Küçük Cinayetler Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 26 Tem 2017 Oyuncu Kadrosu  0

Küçük Cinayetler dizisinin adı Ufak Tefek Cinayetler olarak değiştirildi. [mavibuton]Ufak Tefek Cinayetler [/mavibuton]oyuncu kadrosu için tıklayınız

Yaptığı dizilerle kendisinden oldukça söz ettiren ve   Fi-Çi-Pi , Bu Şehir Arkandan Gelecek, Kara Sevda, İçerde ve Yaprak Dökümü gibi dizilerin yapımcısı Ay Yapımdan bir dizi daha ekranlara gelmesi bekleniyor. 4 kadının hikayesini anlatacak olan diziyi Kerem Çatay ve Ay Yapım ortaklığıyla ekranlarda göreceğiz. 

Yasemin Meriç’in senaryosunu yazacağı Küçük Cinayetler dizisinin yönetmeni ise Cesur ve Güzel dizisinden tanıdığımız Ali Bilgin olacak. Küçük Cinayetler dizisi cast ekibi için şuanda çalışamalar devam etmekte; anlaşma sağlanan oyuncular olduğunda bu sayfalardan sizlere bilgi vereceğiz.

Küçük Cinayetler dizisinin 2017 2018 yeni sezonunda  muhtemelen ekim veya kasım aylarında Star Tv de ekranlara gelmesi bekleniyor. Küçük Cinayetler dizisi ile ilgili tüm gelişmeleri sitemizden paylaşmaya devam edeceğiz. Bilindiği üzere Küçük Cinayetler dizisinin senaristi Meriç Acemi daha önce Kiralık Aşk ve Bir Erkek Bir Kadın gibi etkileyici senaryolara imza atmış ve milyonları peşinde sürüklemeyi başarmıştı. Bu nedenle izleyiciler Küçük Cinayetler dizisini merakla bekliyor; zira dizide 4 farklı hayatı olan ancak kaderin bir araya getirdiği 4 kadının zorluklar ve mücadele dolu yaşama konu edilecek. Kadının gücü ve başarısı bir kez daha gözler önüne serilecek. 

Bilindiği üzere Meriç Acemi daha önce senaryo eikibinde yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisinde hem senarist olarak görev yapmış hemde sekreter Yasemin karakterine hayat vermişti.

Burçin Terzioğlu

1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Burçin Terzioğlu 37 yaşındadır. Poyraz Karayel dizisinde Ayşegül karakterine hayat vererek kariyerinin zirvesine ulaşmıştır. Kadın İsterse dizisinde hayat verdiği Demet karakteri tanınmasını sağlamış sonrasında ise Fırtına dizisinde başrol oynamıştır. İlker Kaleli ile fırtınalı da bir aşk yaşamaya devam etmektedir.

Küçük Cinayetler Tanıtım Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Küçük Cinayetler Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    cok guzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir