Kralın Kızı 21 Ocak Pazartesi Özeti 5. Bölüm Fragmanı

Burak 20 Oca 2019 Kralın Kızı  0

Kralın Kızı dizisinde heyecan devam ediyor. Kushon yeni başladığı işten kazandığı ike Leydi Chae’ye toka hediye eder. Fakat Chae parasını boşa harcamamasını söyleyerek ondan arazi almasını ister. Chae sıradan yaşama alışmak için yemek yapmayı ve dğer ev işlerini öğrenmeye çalışmaktadır. Yemeklerin önüne kadar gelmesi Kushon’u çok sevindirmektedir. Kushon ise işinde oldukça başarılı olmuştur ve çalıştığı grup yeşil taş ticaretinde kotasını çoktan aşmıştır. Öte yandan Kushon, Leydi Chae’den çok hoşlanmaktadır fakat bunu belli etmez. Bir gün Leydi Chae yatağında bebeğiyle uyurken Kushon onun yüzünü okşamak ister….

Kralın Kızı 5. Bölüm Özeti 21 Ocak Tüyoları

Yüzüne dokununca Leydi Chae aniden uyanır ve kalkıp eşyaşarını toplamaya başlar. Kushon ona yalvarır ve önünde diz çöker. Fakat Chae ona aldırmaz ve çekip gider. Giderken Solnan ağlamaya başlar. Chae yağmura yakalanır ve bir ağaç altına sığınır. Fakat bebek ıslanmaya başlamıştır. Kushon onların yanna gelir ve elindeki örtüyü üzerşerine örtüp gider. Leydi Chae gidecek yeri olmadığını düşünür ve yeniden Kushon’un yanına gider. Kushon ertesi gün eve gelmez. Chae merak eder. Sabah onu gördüğünde neredeydin diyerek onu azarlar.

Kushon’un elinde bir hediye vardır. Chae hediye istemediğini hatırlatarak onu azarlar. Kushon ise hediyeyi açmasını ister. Chae hediyeyi açar ve ağlamaya başlar çünkü babasının külleri ve tesbihi vardır. Bunları nasıl bulduğunu sorarak teşekkür eder. Daha sonra babasının küllerini ve tesbihini toprağa gömer. Bu yaşananların ardından Kushon’un verdiği tokayı takarak onu erkeği olarak kabul eder.

Aradan iki yıl geçer. Chae’nin Kushon’dan bir kızı olmuştur. Adını Solhi koymuşlardır. Solnan üç yaşına basmıştır. Solhi altı aylıktır. Annes onu Solnan’a emanet ederek çalışmaya gider. Bu sırada bir yılan bebeğe yaklaşmaktadır. Solnan yılanı farkeder ve bir sopa fırlatarak kardeşini kurtarır.

Aradan 17 yıl geçer. Prens Muyong ülkesine hainlik yapan Polgum’un dümanı olan Kogurya ile işbirliği yaptığını öğrenmesinin ardından durumu babasına anlatır. Sarayda Kogurya adına casusuluk yapan birleri olduğunu belirtir. Japyung ona gizli bir gruptan bahseder. Onlarla tanışarak soru sormasını ve onlara güvenebileceğini söyler.

Muyong General Hae ile beraber gizli grup ile tanışmaya gider. Muyong babasından kurnaz olduğu için General Hae’ye güvenmez ve istediklerini yazılı olarak sunar. Aradan bir süre geçer ve cevaplar yazılı olarak gelir. Muyong saray dışında bakanlarını toplar. Aralarında birinin Polgum ile birlik oalrak Kogurya ismine casusuluk yaptığını söyler. Bu kişinin yirmi yıllık hizmetkarları olduğunu kendisinden şüphelenmediğini belirtir. Yon büyük bir telaşa kapılır.

Kralın Kızı 21 Ocak Pazartesi özetini sizlerle paylaştık. Özetlerin devam etmesini isterseniz yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Kralın Kızı 6. Bölüm Özeti 22 Ocak Salı Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.