Kördüğüm Tapasya Neden İntihar Etti Tapasya Ölecek mi

Kördüğüm dizisinde Tapasya Veer’i elde etmek için İşça’yı gözden düşürmeye çalışır. Bunun için en büyük ortağı da Nani’dir. Tapasya İşça konusunda başarılı olur ancak İşça’yı Veer’in ailesi yanında küçük düşürmeyi başarmıştır. Veer ise sonsuz sevgi ile İşça’ya gönülden bağlıdır. 

Tapasya artık kafayı yemiş gibi davranışlara girmiştir. Veer ile yatıp Veer ile kalkar hayalen. Aslında Nani torununun bu hallere gelmesinden endişelidir ancak ne yapsın İşça ve Damini nefreti ona kötülük ortağı olmasında başka yol bırakmıyordur. Tapasya yaklaşan evlilik töreninde hain planlarını devreye sokacaktır.

Tapasya düğün günü bir gelin gibi giyinip süslenir. Veer ve ailesinin düğün alayını karşılar ve Veer’i alarak İşça’yı göstereceğini söyler. Veer’i odasına götürüp kapıyı da kitler. Oda o kadar güzel süslenmştir ki Veer kendisine İşça tarafından sürpriz yapıldığını düşünür. Veer İşça’yı sorduğunda Tapasya ona tutkuyla sarılmaya başlar. Veer ne olduğunu anlayamaz ve onu uzaklaştırır. Tapasya bu sefer onu baştan çıkarırcasına tekrar sarılır. Veer bu sefer onu daha kuvvetli bir şekilde itekler.  Bi daha bi daha derken Veer İşça’yı sevdiğini haykırır. 

Tapasya Veer’in ayaklarına kapanıp yalvarsa da Veer onu sürükleyerek dışarı çıkar. Tapasya için yolun sonu gibidir. Tapasya çıldırmış gibidir ve hıçkırıklarla ağlamaya devam eder. Tapasya sonunda intihar etmeye karar verir ve eline geçirdiği bir bıçakla bileklerini keser. Nani ve Puşkar  Tapasya’yı aramaktadırlar. Kapısının kilitli olduğunu görünce kapıyı kırıp içeri girerler. Gördükleri manzara çok acıdır. Tapasya intihar etmiştir. 

Ancak merak etmeyin Tapasya ölmeyecek. Hatta bundan dolayı İşça’nın aklına girip Veer ile evlenecek.

dizibilgi google play

Kördüğüm Tapasya Neden İntihar Etti Tapasya Ölecek mi (7 Yorum)

  1. iccayı hiç konuşurken görmüyorum.Her şeye karşı sessiz.İnsan hakkını alır yaaaaa…

  2. Oooo admin bu ne hız maşaAllah bu bugünün kaçıncı özeti böyle 😉 😉 😉