Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmacıları Kimler

Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışması 4 hafta boyunca tüm hızı ile devam edecek. Biz de sizlere bu sayfada en çok beğendiniz yarışmacıları toplu bir şekilde sunmaya ve bu Ku’an Bülbüllerini sizlere tanıtmaya çalışacağız.

Osman Bostancı

30 Mayısta yarıştı ve birinci oldu İznik’in Orhaniye Köyü’nde yaşıyor. Haftanın final biletini aldı ve Kadir Gecesi yarışacak yarışmacılardan oldu.

 İsmail Uyanık 

20 yaşında ve İstanbul’da hafızlık eğitimi almaya devam ediyor. Aslen Muş Malazgirtli. Kur’an Hafızı. 31 Mayıs finalisti olarak günü birinci tamamladı.

Burak Yıldırım

Burak Yılmaz 18 yaşında. Erzurumlu olan hafızımız Bakırköy Anadolu İmam Hatip lisesinde okuyor. 31 Mayıs finalistidir.

Yusuf Noyan

Haziran Perşembe gecesinin 1. olan Yusuf Noyan Çanakkale’den yarışmaya katıyor. Çanakkale Üniversitesi İlahiyat Fakultesi son sınıf öğrencisi.

Mahmut Sağır 

34 yaşında İstanbul’dan katılıyor. Hafızlık Kursu hocası. İstanbul Ataşehir’de İmamhatip olarak çalışmaktadır. Kurs almamış.

Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmacıları Fragmanı

 

Furkan Tıraşçı Kimdir? Kuranı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması
Osman EĞİN Kimdir(Kur’anı Kerim Yarışması Jürisi)
Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Halil NECİPOĞLU Kimdir?
Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması jürileri kimler

“Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmacıları Kimler” üzerine 1 yorum

  1. Kuran okuma yarismasi dedi ki:

    Kuran okuma yarismasi mert hala oldum sutlu kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.