Kurşun Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Engin Altan Düzyatan’ın Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra Yeni Dizisi Kod Adı Kurşun. Most Yapım imzalı Kod Adı Kurşun dizisinde Engin Altan Düzyatan, ‘Orhan Kurşun’ adında bir savcıyı oynayacak. Dizi Fox tv de yayınlanacak.

“Çekimler Ağustos sonu başlayacak. Ekim sonuna doğru ilk bölümün ekrana gelmesi bekleniyor. Şimdilik adı ‘Kod Adı Kurşun’, değişebilir yani. Proje için, “Önümüzdeki yılın merakla beklenen dizilerinden birileri” yorumu yapılıyor.”

Şimdilik Orhan Kurşun adında bir savcıyı canlandıracağı gelen haberler arasında. Dizinin kadın başrol oyuncusu henüz belli değil. Dizinin detayları ortaya çıktıkça sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz…

 

 

Yapımcılığını  Most Yapım üstleniyor. 
Senaryosunu Kerem Deren kaleme alacak
Yönetmenliğini Burak Arlıel ile Murat Can Oğuz yapacak. Kurşun dizisinin ekim sonu kasım başı gibi ekranda olması planlanıyor.

Kurşun Dizisi Konusu

FOX ekranlarında olacak olan Kurşun dizisi bir dönem dizisi olacak. 70’li yıllarda geçecek, Polisiye ve aşkın iç içe olduğu bir dizi olacak. Kurşun dizisinde, 1970’li yıllarda geçen ve bir savcının hikayenin anlatılacağı dizide Leyla karakterini kimin canlandıracağı büyük merakla bekleniyor.

Kurşun Dizisi Oyuncuları

 

 

Engin Altan Düzyatan (Orhan Kurşun)

Sarp Akkaya

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Sen Anlat Karadeniz Neden Final Yapıyor? Final Sebebi Ne? Ne Zaman Final Yapacak?