Kördüğüm 8 Nisan Özeti 245. Bölüm Fragmanı Rathor Methi’ye Çarpıyor

Burak 07 Nis 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 245. Bölüm Özeti 2. Kısım

Kördüğüm dizisinin son bölümünde Tej Daddaji ye ait vasiyeti görünce şaşırmıştı. Vasiyette Daddaji Tej’in mirasını mutlu bir evlilik  şartına bağlamıştır. Tej suç ortağı olarak gördüğü Chanda ile ne yapacaklarını düşünmektedir. Tej Daddaji fikrini değiştirmeden bazı şeyler yapmayı düşünüyor. Yuvraj eve geldiğinde Mai nerden geldiğini sorar. Yuvraj ondan para istiyor. Bu sırada balkonda onların konuşmasını dinleyen Tej ve Chanda pişmiş kelle gibi sırıtıyorlar. Tej kendisini eve adapte edecek kurbanı seçmiştir.

Tej kendisine kurban olarak Yuvraj’ı seçmiştir. Ona para vererek kendisini sevdirmeyi düşünüyor. Daha önce uyuşturucu vererek hayatını kararttığı Vansh aklına geliyor. Onu uyuşturucu bağımlısı yaparak kendisine bağlayan Tej şimdi de Yuvraj’ı parayla kendisine bağımlı hale getirmeyi planlıyor. Methi köşe bucak kaçmaktadır. Babasını bulmak için aramalarına devam etmektedir. Bir gazetede kayıp ilanında kendisini görünce korkar. Babasıyla ilgili mesaj atan kişi bu sefer onu arıyor.

Karşıdaki kişi Mukta dır. Mukta ona İşça nın bir erkekle buluştuğunu gösteren resimler göndermiştir. Resimlerde İşça belli olurken Veer belli değildir. Bundela evinde kapı çalınıyor. Mai kapıyı açtığında karşısında Rathor vardır. Dile kolay 18 yıl aradan sonra Rathor yeniden ortaya çıkıyor. Mai Rathor diyerek şaşkınlığını gizleyemiyor. Rathor İşça ile Veer’in ne durumda olduğunu görmek için geldiğini söylüyor. Mai ona Veer’in hafızasını kaybettiğini söylüyor. Umed ile Veer’in eşi de geliyorlar. Umed çok seviniyor. Rathor Veer’in eşi ile de tanışıyor ve üzülüyor.

Sonrasında Veer de geliyor. Veer haliyle Rathor’u tanımıyor. Rathor Yuvraj dan bahsediyor ve kumarda kaybettiklerini Veer’e veriyor. Veer mahcup  olurken ona teşekkür ediyor. Veer oğlunun düzeldiğini sanmış ancak bu durum onu yeniden ümitsizliğe sevketmiştir. Rathor evden ayrılırken Umed uğurlar. Umed İşça ve Veer’in başına gelenleri anlatır. Rathor Veer’e yardım etmeyi düşünüyor. Mukta kedinin fare oynadığı gibi Methi ile oynamaktadır. Methi yi ormanlık bir alana yönlendiren Mukta ağaçlara bağladığı notlarla babası hakkında bilgiler verir. Methi artık yorulmuştur. Babasını bulamamanın verdiği ümitsizlikle yere düşer ve ağlamaya başlar.

Jogi Takur’un evine gelen polisler yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler vermektedirler. Damini  daha fazla uğraşmaları için polislere adeta yalvarıyor. Nani Methi nin kendisi yüzünden evden ayrıldığını duyarlar diye endişelenmektedir. Chanda vasiyeti kendisi lehine çevirmek istiyor. Tej’in kendisiyle evlenmesini istiyor aksi taktirde vasiyeti yakacağını söylüyor. Tej onunla evleneceğini kabul ediyor. Mukta eve mutlu bir şekilde döndüğünde Nani yi görüyor. Nani ye Methi nin nerde olduğunu bildiğini söylüyor. Nani artık kontrol edilemeyen bir kötülük inşa ettiğini düşünmeye başlıyor. 

Polis Methi ile ilgili bir duyum almıştır. Onun görüldüğü yere gelirler. Her yerde onu arıyorlar. Methi polisleri görünce yüzünü dönerek gizlenmeye çalışıyor. İşça kızı için dua ederken Methi kendisine gelen mesajları düşünüyor. Rotasını kaybetmiş kaptan gibi ne yaptığını bilmeden ordan oraya gidiyor. Sonunda bir araba ona çarpıyor. Sürücü arabadan iniyor. Ona çarpan ise Rathor dur. 

Kördüğüm 8 Nisan Fragmanı

Henüz yayınlanmadı…

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 8 Nisan Özeti 245. Bölüm Fragmanı Rathor Methi’ye Çarpıyor” üzerine 5 yorum

 1. nur gül dedi ki:

  bunun devamı hani acaba sorabilirmiyim

 2. valide dedi ki:

  ğüzel ve muhteşem

 3. Şirin dedi ki:

  Niye fragman gelmiyor

 4. FeRiDe+GoKhAn=♡♡ dedi ki:

  Ooff Gokhan hic gelmyosun yaa nasil birbirimizi tanyacyik hic bana vakt ayrmyosun bi saatini ayrsan nolur (((

 5. FeRiDe+GoKhAn=♡♡ dedi ki:

  Gokhan canim bura gelsene konusalim burda Gokhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaann♡♡♡

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.