Küçük Ortak Dizisi Neden Erken Final Yapıyor Neden Bitiyor?

Küçük Ortak Dizisi Neden Erken Bitiyor?

Gizem Karaca ve Keremcem’den harika bir dizi daha geliyor; ancak hemen sevinmeyin bu proje tam bir dizi sayılmaz. Gizem Karaca ve Keremcem’in bu yeni projesi sadece 5 bölüm sürecek ve 5. bölüm ile final yapacak.

Gizem Karaca ve Keremcem’in yeni projesinin ismi de Küçük Ortak olarak açıklandı. Küçük Ortak dizisi senaryosu ve oyuncu kadrosu ile çok konuşulacak. Bilindiği üzere bu şekilde kısa süreli çekilen dizilere yeni bir isim bulundu. Küçük Ortak gibi kısa süreli projelere “Dizi Film” adı verildi. Trt 1 Dizi Filmlerden büyük kar edince diğer kanallarda bu tür dizi film projelerine girdi.

kucuk-ortak-dizisi

Küçük Ortak kaç bölüm sürecek?

Küçük Ortak dizisi toplamda 90 Dk’dan 5 bölüm sürecek.

Peki Küçük Ortak dizisi devam edebilir mi?

Bu sorunun cevabı çok açık arkadaşlar. Küçük Ortak dizisi gibi kısa süreli planlanan diziler ne yazık ki çok başarılı da gitse devam edemez; çünkü cast çalışmaları ve senaryo çalışmaları sadece 5 bölümlük yapılıyor. Küçük Ortak dizisi projesinde de senaryo çok hızlı akacak ve beşinci bölüm ile senaryo sonlandırılacak.

Küçük Ortak Dizisi Neden Erken Final Yapıyor?

Küçük Ortak dizisi senaryosu geniş bir senaryo değil; istense tabi ki bu senaryo uzatılabilir; ancak uzatılan senaryo tutmaz. Nitekim bu tür dizileri çok gördük. Uzatılan projeler bir bir final yaptı

READ  Küçük Ortak Dizisi Tanıtım Fragmanı