Köroğlu Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Köroğlu Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri mesut akusta bolu beyi

Avşar Film yeni sezon ile ilgili projelerini bir bir izleyiciye tanıtıyor. Fox Tv ekranlarında eylül ayında ekranlara gelmesi beklenen yeni dizinin ismi ise şimdilik Köroğlu olarak belirlendi. Karagül dizisinin final yaparak ekranlara veda edecek olmasından dolayı yeni proje arayışına giren Avşar Film sonunda bir senaryo taslağı üzerinde mutabık kaldı.

Köroğlu dizisinin başrol oyuncusu da açıklandı. Daha önce Karagül dizisinde Kendal karakterine hayat veren Mesut AKUSTA Köroğlu dizisinde Bolu Beyini canlandıracak.

Köroğlu dizisi konusu ise oldukça tanıdık. Daha önce Cüneyt Arkın’ın baş rolünü oynadığı 1962 yapımı Köroğlu filmi ile aynı konuyu paylaşacak. Bolu beyi tarafından babasının gözleri kör edilen bir gencin intikamını konu alacak.

Köroğlu dizisinin çekimlerine ağustos ayında başlanacak ve dizi eylül ayında yeni sezonda izleyici ile buluşacak.

Köroğlu Dizisi Oyuncu Listesi

Mesut AKUSTA(Bolu Beyi):

1962 yılında Konya’da doğan deneyimli oyuncu 54 yaşındadır. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Ünsal Kemal rolünü canlandırana kadar yan rollerin adamı oldu. Sayısız oyunda yer aldı.  Daha sonra ise Ezel ve Karagül gibi dev projelerde başrol oynamayı başardı. mesut akusta köroğlu

Köroğlu Dizisi Tanıtım Fragmanı

 

READ  Köroğlu Dizisi Tanıtım Fragmanı Videosu