Kördüğüm 7 Ağustos Salı Özeti 366. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) # Asgar Meethi’ye sahte pasaport düzenler.

Kördüğüm 7 Ağustos Salı Özeti 366. Bölüm ‘de Neler Yaşanacak

Meethi merdivenlerden aşağıya hıza inerken Asgar (Fida’nın sözde kocası) ile çarpışmıştır. Asgar Meethi’yi hatırlarken Meethi şüpheli bir şekilde Asgar’a bakmıştır. Zubeida’nın eşinin çantasını taşımak istemiş ancak Asgar izin vermemiş ve eşine kızmıştır. Meethi ise bu olanlara şahit olurken bu sahne on tanıdık gelmiş ancak çıkaramamıştır. Asgar’ın gelmesine evdeki herkes çok sevinmiştir. Akash Vishnu’yu ziyaret eder.

Hepimiz iyi olacağız der. Şu an seninle yer değiştirmek için neler vermezdim, der. O zaman Meethi’ye yapılanları görmemiş olurdum. Korkmazdım, endişelenmezdim, der. Kendi ailem Meethi’nin ölümü için yas tutuyor ve Damini bana güvenmiyor, der. Mukta konuşulanları duyar ve Akash ile aynı acıları yaşadıklarını düşünür.Herkes Vishnu’nun iyileşemeyeceği gibi Meethi’ninde döneceğini düşünmüyor, der. Mukta Meethi geri döneceğini ve Vishnu’nun  bir gün ayağa kalkacağını buna bütün kalbiyle inandığını söyler.

Ashfaque’ların evinde damadın ailesinin de gelmesiyle Nusrat’ın düğünü başlamıştır. Bayanlarla erkekler perdeyle ayrılmıştır. Ansari şüpheli gözlerle Meethi’ye bakmaktadır. Ashfaque devamlı olarak Ansari kontrol etmektedir. Ansari Rizvi ji’nin yanına oturur ve Meethi’nin Pakistanlı olup olmadığını sorar. Üzerinde yasal kimlik pasaport vb. var mı? diye sorar. Ashfaque araya girer ve kendisinin düğüne geldiğini kimsenin ona kimliğini soracağını düşünmediğinden yanına almamış olması doğal değil mi? der. Ansari sizin akrabanız sanki sınırın diğer tarafından gelmiş gibi Ashfaque uydurma şeyler söyledi, ben kesin kanıt isterim ve gecenin sonunda bu belli olacak der.

Asgar’ın aklına Meethi’nin Pakistanlı olduğunu kanıtlayacak bir fikir gelir. Meethi’nin fotoğrafını birisine gönderir ve en kısa zaman da bitmesini söyler. Zaman dolmak üzeredir ve Ashfaque Ansari oyalamak için etrafında oynamaktadır. Ansari olanları anlar. Zaman kaybetmek istemez ve Meethi’nin gelmesini ister. Herkes ne olduğunu merak ederken Asgar kapıdan içeri girer ve Ansari’ye hazırlatmış olduğu sahte pasaportu gösterir.(Fidanın pasaportundaki resmi Meethi’nin ki ile değiştirir) Meethi’nin çantasından çıktığını söyler. Pasaportta yazan isim Fida Rasool Aslam’dır. Meethi Fida ismini duyar ve çok şaşırır. Ansari pasaportu kontrol eder ve gerçek olduğunu söyler. Ashfaque bütün bu olanların bu kadar kısa sürede nasıl yapıldığını Asgar’a sorar ancak Asgar onu geçiştirir. Düğün sonunda fotoğraf çekimi yapılır ve Ashfaque Meethi’nin yanında olması için çaba gösterir. Asgar bütün bu yaptığı iyilikleri elbetteki boşuna yapmamıştır ve kafasında hain planları vardır.

Akash ve Meethi’nin olduğu bir fotoğraf çerçevesi rüzgardan ötürü düşerek kırılır. Akash fotoğraflarını yeni çerçeveye koyarken Maiyya Akash’ın elindeki kanı fark eder ve bunu uğursuzluğa yorar. Meethi kendi günlüğüne yaşadığı bu olayları göz yaşları içinde yazar. Ülkesini, aiesini , Akash’ı çok özlemiştir. Daha sonra balkona çıkar ve Ashfaque’ı şarkı söylerken görür. Ansari istasyona gelir ve patlama hakkında bilgi alır. Patlama ile alakalı trenin içinden bir fotoğraf vardır ancak arkası dönük olduğu için seçilememektedir. Ansari haritayı inceler ve patlamanın olduğu Jammu’dan birkaç durak önce Hindistan ve Pakistan arsındaki sınırda nehrin üzerinde bir köprü olduğunu ve bombacının kaçmak için bu nehri kullanacağını düşünür. Şüphelinin fotoğrafından yüzü belli olmasa da Ansari hala Meethi’den şüphelenmektedir.

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 7 Ağustos Salı Özeti 366. Bölüm Fragmanı (1. Kısım) # Asgar Meethi’ye sahte pasaport düzenler. (3 Yorum)

  1. Aynurum sizin için elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum ❤
    Emeğimize bir teşekkür için reklamlara tıklamayı unutmayalım.