Kurşun Dizisi Neden Final Yapıyor?

Burak 23 Kas 2019 Haberler  0

Kurşun Dizisinin Final Tarihi Belli Oldu

Kurşun Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? 1970’li yılların İstanbul’unu ve İstanbul’daki karanlık yapıyla mücadele eden cesur bir savcıyla bir gazetecinin hikayesini anlatıldığı Kurşun dizisi erken final yaparak ekranlara veda edecek.

Oyuncu kadrosunda, Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun bulunduğu sezonun iddialı dizisi Kurşun dizisi bitiyor mu? Evet ne yazık ki reytinglerin kötü olmasının ardından ekranlara flaş bir şekilde veda ediyor. 5. bölümünün yayınlanmasının ardından kanal yönetimi diziyi sonlandırma kararı aldı. Fox Tv’de yayınlanan sezonun en iddialı yapımlarından Kurşun umduğunu bulamadı.

 

Kurşun Dizisi Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Ekranlara bomba gibi bir giriş yapan Kurşun dizisi, reytingler kötü gelince 7. bölümde final yapma kararı aldı. Böylelikle erken final yapan diziler kervanına Kurşun dizisi de girmiş oldu. Bu zamana kadar hangi diziler ekranlara veda etti? Yakın zamanda Sen Anlat Karadeniz dizisi de final yapan diziler arasına girmişti. Başka hangi diziler ekranlara veda etti? Mehmetçik Kutlu Zafer, Elif Dizisi, Şahin Tepesi, Kuzgun veda eden dizilerden bir kaçı.

Kurşun dizisi oyuncuları bundan sonra hangi projelerle ekranlara dönüş yapacak? Zamanla göreceğiz. Engin Altan, daha öncesinde Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almıştı.

Kurşun Dizi Oyuncuları, Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu gibi isimler yer alıyordu.

Kurşun Dizisi Bitiyor mu?

Kurşun dizisi reytinglerin kötü olmasının ardından ekranlara flaş bir şekilde veda ediyor. 5. bölümünün yayınlanmasının ardından kanal yönetimi diziyi sonlandırma kararı aldı.

Kurşun 7. bölümde final yapacak.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.