Kral Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Kral dizisinin oyuncuları ve rolleri. Kral dizisi tüm oyuncu kadrosu ve karakterleri. Oyuncuların gerçek adı ve yaşı. Dizide kimler oynuyor? Cast ekibi listesi, başrol, yan rol, kadın, erkek, çocuk, konuk, bölüm, ayrılan eski ve katılan yeni sezon oyuncuları, resimli açıklamaları hepsini sizler için bu sayfada bir araya getirmeye çalışacağız. 

İsmi şimdilik Kral olarak belirlenen Kral dizisinin Yapımcısı, Yönetmeni, Senaristi kim? Şimdilik bir bilgi yok. Dizinin ismi değişebilir. Basınla paylaşılan bir bilgi yok. Ancak Özcan Deniz’in yeni dizisi Kral olduğu ve Özcan Deniz’in Kral dizisinde oynayacağı kulis bilgileri arasında. Dizi ile ilgili yeni bilgiler elimize ulaştıkça sizlerle bu sayfa üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz.

Kral Dizisi Konusu

Kral Dizisi Oyuncuları

kral dizisi oyuncu kadrosu

Özcan Deniz

İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı Faruk karakteri ile son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Özcan Deniz Ağrı’lı bir ailenin ikinci çocuğu olarak 19 Mayıs 1972 Ankara da doğmuştur. 5 yaşındayken Aydın’a ailesinin göç etmesi ile bütün çocukluk yılları Aydın ve Ege bölgesinde geçmiştir.. Çocuk denilecek yaşta orkestralarda şarkı söyleyerek ailesini geçindiren sanatçı 14 yaşındayken kendi orkestrasını kurdu (mavi deniz) 1989 yılında Almanya’ya gitti. Orada kulüpler de şarkıcılık yaparken bir yapımcının onu dinlemesi ile her şey değişti ve 1991 yılında Türkiye’ye döndü. İlk olarak Türkiye’de şarkıcı olarak ünlendi.

90’lar ve 2000’ler de bir çok hit albüm çıkarttı. Bu albümlerle bir çok ödüle laik görüldü. Sinemaya olan düşkünlüğü ve hikaye yazarlığı onu oyunculuğa itti ve Türkiye’de bir çok fenomen olmuş dizide oynadı. Bu dizilerden 2002 ve 2004 yıllarında çekilen”ASMALI KONAK” ve “HAZİRAN GECESi” (Haziran Gecesi kendi yazdığı bir projedir) adlı diziler Türkiye’de hala kırılamayan reyting rekorlarına sahiptir ve Türkiye’deki tv dizi sektörünün şu an ki haline gelmesine sebep işleridir. Sanatçı şu ana kadar 10 iddali sinema filmine imza attı. Bu filmlerin dördünün yönetmenliğini ve senaristliğini, bir tanesinin öykü yazarlığını ve süpervizörlüğünü, dokuz tanesinde de oyuncu olarak bulundu. Müzisyen kökenli olan sanatçı yazıp yönettiği bütün filmlerin müziklerine de imza attı. Kendisinden yaşça küçük Feyza Aktan ile evliydi ve bu evliliği sona erdi. Kuzey isminde bir oğlu vardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yaralı Kuşlar Deniz Özlem Durmaz Kimdir ?