Kurşun Dizisi Vural ( Mehmet Yılmaz Ak ) Kimdir?

Başarılı oyuncu Mehmet Yılmaz Ak, 20 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak Kurşun dizisinin 5. bölümünden itibaren FOX ekranlarında olacak.

Kurşun Dizisi Vural Kimdir?

Kurşun Dizisinde şarkıcı Gülce’nin hapisteki sevgilisi olan Vural karakteri Kurşun’un 5. bölümü ile  diziye hızlı bir giriş yapacak.

KURŞUN VURAL

Kurşun Dizisi Mehmet Yılmaz Ak Kimdir?

8 Şubat 1986 yılında Diyarbakır’da doğmuştur.
Eğitimini Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Birçok özel tiyatro da görev yapan Mehmet Yılmaz Ak, Beşinci Basamak adlı oyunu 2008 yılında yazmış ve Mitos Boyut yayınlarından misyon ödülü almıştır.
Ben de Özledim dizisi ile televizyon dünyasına adım atmış; daha sonra Kırık Kalpler Bankası ve Nekro sinema filmlerinde rol almıştır.

Mehmet Yılmaz Ak Boyu ve  Kilosu Kaç?

 1.77 boyunda,  75 kilo dadır.
KURŞUN VURAL

KURŞUN 5. BÖLÜM ÖZETİ

Kurşun 5 bölüm de; Orhan Atmaca, düşmanı Nuri Kargı’nın bir ailesi, bir kızı olduğunu öğrenir. Artık Nuri Kargı’nın da bir zaafı olduğunu bilir. Ancak Orhan Atmaca, atak yapamadan Nuri Kargı ve Kerim Paşa, ikinci Hasan’ın cinayetini Orhan Atmaca’nın üstüne atmaya çalışacaklardır. Orhan Atmaca, bu kaosun içinde kaçak durumuna düşecek ve kendini temize çıkarmaya çalışacaktır. Bu tehlikeli süreçte Leyla ve Orhan birbirlerine tutunmaktan başka çareleri yoktur.

Leyla, Orhan Atmaca ile ilgili büyük bir haberi manşetlere taşıyarak bütün dikkatleri üzerine çeker. Leyla, Orhan’ın bu kaos içinde yanlış kararlar vermesini engellemek için, gerekirse babasıyla bile işbirliği yapmaya razı olur.

Gülce ise, aşık olduğu adam için karanlık sulara girmekten çekinmez. Fakat Gülce’nin tehlikeli sularda yüzmesi onu bir seçim yapmak zorunda bırakacaktır.

KURŞUN 5. BÖLÜM FRAGMANI

dizibilgi google play