Köstebek Dizisi Oyuncuları Kadrosu Karakterleri

Köstebek Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Detayları Kim Kimdir

köstebek dizisi fotoEkranlarda yeni bir dizi daha başlıyor. Ay Yapım tarafından cast çalışmalarına başlanan dizinin oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Yabancı diziden uyarlama olacak Köstebek dizisi The Departed filminden esinlenerek ekranlara getirilecek.

Ay Yapım’ın büyük beklentiler üzerine uyarladığı Köstebek dizisinin şuan net yayın tarihi belli değil fakat kulislerden gelen haberlere göre dizinin 2016 Eylül ayında başlatılması planlanıyor. Oyuncu arayışına hale devam eden dizi yeni görüşmeler yaparak kadrosuna ünlü oyuncuları katmaya devam ediyor. Uyarlanan Köstebek filmi 4 dalda oscar almış çok önemli bir yapım.

Köstebek Dizisi Konusu Hikayesi Nedir ?

Uyarlanan filmin özetine göre konusu şu şekilde; Polisiye ve mafyalara arasında geçen amansız bir mücadelenin hikayesini tema alacak dizi birbirleri içesine sızmaya çalışan Köstebeklerin yaşam mücadelesini ve bilgi sızdırmak için neler yapıklarını konu alacak. Bu filme göre dizi genel olarak polisiye dizisi olacak aksiyon ve heyecanlı içerikli olması bekleniyor.

Dizide filmin en önemli karakterlerinden Costello‘nun yerine Çetin Tekindor ve Haluk Bilginer isimlerinden biri ile anlaşılacağı çıkan haberler arasında.

Köstebek Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Çağatay Ulusoy

köstebek çağray ulusoy

Başrol Oyuncusu dizide bir Mit ajanı rolünde oynaması bekleniyor.

26 yaşındaki genç Jön son yıllarda yetişen en önemli oyunculardan. Adını Feriha Koydum Emir karakteri ile ekranlara merhaba diyen oyuncu Medcezir Yaman karakteri ile zirve yapmış ve Köstebek dizisi başrolü olarak bu çıkışını sürdürecek.

Farah Zeynep Abdullah

köstebek farah zeynep

1989 İstanbul Beşiktaş doğumlu güzel oyuncu 27 yaşındadır. Genç yaşına rağmen sayısız projede yer alan Farah Zeynep Abdullah lise öğrenimini İngiltere’de bitirmiştir. Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde canlandırdığı Aylin karakteri ile çok beğenilen Farah Zeynep Abdullah Unutursam Fısılda ve Kelebeğin Rüyası gibi projelerde yer almıştır. Son olarak ise Kurt Seyit ve Şura dizisinde Kıvanç TATLITUĞ ile başrol oynamıştır

Çetin Tekindor

köstebek çetin tekindor

Dizide Çağatay Ulusoy’un babasını canlandıracak oyuncu ana karakterlerden biri olacak. Ünlü ses sanatçısı piyasada ki reklamların birçoğunu seslendirmekte ve ayrıca harika oyunculuğu ile Köstebek dizisinde sevilen isimlerin başında gelecek. En son Karadayı dizisinde Nazif baba rolü ile ekranlarda olan Çetin Tekindor Köstebek dizisiyle ününe ün katacak.

Köstebek dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan isimler belli oldukça yazımıza ekleyeceğiz.

Aras Bulut İYNEMLİ

aras bulut iynemli köstebek dizisiKöstebek Dizisi Tanıtımı Fragmanı

fragman henüz yayınlanmadı…