Kördüğüm 9 Nisan Özeti 246. Bölüm Fragmanı Mukta Rathor’un Babası Olduğunu Öğreniyor

Burak 08 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm dizisinde Rathor Methi ye çarpmıştı ancak karşısında İşça vardı sanki. Rathor onun İşça nın kızı olduğunu anlamıştır. Onu hemen hastaneye götürür. Mukta Methi yi aradığı sim kartı değiştirirken Nani bu kadar da olmaz cinsinden konuşmaya başlar. Torununu uyaran Nani Mukta nın yaptıklarının haddi aştığını düşünmektedir. Ancak Mukta Nani yi dinlememektedir. Methi yi asla bulamayacaklarını söylerken onunla eğlenmeye devam edeceğini söylüyor. Nani telaşlanıyor.

Rathor Methi nin tedavisini yaptırmaktadır. Doktor Methi nin nabzının yavaş attığını söyler. Evrak işleri için siz yakını mısınız diye sorar. Rathor o benim kızım sayılır diye yanıt verir. Rathor Jogi nin evine telefon açtığında Kanha ile konuşur. Methi nin hastanede olduğunu söyler ve telefonu kapatır. Nani şimdi yandık diye dertlenirken Mukta yı suçlar. Mukta ise Nani yi çoktan geçmiştir ve asıl sen düşün diyerek Nani yi zor durumda bırakır. Methi nin hastanede olduğunu öğrenen Takur ailesi aceleyle yola çıkar.

Hastaneye ulaşan aile karşılarında Rathor’u görünce şaşırır. Divya Rathor’u bunca yıldır nerdeydin diye suçlamaya kalksa da  Rathor şimdi zamanı değil diyerek Methi yi hatırlatır. İşça da Methi ile ilgili sıkıntılarından bahsedince Jogi tarafından susturulur. Rathor kendi kızını sormuştur. Onu bebekken nasıl sevdiğini düşünür. İşça Mukta dan bahsedecekken doktor gelir ve Methi yi görebileceklerini ancak bir kişinin yanında kalabileceğini söyler. İşça ben kalacağım diyerek içeri girer. Methi nin oksijen maskesi ile yatması İşça yı çok üzer. Her zamanki gibi kendisini suçlar. Dışarı çıktığında herkes meraklı gözlerle ona bakmaktadır. İşça Jogi ye sarılır ve ağlar. Ayrıca Methi nin gece yanında kalacağını söyler. 

Bundela konağında ise Tej terör estirmeye devam etmektedir. Daddaji ye nazire yapar gibi Yuvraj’ı yanına çağırarak ona içki vermeye çalışıyor. Yuvraj içkiyi içmek üzereyken Veer elinin tersiyle şişeye vurarak kırıyor. Veer Tej’e çok kızar ve oğlundan uzak durmasını ister. Bu arada Daddaji bir şeyler söylemeye çalışır. Chanda bütün foyalarının ortaya çıkacağını düşünerek telaşlanır. İşça yı hastanede bırakan Jogi ve Rathor eve gelmişlerdir. Rathor kızı ile ilgili gerçekleri öğrenmek ister. Jogi Mukta senin kızın diyerek Rathor’u şaşırtır. Rathor Mukta nın küçüklüğünü hatırlar. Onu Puştkar dan aldığı sahneleri gözünden geçirir. 

Merdivenlerden aşağıya doğru inen Mukta karşısındaki kişinin babası olduğunu bilmeden evdekilerle selamlaşır. Jogi Rathor’u göstererek o senin baban der. Rathor ağlamaya başlar. Karşısında 18 yıl boyunca ihmal ettiği kızı Mukta vardır. Mukta yı sevmek isterken ellerinden kayar gider Mukta. 18 yılın hesabını sormaya başlar. Bu zamana kadar nerdeydin diye hesap sorar. Rathor ağzını açıp cevap veremez. Mukta acı acı konuşur ve gider. Jogi onu engellemeye çalışsa da başaramaz. Jogi zamanla her şeyin düzeleceğini söylerken Rathor’u teselli eder. 

Tej bir barda zıbarmaktadır. Veer’in kendisine karşı gelmesini düşünür. Ancak yine de bildiğinden vazgeçmiyor. Yuvraj’ı telefonla arayarak ona yakın durmaya çalışır. Chanda Tej’in zıkımlandığı yere gelitr ve Daddaji nin az da olsa konuşmaya başladığını ve yakında tekmeyi yiyeceklerini söylerken Tej bu duruma çok sinirlenir. Rathor Damini ie dertleşirken Mukta nın kendisinden nefret ettiğini söylüyor. Damini de aynı durumda olduklarını Methi nin de İşça dan nefret ettiğini söylüyor. 

Nihayet Methi eve gelmiştir. Herkesin aklında aynı soru vardır. Bu zamana kadar neredeydi ve niçin ortalıkta görünmedi. Nani şimdi hapı yuttuk derken Methi İşça yı suçlamayı uygun görür. Rathor ise Methi nin cep telefonunu gösterir ve birilerinin şantaj yaptığını söyler. İşça ile Methi nin arasını açmak için birilerinin uğraştığını belirtir. İşça daha önce Nani nin söylediklerini hatırlar. Bu işte onun parmağı olduğunu düşünür. 

Kördüğüm 9 Nisan Fragmanı

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 9 Nisan Özeti 246. Bölüm Fragmanı Mukta Rathor’un Babası Olduğunu Öğreniyor” üzerine 25 yorum

 1. GÖKHAN❤❤ FERİDEM dedi ki:

  simge ben 19 yaşındayım feridem 18 yaşında

  1. Sımge dedi ki:

   Nerelerde yaşıyorsunuz. Ben 23 yasındaym sadece arkadaş olarak soruyorm

 2. GÖKHAN❤❤ FERİDEM dedi ki:

  feridem sinirlenme ben sana aitim
  dost olmak istiyor sadece

 3. Gokhan Ferideye ait ♡♡) dedi ki:

  Anlamadim sen kimsin yaaa

 4. Sımge dedi ki:

  Asya sen kaç yasındasınız?

 5. Sımge dedi ki:

  Gökhan ve feride kaç yasında sınız

 6. Asya dedi ki:

  Selamlarr ben sizleri izlyordum herzaman Gokhan ben senle tanis olmayi dusunurdum ama yazamyordum Feride yazdi bakyorum sende bu tanismadan cok mutlusun benimlede dost olarmsin??

 7. FeRiDe+GoKhAn=♡♡ dedi ki:

  Yok sikinti yok Gokhan enisilenme canim hersey yolunda

 8. Gökhan ❤feridem dedi ki:

  Senin sevdigin rengte giyim
  Evet benimsindeki alya diziyi biliyorum cok guzelsin ben beyeniyorum alyayi
  Tm kizla samimi olmam senden baska bunu unutma
  Sen iyi olmayami calisiyorsun sikintimi var feridem ben herzaman yanindayim bunubunutma tamam ❤❤❤❤❤❤

 9. FeRiDe+GoKhAn=♡♡ dedi ki:

  Gokhan bilyomusun benim kime benzedyimi soyluyolar bir dizi vardi kanal yedide veriyordular benimsin hind dizisi ben cok izlemyodum orda alya vardi bas rolda ona bezetiyolar cok adam deyoki ona cok benzyosan benim sacim uzun Gokhan cok uzun. Sen odizinin adin yaz bak alya beni gor ))

 10. Anonim dedi ki:

  Feride ve gokhan siz bir birinizi gordunuzmu. Yani cok samimisiniz o yuzden soyledim. Mutluluklar. Feride turkmusun azerimi?

 11. Anonim dedi ki:

  Yaa bu dizinin ozetini tvdende izliyoruz lutfen biraz hizlandirin ozetleri ozluyoruz

 12. FeRiDe+GoKhAn=♡♡ dedi ki:

  Canim takim elbise hangi reng isdyosun giy sana hersey yakisar sen herkesden yakisiklisin bence

 13. FeRiDe+GoKhAn=♡♡ dedi ki:

  Selam canim nasilsn ben iyi olmaya calsyorum bura girdyimde senin mesajni okdumda uzum gulur neden bilmyorum )) partnyor olmasa olmazmi hic?(( olmazsa tama biriyle gedersin yalniz cok semimi olma tamami vakit buldukca yaz Gokhan birbirmizi tanyak

 14. Merve dedi ki:

  Kördüğüm dizisinin özetleri bu aralar geride kaldı.Biraz hızlandıra bilirmisiniz.Özetlerin tvden önde olmasını istiyoruz.

 15. GÖKHAN❤❤ FERİDEM dedi ki:

  ama yazmaya çalışıcam senin için
  takım elbise hangi renk giyim söylediğim aktöre bakarak söyle senin istediğini giyicem feridem

 16. GÖKHAN❤FERİDEM dedi ki:

  vakitim hiç olmuyor feridem sana anlatayım hafta içi okul var polis okulu okuduğum için zor eğitimden geçiyoruz ve saat 6 yada 7 de evde oluyorum hafta sonlarıda fitnıs eğitmenliği yapıyorum hep yoğunum ya seninle herzaman vakit ayırmak istiyorum ben ama şimdi spor salonuna gitmem lazım beni affet hep aklımdasın seni seviyorum❤

 17. GÖKHAN dedi ki:

  feride nasılısın ya gerçekten intarnetim yok
  biliyormusun bugün arkadaşlarla bir sürü fidan diktik yanımda olsaydın ikimiz dikerdik bir fidana ikimizin ismini koydum ve ben ona bakıyorum
  birde feridem 12 nisanda balomuz var herkez panteriyle gelicek sen yoksun yanlız gidicem ama kabul etmiyorlar yanımda bir eşim olması lazım yani bana izin veriyormusun bir kız panterim olmasına
  birde hangi yani hangi renk takım elbise giyeyim sen karar ver feridem

 18. ayna dedi ki:

  Merhaba nasil iymisiniz arkadaşlar

 19. Anonim dedi ki:

  Nani cok kotu biri icca oluncede agliyicak ama ben occasionally oldugunda onun anlamadigim mutluluk goz yasemin oldugunu biliyor boyukanneden nefret ediyorum sadece nefret men Hindistana gitmiştim orada onu da gordum AVM de gedib ondan ne kadar nefret ettikimi soylemek istedim ama o sirada AVM den cikti

 20. Anonim dedi ki:

  Günaydın

 21. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Haberin yokmu

 22. Tylla owezmuhammedowa dedi ki:

  Hayirli sabahlar arkadaslar!!!! Aslijim nasilsin okulun nasil iyi gidyormi

  Mreba Anonim nasilsin islerin nasil

  Asli neden Gulijan Ayna siteye girmiyolar

 23. Asli dedi ki:

  ANONIM benim kusura bakamyin

 24. Anonim dedi ki:

  GUNAYDIN HERKSE nasilsiniz bakiyim.
  AMIRTAM canim oylemis bende pasolkadan qabaqda restoran var zengezur orda rsulzade qes ne gozel.Nasilsin canim islerin nasil.

  TYLLA canim demek calisoyorsun ne peki demek beyendin cok sevidnim buna.Ee nasilsinnwler yapiyorsun canim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.