Kördüğüm 9 Ağustos Perşembe Özeti 368. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) #Asgar Meethi’yi intihar bombacısı yapmayı planlar.

Burak 31 Tem 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 9 Ağustos Perşembe Özeti 368. Bölüm’de Nelere Yaşanacak ?

Ashfaque rüyasında Meethi’ye duygularını anlatırken kendisini bulur bir anda Meethi’nin yanağına tokat atmasıyla uyanır ve Meethi’ye açılmasının iyi olmayacağını düşünür. Asgar Shoaib’i arar ve Fida adına Hindistan’a giriş vizesi almasını ister. Meethi’yi patlayıcılarla ile birlikte göndererek eylem yaptırmayı düşünür.

Saba Khalid’in kız kardeşi Nilofer ile Ashfaque’ın arasını yapmak ister bunun için yardım ister. Meethi çiçekleri sularken Ashfaque gelerek hortuma basar. Aniden ayağını çekmesiyle Meethi Nilofer’i ıslatır. Meethi ona havlu verir ancak havludaki boya nedeniyle Nilofer’in yüzü boyanır. Bütün bu muziplikleri Ashfaque Meethi için planlamıştır. Akash Damini ile o gün trende neler yaşandığını ve şüphelendiği birisi var mı? diye sorar. Damini Fida ve kocasından bahseder. Polise gitmeye karar verirler.

Ansari Ashfaque’lara gelir ve kriket maçı izlerler herkes Pakistan’ı tutarken Meethi Hindistan’ın yenmesiyle heyecanlanır ve sevinir. Bu durum Ansari’yi sinirlendirir. Meethi hakkında şüphelenir fakat Ashfaque ve Asgar Meethi’yi kurtarmak için Meethi’nin ve Hindistan’ın kazanacağına yönelik bahis yaptığını söylerler. Ansari Meethiye bir Pakistanlı olarak neden Hindistan’ı seçtin diye sorar. Meethi ismi Dhoni olan kriket oyuncusunu sevdiğini söyler. Ansari Dhoni’de Pakistanlı oyuncularda olmayan ne var? diye sorar. Meethi herkesin farklı favorilerinin olabileceğini söyler. Ansari gider ve Meethi kendisini tutamadığı için ev halkından özür diler. Saba ona kızar. Ansari telefonda birisinden (Meethi) şüphelendiğini söyler ve Asgar’ın evinin dışına sivil giyimde bir memur atanmasını ister.

Nani Mukta ve Vishnu’nun ve Akash ile Meethi’nin fotoğraflarını çiftleri birbirinden ayırarak yırtar. Mukta ve Akash’ın fotolarını yan yana getirir. Aklında Mukta’yı Vishnu’dan ayırarak Akash ile birlikte yapmak vardır. Bu arada Rathor ve Tappu’nun gelmesiyle panikler ve fotoları saklar. Tappu bu şekilde düşünmemesini söyler ve Rathor kızar. Saba ve Nilofer Ashfaque’a neden devamlı sürekli problem yaratan Meethi’ye yardım ettiğini sorarlar. Ashfaque Meethi’yi över problem yaratmadığını söyler ve o burada olmasaydı, Nusrat Babar ile evlenmek zorunda kalacaktı der. Saba Meethi’nin evli olduğunu ve ona kötü gözle bakmamasını hatırlatır.

Akash trene binerek Meethi ve Damini’nin gittiği rotayı kendisi kontrol edecektir. Damini’yi arar ve polise gitmesini söyler. Elindeki fotoğrafı herkese gösterir. Damini polise gider ve Fida’nın robot resmini çizdirir. Tren Nangala’da durur. Akash burada da Meethi’nin fotoğrafını herkese  gösterir ama bir sonuç alamaz. Akash Damini’nin Meethi trenden inemedi ve yolculuğa devam etti, dediğini hatırlar.

 

 

 

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 9 Ağustos Perşembe Özeti 368. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) #Asgar Meethi’yi intihar bombacısı yapmayı planlar.” üzerine 3 yorum

 1. Yusra dedi ki:

  Özetler muhteşem çok hızlısınız teşekkürler

 2. &Aynur& dedi ki:

  ilk bennnn)))
  harika olmus pinar ablamm)))

  1. Pınar dedi ki:

   Saol Aynurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir