Kördüğüm 8 Ağustos Çarşamba 367. Bölüm Özeti Fragmanı (1. Kısım) # Nusrat başka birisini sever

Kördüğüm 8 Ağustos Çarşamba 367. Bölüm’de Neler Yaşanacak ?

Meethi birisinin sesini duyar ve görmeye gider. Nusrat’ın bir erkekten özür dilediğini görür. İkisi de birbirlerini seviyor gibi görünmektedir. Erkek hediye getirmiştir ancak Nusrat almak istemez. Erkek ısrar eder. Bütün parası ile hediyeyi satın aldığını söyler ve aşkımız doğruysa lütfen inkar etme, der. Nusrat hediyeyi alır ve sıkıca sarılarak ağlar. Meethi, Nusrat’ın başka biriyle evlenmek üzereyken başkasını sevdiğini anlar. Bu yüzden Nusrat’ın her zaman çok üzgün olduğu düşünür. Meethi Nusrat’a konuştuğu kişinin kim olduğunu sorar. Ondan bir hediye aldığını gördüğünü söyler. Nusrat inkar etse de hediyeyi gösterir ve bundan hiç kimseye bahsetmemesini ister.

Akash odasında bilgisayarda bir şeyler yaparken Kajri gelir. Kajri Akash’a bir şeyler verecek gibidir ancak Gomti’nin sesini duymasıyla çekinir Cd’yi vermekten vazgeçer. Cd’yi eteğine saklar. Maiyya Kajri’yi sarisi altında bir şeyler saklarken bulur. Kajri’nin elindeki Cd’yi alır ve onu tokatlar. Bir arabanın yaklaşmasıyla Gomti’ye Kajri’yi verir ve Cd’yi parçalara ayırır. Asgar Nusrat’a gündüz penceredeki ses neydi diye sorar Nusrat’ı sıkıştır. Meethi pencereyi kapatmaya çalışırken bir şey düştü yalanını söyler. Nusrat’a birisini seviyorken neden başka birisiyle evlendiğini sorar. Ailesinin mutlu olmasını istediği için evlendiğini söyler. Meethi böyle yaparsan hayatın boyunca mutlu olamazsın gerçekleri söylemen en iyisi der. Nusrat bunun onun kaderi olduğunu ve babasını kıramayacağını söyler.

Meethi Nusrat’a kıyafet vermek için Asgar’ın odasına gelir ve yatağın üstündeki bavulları görür. Bavulu açmak isterken Asgar gelir ve Meethi’yi durdurur. Meethi’nin aklına trendeki olay gelir. Asgar eğer bir şey istiyorsan, söylemelisin sen misafirsin der. Bir şey istersen Nusrat’a sor der. Meethi gittikten sonra silahları ve bombaları çantadan çıkarır, görevimi bitirmeliyim. Başka bir Fidayin’e ihtiyacım var. Meethi = Fida. O Fidayin olacak, der. Tüm yanlış zamanlarda Meethi karşıma çıkıyor diye içinden geçirir. Kendisini Meethi’nin tanımasından endişe eder ve bunu önlemek amacıyla ona şirin davranmalıyım der.

Tren patlaması nedeniyle e-posta veya telefon görüşmesi mümkün değildir ancak kartpostallarda sıkıntı yoktur. Meethi’ye kartpostallar vererek ailesine mesaj göndereceğini vaat eder. Meethi Asgar’ın yardımı için ona minnettar. O gün beni korumak için sahte pasaportumu yaptın şimdide bunu der. Geri döneceğim zaman aile üyelerime size kesinlikle anlatacağım. Biz sonsuza dek sana borçlu olacağız der. Meethi gözyaşları içinde kartpostal yazar ve Asgar’a verir. O esnada kapı çalar ve Nusrat’ın düğün fotoğrafları gelir. Meethi iki kardeş arasındaki farklılıkları merak eder. Asgar benim acımı anlıyor ve benim için endişeleniyor, oysa Ashfaque sadece kendisini düşünüyor, der. Asgar, Meethi gittiğinde kartpostalı yakar. Kendi kendine ’’sesin veya hislerin artık bu ülkeden çıkmayacak. Sadece bu şekilde ölecekler’’ der.

Meethi, Nusrat’ın odasına gelir ve onu ağlarken bulur. Herkese gerçeği söylemesini söyler. Nusrat, başka birinin ona dokunacağını düşünmekten korkuyordur. Meethi onun ne istediğine karar vermesini ister. Eğer onlara söylersen anne baban seni anlayacaktır, der. Hepsi evi terk edeceğin için üzüldüğünü düşünüyorlar, onlara her şeyi anlatmalısın der. Mumtaz Begum Nusrat’ı ​​çağırır. Nusrat annesi ve babasını görünce şok olur. Meethi, Rizvi ji’yi Nusrat’ı bir kez dinleyip onu anlamasını ister. Nusrat başkasını sevdiğini anlatır. Nusrat’ın annesi, bilgimiz olmadan biriyle ilişki kurduğun için bugün senin yüzünden utanıyorum. Seni kızım olarak çağırmaktan utanıyorum, der. Meethi Nusrat’a destek olur. Babasına dönerek Nusrat kimseye başkasını sevdiğini söylemedi. Sana olan saygısından sevgisini feda etmeye hazırdı, Sevgisini feda edebilen kişi, ailesinin saygısına daha fazla önem verendir, aşk günah değildir, der.

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 8 Ağustos Çarşamba 367. Bölüm Özeti Fragmanı (1. Kısım) # Nusrat başka birisini sever (3 Yorum)