üstlenecek.

Ünal Silver Kimdir?

16 Temmuz 1948 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Ünal Silver’in gerçek adı Ünal Gümüş’tür. Ünal Silver’ın bir oğlu ve Şefika Natalie Gümüş adında Köln’de yaşayan pedagog bir kızı vardır.  2010’a kadar tiyatro sahnelerinde oyunlarda yer almıştır. 2010 da ise Deli Saraylı dizisi ile dizi oyunculuğuna başlamıştır. Daha sonra Kuzey Güney dizisi kadrosunda da yer alan Ünal Silver Poyraz Karayel ve Aşk Yalanı Sever gibi bir çok dizi de yer almıştır.

Ünal Silver Kaç Yaşında?

1948 doğumlu olan Ünal Silver, şuan 71 yaşındadır.

Ünal Silver Boyu Kaç?

Ünal Silver, 1. 81 metre boyundadır.

Kurşun dizisi son bölüm, 5. Bölüm Fragmanı, Kurşun 5. bölümü ile 20 Kasım 2019 da ekranlarda.

Ünal Silver Kurşun Dizisi Fragmanı

dizibilgi google play