Kurban Bayramında Hangi Diziler Yayınlanmayacak? Yeni Bölümler Ne Zaman Yayınlanacak?

Burak 08 Ağu 2019 Afilli Aşk  0

Kurban Bayramında Diziler Var mı Yok mu?

2019 yılının ikinci bayramı olan Kurban Bayramı bu yıl 11 Ağustos 2019 Pazar günü başlıyor. Müslüman aleminin idrak edeceği mübarek Kurban Bayramı 4 gün sürecek. Bayramda müslümanlar kurbanlarını kesecek, sevdikleri ile bir araya gelip bayramı kutlayacak, bayram coşkusu sonuna kadar yaşanacak ve bir gün öncesi de arefe olduğu için tv de bir çok dizi yeni bölümleri yayınlanmayacak.

Kurban Bayramı’n da Diziler Neden Yayınlanmıyor?

Yıllardır kural haline gelen bayram zamanlarında yeni bölümlerin yayınlanmaması hususundaki karar bu sene de değişmeden devam ediyor. Sebebi de; yaz aylarındaki düşük reytinglerin bayram dönemlerinde daha da düşüyor olması. Bunda vatandaşların tatilde olması, televizyon başında olmamalarının etkisi var. Bu sebeple de dizilerin yeni bölümleri yayınlanmıyor.

Hangi Dizilerin Yeni Bölümleri Yayınlanmayacak?

Dizilerin yeni bölümleri yok. 10 Ağustos 2019 Cumartesi günü arefe ile başlayacak bayram sürecinde çarşamba günü son tarih. Bu sebeple dizilerin de yeni bölümleri yayınlanmayacak. Yaz sezonuna damga vuran Afili Aşk, Kimse Bilmez, Benim Tatlı Yalanım, Her Yerde Sen Tozkoparan ve Canevim bir hafta tatil yapacak. Daha sonra bayramdan sonraki hafta kaldıkları yerden yeni bölümleri ile ekranlarda olmaya devam edecek diziler.

 

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.