Kuaförüm Sensin Yarışma Programı 10 Haziran 2019 Ekranlarda Yeni Sunucusu Gözde Kansu Kimdir?

Burak 07 Haz 2019 Kuaförüm Sensin  0

Kuaförüm Sensin yarışma programında, Kendine güvenen, ‘En iyi saçı-makyajı ben yaparım!’ diyen kuaförler ve makyözler büyük ödülün sahibi olmak için yarışıyor.

Eğlenceli ve sıcacık bir yaza hazır mısınız? Ekranların en çekişmeli yarışması Kuaförüm Sensin Gözde Kansu’nun sunumu ve iddialı jüri üyeleri ile Yaz boyu Show tv ekranlarında olacak. Saat 13’ü gösterdiğinde evlerine konuk olmaya geliyorlar. Güzel ve bakımlı olmak vazgeçilmezim diyorsanız sizleri de bekliyorlar..

BAŞVURULAR: WWW.SHOWTV.COM.TR

Kuaförüm Sensin 10 Haziran Pazartesi günü Gözde Kansu’nun sunumuyla ekranlara gelecek.

Kuaförüm Sensin’de maharetlerini sergileyen kuaför ve makyözler büyük ödülü kazanmak için hayatının en iyi saçı ve makyajını yapacak. Show TV ekranına Özge Borak’ın sunuculuğunda başlayan yarışmada sunucu değişikliği yaşandı. Yarışma 10 Haziran Pazartesi gününden itibaren Gözde Kansu’nun sunumuyla devam edecek.

Jüri koltuğunda Türkiye’nin ilk kuaför eğitmeni, kırık fönün mucidi Adnan Serter ve makyaj vloggerı Sebile Ölmez’in saç ve makyajlara ayrı ayrı puan vereceği Kuaförüm Sensin’de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor.

Kuaförüm Sensin Yarışmasının Büyük Ödülü

Kazanan takımın her hafta 10 bin lira para ödülü kazanacağı “Kuaförüm Sensin”de takımlar modellerinin saçını ve makyajını, her gün programın sunucusu Gözde Kansu tarafından kendilerine verilen saç konseptine uygun biçimde yapacaklar.

Gözde Kansu’nun sunumu ve iddialı jüri üyeleri ile yaz boyu Show TV’de izleyicilerle buluşmaya devam edecek.

Kuaförüm Sensin Yarışma Programı Ne Zaman Yayınlanacak?

Programın yeni bölümünde kuaför Necati Kökenek, makyöz Seda Emanet, model Zeynep Okçu’dan oluşan birinci takım, kuaför Suat Cırıtcı, makyöz Ceyda Cahide Karyalı model Alev Alkılıç’tan oluşan ikinci takım, kuaför Emina Çarkoviç, makyöz Pelin Şentürk model Merve Gemici’den oluşan üçüncü takım ve kuaför Uğur Yıldız, makyöz Dilek Öz, model Tuğba Özkan’dan oluşan dördüncü takım çiçekli saç modelleri ve bahar makyajı yapmak için yarışıyor.

Bu programda birbirinden iddialı 4 takım, onlara eşlik eden modeller, kıyasıya rekabet,  bazen mutluluk bazen gözyaşı ama en çok da heyecan ve eğlence sizleri bekliyor.

“Kuaförüm Sensin” 10 Haziran Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 13.00’te yeni bölümleriyle Show TV’de. Yaz boyu devam edecek.

Kuaförüm Sensin Gözde Kansu Kimdir?

23 Ağustos 1980 İzmir doğumlu. Doğduğundan kısa bir süre sonra vücudunun çok esnek olmasından dolayı ailesi korkup onu doktora götürmüş. Doktor hemen bale kursu alması konusunda tavsiye vermiş ve böylelikle kendini kısa süre içerisinde bale resitallerinde bulmuştur güzel oyuncu.

Bu dönemden sonra bale, müzik ve tiyatro gibi alanlarla ilgilenmeye başlayan Kansu eğitim hayatı boyunca kendini bu alanlarda geliştirmiştir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü kazanan güzel oyuncu burada kendini daha da geliştirdikten sonra oyunculuk kariyerine profesyonel anlamda başlamıştır. Oyunculuk kariyerine televizyonlardan aldığı dizi teklifleri ile başlayan güzel oyuncu 15 yaşındayken ilk dizisi olan Çiçek Taksi adlı dizide dönemin usta oyuncularıyla birlikte rol almıştır.

Gözde Kansu’nun Yer Aldığı Projeler Diziler

Bu dönemden sonra da Ayrılsak da Beraberiz, Üzgünüm Leyla, En Son Babalar Duyar, Yeter Anne, Kurşun Yarası, Canım Benim, Mürüvvetsiz Mürüvvet, Haylaz Babam, Kısmet, Cemile, Dudaktan Kalbe, Issız Adam, Aşk Üçgeni, Bahar Dalları, Hanımın Çiftliği, Neşeli Hayat, Al Yazmalım, Cast-ı olan mı var?, Kutsal Bir Gün, Medcezir, Ankara’nın Dikmeni, Ulan İstanbul, Gecenin Kraliçesi, Geçmiş, İçerde, Türk Malı, gibi dizilerde yer alan ünlü oyuncu

En son Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Eyşan rolü ile seyirci karşısına çıkmıştır.

Survivor 2020 Yarışmacıları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu
3’te 3 Tarih Yeni Sezon 2019 Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Pelin Çift Kim?
Zuhal Topal’la Sofrada Programı Bitiyor mu? Erken Final mi Yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.