Kösem Sultan Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Tanıtım Videosu

Kösem Sultan Dizisi hangi kanalda yayınlanacak ? Oyuncu kadrosunda kimler var ? Başrol oyuncuları kimler ? Kösem Sultan tarih dizisinin Konusu Ne ? Kösem Sultan ne zaman yayınlanacak? sorularının cevabına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Tarihi bir proje kapsamında 2 yılda hazırlanan Muhteşem yüzyıl dizisinin devamı niteliğindeki Kösem Sultan dizisinin yapımcılığını Timur Savcı üstleniyor. Muhteşem Yüzyıl dizisi hakkındaki tüm güncel ve son haberlere sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz. İşte Diziden önemli bilgiler…

Kösem Sultan Dizisi Ne Zaman Yayınlanmaya Başlayacak ?

Kösem Sultan Hangi Kanalda ?

2015-2016 sezonunun heyecanla beklenen yeni dizilerinden Muhteşem Yüzyıl dizisinin devamı olan Kösem Sultan dizisinin yayın tarihi netleşti buna göre 1 Ekim Perşembe günü Star Tv ekranlarında 20:30 da izleyiciyle buluşacak.

Kösem Sultan Rolünü Kim Oynayacak ?

beren saat kösem sultan oluyor

Yeni bir tarihi proje dizisi olan Kösem Sultan oyuncu kadrosunda tanıdık tecrübeli oyuncular göze çarpıyor. Dizinin en önemli başrolü olan Kösem Sultan Canlandırmasını Ünlü oyuncu Beren Saat‘in oynaması bekleniyor. İlk günlerde de Kösem Sultan rolünün Beren Saat’in oynaması bekleniyordu fakat ünlü oyuncu bölüm başına 90.000 tl ücret istemesi yapımcıları zora soktu fakat ünlü oyuncu ile bu fiyattan yine de anlaşıldı.

Çağatay Ulusoy Kösem Sultan Kadrosunda

çağatay ulusoy kösem sultan oyuncusu

Kösem Sultan dizisi anlaştığı yeni oyuncularla kadrosunu netleştirmeye devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl dizisinin devamı niteliğindeki Kösem Sultan ünlü oyunculardan Çağatay Ulusoy ile anlaştı. Hatırlanacağı üzere Ulusoy Medcezir dizisinin başrol oyuncularındandı.

Kösem Sultan Oyuncu Kadrosu

Star Tv’nin yeni dizisi olan Kösem Sultan’ın oyuncuları teker teker netleşmeye devam ediyor. Kösem Sultan rolündeki Beren Saat ve Çağatay Ulusoy dizinin dikkat çeken oyuncuları olarak görülüyor.

Bade İşcil

kösem sultan bade işcil

 

Hülya Avşar

kösem sultan hülya avşar

 

Berk Cankat

kösem sultan berk cankat

 

Mete Horozoğlu 

kösem sultan mete horozoğlu

 

Fikret Kuşkan

kösem sultan fikret kuşkan

Kösem Sultan Dizisi Tanıtım Videosu