Kral Kaybederse Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 13 Kas 2018 Kral Kaybederse  0

Kral Kaybederse Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri Kim Kimdir ?

o3 Medya’nun 2019 yılında ekranlarda olması beklenen dizisi Kral Kaybederse’de konu ve oyuncu kadroları netleşmeye başladı. İstanbullu Gelin ve Vatanım Sensin gibi çok önemli projelere imza atan O3 Medya 2019  yılının iddalı dizilerinden biri için hazırlıkları tüm hızıyla sürdürüyor.

Dizinin oyuncu kadrosu için görüşmeler devam ederken Beren Saat ve Engin Akyürek ile büyük oranda anlaşıldığı yönünde söylentiler var. Ayrıca Mert Altınışık’da büyük ihtimalle dizinin kadrosunda yer alacak.

Oyuncu seçmeleri için yaklaşık altı aydır çalışılmakta olan dizi için O3 medya kesenin ağzını açmış durumda. Dizinin konusu Gülseren Buğdaycıoğlu’nun Kral Kaybederse isimli kitabundan alıntı olacak. Fakat konu büyük ihtimalle günümüz tarihinde geçecek ve tarih temalı bir dizi olmayacak. Zira maliyeti ok yüksek olan bu tarz diziler Mehmed Bir Cİhan Fatihi’nde olduğu gibi yapımcısına büyük paralar kaybettirebiliyor.

Kral Kaybederse Oyuncuları

Beren Saat

26 Şubat 1984 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kendisinden beş yaş büyük bir ağabeyi vardır. 2004 ve 2005 yıllarında Aşkımızda Ölüm Var ve Aşka Sürgün isimli dizilerde yer almıştır. Fakat asıl çıkışını Hatırla Sevgili ile gerçekleştirmiştir. Bu dizide Yasemin rolüne hayar vermiştir. 2008 yılında yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisi ile hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük bir hayran kitlesi edinmiştir. Daha sonra Fatmagül’ün Suçu Ne isimli dizi ile başarısını sürdürmüştür.

Güzel Oyuncu İngilizce ve İspanyolca bilmektedir. Dans etmek ve tenis oynamak en sevdiği hobileridir. Güz Sancısı ve Gecenin Kanatları isimli filmlerle birlikte beyaz perdede boy göstermiştir. 2014 yılında şarkıcı Kenan Doğulu ile Los Angales’da evlenmiştir.

Engin Akyürek

1981  yılında başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Tarih Bölümü’nü tamamlamıştır. Türkiye’nin Yıldızları yarışmasına katılmıştır. İlk olarak Yabancı Damat dizisi ile kariyerine başlayan oyuncu daha sonra Fatma Gül’ün suçu ne isimli dizinde yine Beren Saat ile baş rolde yer almıştır. Daha sonra Kara Para Aşk dizisinde yer alan oyuncu son olarak Ölene Kadar dizisindeki Dağhan karakterini canlandırmış fakat bu dizinin ekran ömrü kısa sürmüştür.

Mert Altınışık

Beni Affet dizisindeki Kemal karakteri ile tanınmaktadır. Aslen Adana’lı olan yakışıklı oyuncu 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Günlük dizi Beni Affet’de beş sezon yer alarak kendine hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinmeyi başarmıştır.

Belçim Bilgin

1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü’nü tamamlamıştır. Daha sonra oyunculuğa yönelmiş ve bu alanda eğitim almıştır. Yılmaz Erdoğan tarafından keşfedilmiş ve daha sonra ikili dünya evine girmiştir. Rodin Erdoğan isimli bir oğlu vardır. Kördüğüm dizisindeki Naz karakteri ile tanınmayı başarmıştır.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.