Kördüğüm Bitiyor mu Erken Final mi Yapacak

Son günlerde dizilerle yapılan haberler ve söylentiler üzerine bu haberi yapma gereği duyuyoruz. Zira Ah Kalbim ve Kördüğüm dizilerinin final yapacağı ile ilgili haberler üzerine bu yazıyı yazma durumunda olduğumu ve sizleri bilgilendirme görevinin gereğini yapmaya çalıştığımı belirtmek isterim. Gelelim soruya. Kördüğüm dizisi bitiyor mu? Dizi ile ilgili söylentiler nereden çıktı. Ayrıntılar yazımızda.

Kördüğüm diziis ilk çıktığında yoğun eleştirilerin hedefi haline gelmişti. İşça ve Tapasya’nın bir türlü büyümek bilmeyişleri seyircinin tepkisini çekmişti. Dizide istediğini göremeyen seyircide tepkisel reaksiyonlar olmuş bu da reytingleri etkilemişti. Ancak dizi İşça ve Tapasya’nın büyümesinin ardından gerçek izlenme oranlarına sahip olmuştu. Dizi şu andaki reytingleriyle övülmeyi hakedecek bir seviyede.

Ah Kalbim gibi iddialı bir diziyi bile sollamış vaziyette. Bazı günlerde 3 reyting oranlarıyla adından söz ettiren Türk dizilerine yaklaşmakta. Kördüğüm dizisinin bu başarısında en büyük etken dizinin konusu. Diziye sonradan dahil olan Rathor ise önemli etmenlerden bence. Ancak İşça ya verilen rol seyircinin tepkisini çekiyor. Zira İşça her zaman ezik rolünde. Bu da seyirciyi kızdırıyor tabi.

2. sebeb ise dizinin yayın saati. Dizi özellikle ev hanımlarının işi gücü bitirdiği ve artık televizyon başına geçip dizi izleyeceği bir saatte yayınlanıyor. Dizinin tekrarları da kaçıranlara yeni fırsat doğuruyor. Ayrıca Kanal 7 editörünü bu durumu da sorduk. Aldığımız cevap dizinin devam edeceği oldu. Şimdilik dizi seven hayranları endişelenmesin. Dizi bu zezon da devam ediyor.

Dizi ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi buradan paylaşabilir, bilgi almak istediğiniz konuları sorabilirsiniz. Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımla…..

Kördüğüm 21 Ocak Fragmanı

dizibilgi google play

Kördüğüm Bitiyor mu Erken Final mi Yapacak (31 Yorum)

 1. hayir yaaa cok guzel dizi bitmesin irelileyen bolmlerde daha da guzel olucak tapu ve ratorun askini izlemek cok guzel olucak lutfen sonuna kadar verin

 2. Final yapmasyn ya turkmenistanda cok insanlar kordugim dizisinin basliyjak zamanyna bekliyorys erkan final yapmasyn ya

 3. Selamun aleykum kardesler ne olur final yapmasyn ya cok sewdik bu diziyi biz iscada afferin sana ya

 4. peki kanal 7 şubat ayında kore dizilerine başlayacaktı.eger bunlar final yapmazsa nasıl yayınlayacak?ya da ne zaman yayınlanacak bir bilginiz var mı?

 5. BİTSİN HİÇ BAŞLAMAMIŞ DZİLER KOYUN YADA ARTIK GÜNEY KORE DİZİLERİNE NE DERSİNİZ

 6. Semam canım.Çok şükür ıyıyım.Tatılımın tadını çıkarmaya çalışıyorum.Sen nasılsın?

 7. Selamünaleyküm canım arkadaşlarım nasılsınız????? Ne yapıyorsunuz????? Allah’a emanet olun

 8. Herkese merhaba nasılsınız benim canım arkadaşlarım isabellam dan haber varmı
  Defnem nerdesin niye yazmıyorsun
  Canselim aşkitom yazmıyorsun sende hic

 9. Teşekkür Hülya hanım
  kördüğümün
  Reytingleri çok iyiymiş bu dizinin reytinglerinin bu kadar iyi olacağnı hiç düşümemişdim yani dizi güzel ama işcanın ezikliği beni deli ediyor

 10. demek ev hanımın ısını gucunu dusundunuz vay sızı yaramaz bıraz ah kalbımde bıtmesın yabuneya

 11. Bıtmez zaten reytınglere bak ucmus ayrıca nıye bıtsın saçma bı haber ıcha da cok tatlı ve guzel bu bolumlerde kendını de koruyo