Kördüğüm Beklenen Oldu İşça Tapasya’yı Neden Tokatladı ?

Kördüğüm dizisinde İşça ile Vansh evlendikten sonra işler iyice karışmaya başlar. İşça ilk geceden yalnız kalır. Vansh ise alır başını gider. Tapasya ve Nani ise gayet mutludur. Aslında İşça ve annesi evlenmeden önceki gece bir karar almışlar, İşça geçmişinden bahsedecekti.

Bu şekilde bir evliliğin doğru olmayacağını anlayan İşça Veer ile olan ilişkisinden bahseden mektubu yazıp Vansh’a teslim etmesi için Kaka’ya vermişti. Ancak hain Tapasya bir yolunu bulup mektubun içeriğini değiştirerek Vansha ulaştırmıştı.

Vansh mektubu okuduktan sonra kriz beklenirken tam tersine daha istekli bir Vansh çıkar ortaya. Neyse evlilik günü Vansh yine Tapasya ve Nani oyunlarıyla Veer ile İşça arasında çekilen fotoları görünce çılgına döner. Bu sefer İşça için hayatı zehir etmek için evlenir.

İşça eve geldiğinde Vansh her şeyi bildiğini söyleyerek evden ayrılır. İşça ağlarken Tapasya da timsah gözyaşları ile onu avutmaya çalışır. İşça’nın aklına neden Vansh mektuba rağmen benimle evlendi diye bir soru takılır. Hemen mektubu aramaya başlar.

Mektubu bulduğunda büyük bir şokla karşılaşır. Mektubu yazan kişinin Tapasya olduğunu anlar. Tapasya başta inkar etmeye çalışsa da sonunda her şeyi itiraf eder. İşça daha fazla dayanamayarak ona birikmiş olan bütün hıyanetlerin bedeli olarak güzel bir tokat atar. Bu tokatı ben de sizler gibi bekliyordum. Anacak iş işten geçtikten sonra atılan tokat ne işe yarar, o da tartışılır.

Ne demişler geç gelen tokat tokat değildir. Yine de yüreğimize su serpildi ancak kızcağızın hayatı kararmış kimin umurunda.

dizibilgi google play

Kördüğüm Beklenen Oldu İşça Tapasya’yı Neden Tokatladı ? (9 Yorum)

 1. Hee Isca Tapuyu bu saatten sonra tokat manyagi yapsan ne fayda..
  Rudranin da dedigi gibi:SENI APTAL KIZZ 🙂

 2. MELEKCIMM sagol kuzum yasayip gidiyoz..
  ☘☘☘☘
  NURDANCIMM şimdi senin orayi bulmani kolaylastircam.Yazdiklarimi harfiyen oku ve ayni sekilde Google’a girerek yazacaksin kuzum..
  1.ADIM:GOOGLA’A gir Dizi haber sitesi.com Yalanci Bahar 17.bölüm özeti diye gir
  Girdinmi?Aşagidaki sayfalarin birinde şu yazacak:
  2.Adim:YALANCI Bahar 17.bölüm arşivleri\dizi ve haber sitesi
  Ha iste orayi tikla.YBnin resimli sayfasini goreceksin onun ustüne tikla.ELANIN yorumunu hemen goreceksin
  Hadi dene bakalim bulacaksin

 3. Kiz icha şükür ki bi tokat ata bildin benim yerimede bi tokat atsaydin nolurdu sanki bir tokat daha ataydin olurmuydun yani

 4. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ZARAMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM BÜTÜN SİTELER BAKTIM AYSELİM YOK SEN HANGİ SİTEDE GÖRDÜN CANIM ZARAMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM