Kördüğüm Vansh İşça İle Veer Arasındaki İlişkiyi Öğrenince Neler Oluyor

Kördüğüm dizisinde işler kötüleşmeye başlar. Hain Tapasya ve Nani işbirliği meyvelerini vermeye başlar. Vansh ile İşça’nın evlenmesi için elinden geleni yapan Tapasya bu sefer de İşça’nın hayatını ebediyyen mahvetmek için düğün günü Nani ile birlikte Veer ile İşça arasındaki ilişkiyi göstermek için harekete geçmişlerdir.

Veer ile İşça’nın birlikte çekilen resimlerini Vansh’ın göreceği yerlere yerleştiren Nani amacına nail olur. Vansh düğün günü gördüğü resimlerle yıkılmıştır. Bu yıkılmışlık hali ile düğün gerçekleşecektir. Vansh bu konu hakkında konuşmadan düğünün bitmesini bekler. 

Ancak düğün günü Vansh bir ruh gibidir. Hayat dolu, sevecen, şakacı, aşk dolu Vansh gitmiş yerine robot gibi ruhsuz bir adam gelmiştir. Yüzündeki bu ruh hali herkesin ilgisini çeker. Vansh kardeşi ile İşça arasındaki yakınlaşmaları hayal etmektedir. 

Neyse düğün gerçekleşir ve evlerine giderler. Vansh İşça’ya Veer ile aralarında geçenleri bildiğini söyler. Bu sefer İşça yıkılır. Ancak Vansh bundan sonra İşça’ya kötü davranmaya başlar.

dizibilgi google play

Kördüğüm Vansh İşça İle Veer Arasındaki İlişkiyi Öğrenince Neler Oluyor (2 Yorum)

  1. merak ediyorum da aceba bu icca ne zaman mutlu olucak ne zaman kendini dusunecek??????

  2. Vay arkadaş çıldırmış olmalı bı senaristler keşke bu siteyi okuma imkanı olsada sorsak neyin kafasını yaşıyorlar. Böyle bir dünya olabilirmi yahuu biri alabildiğine kötü hain kıskanç haset diğeri alabildiğine saf iyi niyetli temiz kalpli. Yahuu bu işça böyle annesi sanki ölmüş hiç ses etmiyo yaşananlara yuhh artık yuhh iyiki izlemiyorum ha yoksa sinirden bir olurdum