Küçük Bir Öykü Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

Burak 15 Ağu 2018 Küçük Bir Hikaye  0

Küçük Bir Hikaye Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

Tv8 de Küçük Bir Öykü isimli yeni bir dizi başlayacak; uzun zamandır Tv8 dizi işine girmiyordu ancak bu sezon Acun Ilıcalı en az 3 dizi ile izleyicisi karşısında olacaklarını duyurmuştu. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada dizi işinde duayen Fatih Aksoy ile anlaştıklarını da duyurmuştu. İşte Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstleneceği Küçük Bir Öykü dizisi için cast çalışmaları başladı.

Küçük Bir Öykü  dizisinin Kore Yapımı My Fair Lady isimli diziden uyarlanacağı açıklandı. My Fair Lady dizisinde 8 yaşındaki bir kız çocuğunun acı ve hüzün dolu hikayesi ekran karşısına çıkarılmıştı. Küçük Bir Öykü  dizisinde de Beren Gökyıldız’ın canlandıracağı bir kız çocuğunun hikayesi anlatılacak; Star Tv’nin yine Kore uyarlaması Anne dizisine benzer özellik taşıyacağı da gelen bilgiler arasında.

Küçük Bir Öykü dizisinde Beren Gökyıldız ile anlaşma sağlandığı gelen bilgiler arasında ancak şuanda Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu ile kadın ve erkek başroller için görüşmeler sürüyor iki isminde imza aşamasında olduğu biliniyor.

Küçük Bir Öykü Oyuncu Kadrosu

Buğra Gülsoy

Fatmagül’ün Suçu Ne? Kuzey Güney ve Aşk Yeniden dizileri ile ünlenmiştir. Asıl başarıyı ise Aşk Yeniden dizisi ile Özge Özpirinç’çi ile yakalamıştır. 46 yaşındadır. Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin mimarlık bölümünden mezundur aslen Mimardır. Buğra Gülsoy son olarak 8. Gün dizisinde yer almıştır ancak dizi tutmamıştır. Buğra Gülsoy ilk defa 8. gün dizisinde romantik komedinin dışına çıkmış ve kötü bir karakter olan Ozan’a hayat vermiştir.

 

Leyla Lydia Tuğutlu

29 Ekim 1989 da Berlin de dünyaya gelen Leyla Lydia Tuğutlu 29 yaşındadır. Leyla Lydia Tuğutlu Miss Turkey 2008 birincisi ve Türkiye güzelidir hem modeldir hemde oyuncudur. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldığı için oyunculuk ve modelliğin yanı sıra çok iyi bir müzisyendir. İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı mezunudur. İlk olarak Es-Es dizisinde yer alan Leyla Lydia Tuğutlu Karadayı dizisinde de Songül karakterine hayat vermiştir. Kiralık Aşk dizisinde de İz karakteri ile konuk oyuncu olarka yer alan Leyla Lydia Tuğutlu’nun asıl yükselişi atlı İntikam dizisinde Pelin karkterini canlandırması ve Delibal filminde kadın başrol olarak yer almasıdır. Son olarak Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Derin karakterine hayat vermiş ama başarılı olamamıştır.

 

Beren Gökyıldız

 

2008 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Beren Gökyıldız çocuk oyuncudur. 10 yaşında olan Beren Gökyıldız Kadın ve Kocamın Ailesi dizisi ile kendini tanıtmayı başarmıştır. Beren Gökyıldız Güldüy Güldüy Show Çocuklar projesinde yer alarak oyunculuğunu daha da geliştirmeyi başarmıştır. Beren Gökyıldız için anne dizisi önemlidir; zira Beren Gökyıldız Anne dizisi ile dünyaya açılmayı başarmıştır. Beren Gökyıldız 2018 de Bizim Hikaye dizisinde Ayşe karakterine hayat vermiştir.

Tugay Mercan (Uğur)

1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ni tamamlamıştır. Daha sonra Bakırköy Belediye Tİyatroları’nda oyunculuk yapmaya başlamışır.Daha sonra Suskunlar dizisinde Zeki karakteri ile kamera önü kariyerine başlamıştır. Son olarak Asla Vazgeçmem dizisinde yer almıştırç

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

“Küçük Bir Öykü Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri” üzerine 2 yorum

  1. tuğçe bora dedi ki:

    sinem ünsal olsun isterim deniz ali can koru suns selen serhat teoman.

    1. tuğçe bora dedi ki:

      sinem ünsal olsun isterim deniz ali cankoru suna selen serhat teoman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir