Kördüğüm Vansh İşça İle Veer Arasındaki İlişkiyi Öğrenince Neler Oluyor

Burak 11 Eki 2017 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde işler kötüleşmeye başlar. Hain Tapasya ve Nani işbirliği meyvelerini vermeye başlar. Vansh ile İşça’nın evlenmesi için elinden geleni yapan Tapasya bu sefer de İşça’nın hayatını ebediyyen mahvetmek için düğün günü Nani ile birlikte Veer ile İşça arasındaki ilişkiyi göstermek için harekete geçmişlerdir.

Veer ile İşça’nın birlikte çekilen resimlerini Vansh’ın göreceği yerlere yerleştiren Nani amacına nail olur. Vansh düğün günü gördüğü resimlerle yıkılmıştır. Bu yıkılmışlık hali ile düğün gerçekleşecektir. Vansh bu konu hakkında konuşmadan düğünün bitmesini bekler. 

Ancak düğün günü Vansh bir ruh gibidir. Hayat dolu, sevecen, şakacı, aşk dolu Vansh gitmiş yerine robot gibi ruhsuz bir adam gelmiştir. Yüzündeki bu ruh hali herkesin ilgisini çeker. Vansh kardeşi ile İşça arasındaki yakınlaşmaları hayal etmektedir. 

Neyse düğün gerçekleşir ve evlerine giderler. Vansh İşça’ya Veer ile aralarında geçenleri bildiğini söyler. Bu sefer İşça yıkılır. Ancak Vansh bundan sonra İşça’ya kötü davranmaya başlar.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm Vansh İşça İle Veer Arasındaki İlişkiyi Öğrenince Neler Oluyor” üzerine 2 yorum

  1. Rzali dedi ki:

    merak ediyorum da aceba bu icca ne zaman mutlu olucak ne zaman kendini dusunecek??????

  2. Asi fırtına dedi ki:

    Vay arkadaş çıldırmış olmalı bı senaristler keşke bu siteyi okuma imkanı olsada sorsak neyin kafasını yaşıyorlar. Böyle bir dünya olabilirmi yahuu biri alabildiğine kötü hain kıskanç haset diğeri alabildiğine saf iyi niyetli temiz kalpli. Yahuu bu işça böyle annesi sanki ölmüş hiç ses etmiyo yaşananlara yuhh artık yuhh iyiki izlemiyorum ha yoksa sinirden bir olurdum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.