Kördüğüm 6 Temmuz Cuma Özeti 334. Bölüm Fragmanı Akash Kaza Geçirdi Akash Ölecek Mi ?

Kördüğüm dizisinde Ambika Methi ile Akash’ın mutluluklarına darbe vurmak için Akash’ı sisli bir havada çiçek almak için gönderiyor. Akash’ın arabasınadaki fren yağını boşaltan Ambikaamacına ulaşacak mı ? Akash hem sisli hem de freni tutmayan arabadan nasıl sağ kurtulacak. Rathor geçmişe ait sırlarını bulacak mı ? Kördüğüm 334. Bölüm 6 Temmuz Cuma Özeti başlıyor.

Visnu işten atılmanın verdiği hüzünle bir tapınakta dua ediyor. Bu sırada Mukta dan bir telefon geliyor. Mukta ona nerde olduğunu soruyor. Visnu gözündeki yaşı siliyor ve işlerinin biraz uzayacağını söylüyor. Mukta sesinin kötü geldiğini söylüyor. Visnu iyi olduğunu söylüyor. Mukta akşam müşterisi ile toplantısı olduğunu söylüyor ve izin istiyor. Visnu terfi edince iş yükünün artacağı belliydi diyerek izin veriyor. Methi endişe ile bekliyor. Ambika yanına geliyor ve Akash’ın sağ salim geleceğini söylüyor. 

Akash ise çiçekçiye ulaşmıştır. Çiçekleri aldıktan sonra Methi nin sürprizden haberi olmadan ve sis daha fazla çökmeden otele dönmeyi düşünüyor. Mukta otele geliyor ve Yuvan adına bir masa ayrılmış olup olmadığını soruyor. Görevli kişi böyle  bir rezerve olmadığını söylüyor. Bu sırada Yuvan geliyor. Yuvan birisiyle konuşuyor ve ona kızıyor. Telefonu kapattıktan sonra müşterisinin yanlış anlamadan dolayı gelemediğini söylüyor. Mukta o zaman gideceğini söylüyor. Ancak Yuvan bir patron işçisi ile yemek yiyemez mi diyerek onu ikna ediyor. Methi yoğun sisi görüyor ve daha da endişeleniyor. Akash ise bir anda frenlerinin tutmadığını görüyor. Ambika Methi nin çırpınmasından büyük zevk alıyor. Kördüğüm 334. Bölüm 6 Temmuz Cuma Özeti devam ediyor.

Methi görevlilerin uyarılarına rağmen tekerlekli sandalyesiyle dışarı çıkıyor. Onun bu şekşlde dışarı çıkmasında Ambika ‘nın Akash adına attığı mesajların etkisi büyük. Visnu şimdi Mukta ya ne diyeceğim diyerek onun için aldığı buketle yolda dolaşıyor. Bir restoranın önüne geldiğinde Mukta ile Yuvan’ın yemek yediğini görüyor ve şok oluyor. Elindeki buket yere düşüyor. Methi sisli yollarda tekerlekli sandalyesi ile Akash’ı arıyor. ( Ya biraz inandırıcı bir senaryo yazsaydınız. İnsan bütün devrelerini yakıyor sayenizde. Tekerlekli sandalye ile yolun ortasında sisli bir havada Methi Akash’ı arıyor.) Neyse Methi bir kaç kez ölüm tehlikesi atlattıktan sonra Akash’ın arabasının uçtuğu yere geliyor. Methi yeniden ayağa kalkıyor.

Kördüğüm 334. Bölüm 6 Temmuz Cuma Özeti devam ediyor. Uçurumun kenarına kadar gidiyor ve Akash’ın elini görüyor. Bütün zorluklara rağmen Akash’ı kurtarmayı başarıyor. Akash ve Methi birbirlerine sarılırlarken Methi nin yeniden ayağa kalkması ve bu şekilde Akash’ı kurtarmaya çalışması başka bir sevinç kaynağı oluyor. Vinu nun üzgün hali Mukta yı düşündürüyor. Sebebini soruyor ancak açıklamıyor. Onu bir kişi ile yemek yerken gördüğünü söylüyor. Mukta yalan söylediği için üzgün. Onun patronu olduğunu söylüyor. Visnu yönetim kurulu ile yemek yiyeceğinizi söylemiştiniz diyor. Ayrıca 2 gün çalışmanın ardından terfi etmek, ardından teşvikler, ikramiyeler ve yemek. Bunların şüpheli olduğunu söylüyor. 

Sankrant resepsiyondan Methi nin de çıktığını öğreniyor ve polise haber verelim diyor. Ambika da yanında. Bir süre sonra Akash ile ayakları üzerinde yürüyen Methi yi görünce şok oluyorlar. Ambika bunun dünyanın 8. harikası olduğunu söylüyor. Akash Methi olmasaydı bugün ölmüş olacaktım diyor. Visnu Mukta ya yalan söylediği için kızıyor ve evden ayrılıyor. Mukta göz yaşları içinde. Methi Ambika ya teşekkür ediyor. Eğer bizi buraya getirmeseydin bu mucize gerçekleşmezdi diyor. Methi ertesi gün gidecekleri için eşyalarını toplarken yılan olayından telefona gelen mesajlara kadar olayları düşünüyor ve bunların arkasında kimin olabileceğini düşünüyor.

Kördüğüm dizisinde Ambika nın Akash ve Methi yi öldürme girişimi bir kere daha suya düşmüştür. Methi Ambika ya teşekkür ederek o olmasaydı yürüyemeyecektim diyor. Ambika yeni planlarına devam edecektir. Rathor geçmişin peşinde gidiyor. Methi başına gelenlerden Maiyya nın sorumlu olabileceğini düşünüyor. Mukta ve Visnu barışıyor. Kördüğüm 334. Bölüm 6 Temmuz Cuma Özeti devam ediyor.

Visnu eve dönüyor ve yerde diz çökmüş halde oturan Mukta yı görüyor. Onu uyandırıyor ve ikili birbirlerine göz yaşları içinde sarılırlar. Visnu onunla arasına 3. bir kişinin giremeyeceğini söylüyor. Methi bütün olayları irdeliyor ve sonunda kendisini öldürmeye çalışan birinin olduğunu düşünüyor. Bunu da Ambika ile paylaşıyor. Ambika haklı olabileceğini söylüyor ve bunu yapabilecek bir akrabası olup olmayacağını söylüyor. Methi bir anda Maiyya yı düşünüyor. Evlendiği günden bu zamana kadar yaptığı işkenceleri hatırlıyor. Ambika onu aklına fitne tohumu ektiği için mutlu. Visnu her yerde iş arıyor ancak bulamıyor. 

Rathore Princeton hastanesinin kayıtlarını kontrol ediyor ancak hiçbir şey bulamıyor. Bir adam emekli olan bir hemşireden bahsediyor. Belki senin sorularının cevapları ondandır diyor. Damini kapıda bir tekerlekli sandalye görüyor ve bağırmaya başlıyor. Onun bağırmasına Divya ve Jogi de iniyor. Damni Methi ye bir şey olacağını biliyordum diyor. Akash yaralar içinde gözüküyor. Damini sana yazdığım mektubu hatırlıyor musun diye Akash’a kızıyor. Methi nin nerde olduğunu soruyor. Methi giriş yapıyor. Methi nin ayakları üstünde durması herkesi sevindiriyor. Akash, mutluluğunu paylaşmak için bir parti düzenlemeye karar verir ve ilk davetlilerin de Jogi ailesi olduğunu söylüyor. 

Kördüğüm 334. Bölüm 6 Temmuz Cuma Özeti devam ediyor. Akash şimdi de kendi evlerine gidiyor. Maiyya Methi yi yürürken görüyor ve çok şaşırıyor. Methi onun yüzündeki ifadeden hoşlanmıyor. Akash Methi nin bu mutlu anınını kutlayacaklarını söylüyor. Sankrant partiyi düzenlemeyi üstleniyor. Akash Rathor’u araması gerektiğini düşünüyor ancak telefonu yok. Ambika telefonu bir şekilde bırakacağını söylüyor. Ambika onu Maiyya nın dolabına koyarak bir taşla iki kuş vuracağını düşünüyor. Rathor emekli olan hemşireyi buluyor. Hemşire kendi kayıtlarına bakıyor ve o zamanlar %70 yanık Malvika adında birinin geldiğini söylüyor. 21 Ağustos’ta bir kız çocuğunun doğduğunu ancak yaşayıp yaşamadığının yazılmadığını söylüyor. Rathor bir kızının olduğunu öğreniyor. 

Maiyya Methi yi elbiselerini alması için Maiyya nın odasına yönlendiriyor. Bu arada Maiyya Ambika nın yanına gidiyor ve bütün her şeyi senin yaptığını biliyorum diyor. Onun Merhi ye bir şey yapabileceğini ancak söz konusu oğulları olursa gerçek yılan sokması neymiş onu tattıracağını söylüyor. Ambika ondan elini indirmesini istiyor ve ben polis kızıyım ve delillerin ne olduğunu iyi bilirim diyor. Maiyya bükemediği bileği öpmek zorunda kalıyor ve onu denediğini söylüyor. Ambika Methi nin hala telefonu bulup bulamadığını merak ediyor. Maiyya ya işkence çektirmekten hoşlandığını söylüyor. 

Ambika babasının verdiği başka bir telefonu alıyor. Kimse bu numarayı bilmiyor diyerek Akash’ı arıyor. Methi bir telefonun titrediğini görüyor ve Akash’ın telefonu olduğunu görüyor. İyi ama onu buraya kim koydu diye düşünüyor.

dizibilgi google play

Kördüğüm 6 Temmuz Cuma Özeti 334. Bölüm Fragmanı Akash Kaza Geçirdi Akash Ölecek Mi ? (4 Yorum)

  1. Tamam kuzum..yarın konuşuruz..iyi geceler tatlı rüyalar)))öpdüm❤❤

    Hayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaattttttttttt hadi ama geeeeel((((((((((..canımın içi seni fazlasıyla çoook özledim((((..iyi geceler canım inşAllah yarın yazarsın))

  2. Aleyna abla ben bu gun yokum yarin annemle alis verise gidecez erken kalkmam lazim
    Iyi geceler tatli ruyalar)))♥♥♥optum♥♥♥)))