Kördüğüm 395. Bölüm Özeti 05 Eylül Çarşamba Fragmanı (2. Kısım)# Rani Nandini’nin tüm yaptıklarını anlatır

Burak 02 Eyl 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 395. Bölüm 05 Eylül Çarşamba Günü Neler Yaşanacak?

Meethi ve Akash’ın düğünleri yapılırken Nandini büyücü kadına tekrar büyü yaptırmaktadır. Meethi karnına giren sancı ile ağrı içinde kalırken Damini Akash’a sinduru vererek onu Meethi’nin alnına sürmesini sağlamış ve bu sayede büyü başarısız olmuştur.Düğün merasimi devam etmektedir Meethi mangalsutrasına bakar ve gülümser. O Akash ona sarılır ve ne düşündüğünü sorar? Bu vermilyonun, magalsutra’nın, yedi pherasın(tur) ve bu tezahüratların hepsinin çok güçlü olduğunu söyler. Akash başını sallar. Karı koca sevgisi doğru olduğunda hiçbir şey onları yok edemez der. Meethi duygusallaşır ve neden beni bu kadar çok seviyorsun? Akash onu sevdiğinden daha çok Meethi’nin onu sevdiğini söyler. Beni nasıl kurtardığını hala unutmadım der. Uçurumdayken Meethi’nin onu nasıl kurtardığını hatırlılar. Ona sonsuza kadar seveceğini söyler, onu alır ve ikisi de yatağa oturur.

Ertesi sabah Akash uyanır ve Meethi’yi odada bulamaz. Meethi, puja thaalı elinde tutarak odaya gelir. Akash onun görünüşünden etkilenir. Meethi yeni gelin gibi görünüyordur.  Kendisi onun karısı Meethi olduğu konusunda güvence verir. Damini ve Maiyya bizi tekrar birleştirdi. Artık hiçbir şey bizi ayıramaz. Artık herhangi bir şeyle savaşabilirim. Ben senin Meethinim, bana bir şey olmayacak. Şimdiye kadar herkes sadece benim iyi tarafımı görse de, Akash’ın karısını ve  Damini’nin torununu olduğumu görmediler. Kocasını ve ailesini kurtarmak için her şeyi yapabileceğini söyler. Vakit geldi. Nandini’ye geliyorum diyerek odasına yönelir.

Nandini odasında büyücü kadının Meethi için vermiş olduğu elma ile oynamaktadır. Meethi 5 gün içinde öleceksin diyerek bu elmayı Meethi’ye nasıl yedireceğini düşünmektedir. Odadaki Rani’nin fotoğrafını görür ve bu elmayı Rani’nin yedirmesini düşünür. Meethi Nandini’nin odasına gelir ve Nandini’yle konuşur ve ona tokat atar. Nandini kızar. Meethi ona sesini yükseltmemesini aksi takdirde tekrar daha sert tokat atacağını  söyler. Sessizce oturacağımı ve hiçbir şey yapmayacağımı mı düşündün? Her şeyi bilmem lazım. Buralarda kendisine barınak verdiğim Chameli’yi sevmiştim. Ama bugün sana bakarken tiksinti duyuyorum. Bunları neden yaptın? Akash’ı almak için mi? Hiçbir şey alamadın. Beni mahvetmeye başlamıştın ama bugün hala senin önündeyim ve yaşıyorum. Bana hiçbir şey olmadı. Bana nedenini sor der. Meethi kocasının onunla olduğunu, bütün ailesinin onunla olduğunu açıklar.

Akash’ı benden kaçırmaya çalışıyordun ama o sadece benimle. Onu ve ailemi alacağını düşündün mü? Bu asla olamaz! Tüm bunları yaparak  aşkı yakalayamazsın.Akash hala bugün benimle ve beni seviyor. Seni hiç sevmiyor. Kendinden utanmalısın. Ailemizi kırmakta ve ilişkilerimizi bozmakta başarılı olacağını düşündün mü? Ben hayatta kalana kadar bu olamaz. Meethi yaşayana kadar bu aileye hiçbir şey olmaz. Seni bu eve buraya ben getirdim ama bugün, ben, Meethi Chatterjee, Akash Chatterjee’nin karısı, bu evi hemen terk etmenizi emrediyorum diyerek  Nandini’yi kapıya doğru iter. Nandini, Bundela Evi’ni hemen terk etmeyi kabul eder ama yalnız gitmeyeceğini, kızı Rani’yi yanımda götüreceğini söyler. Rani benimle kalkarsa, sonsuza kadar senin evinden çıkar. şimdi karar vermelisin, ya burada ya da bu evde ya da Rani’de kalacağım yada buradan Rani ile ayrılacağım der. Nandini Rani’nin odasına gelir ancak Rani bahçede oyun oynuyordur. Rani Nandini’nin sakladığı Ganpati idolünü armaya karar verir. Nandini zehirli elmayı Rani’ye vermeyi ve Rani’nin elmayı Meethi’ye yedirerek onu öldürmeyi ve tüm mirasa konmayı düşünmektedir.

Ambika ve Sankrant Mumbaiden dönerler. Ambika ilk olarak doktora kontrole gitmeyi önerir. Sankrant kendisinin de geleceğini söyler ancak Ambika onun gelmesini istemez. Sankrant’a gelmemesini onun yanında doktorla konuşamadığı şeylerin olduğunu söyler. Muayeneden sonra eve gelerek herkesi şaşırtacağını söyler.

 

Mukta eve gelir ve Meethi ile Nandini hakkında konuşurlar. Mukta ilk kez gördüğü Chamaeli’nin Nandini’ye dönüşmesine inanamamaktadır. Kendisini bu olanların sebebi olarak görmektedir. Her şey seninle tanışmamla başladı der. Nandini Mukta’nın söylemleri ile ilgilenmemektedir. Neler yaşadığımı bilmiyorsun. Cehennem gibiydi. Uzun yıllar sonra, yeniden başlamak için bir şansının olduğunu, sevdiği biriyle yeni bir hayat hayal ettiğini söyler. Akash, Nandini’yi sınırlarını aşmaması için uyarır. Nandini ona ne olduğunu sorar. Ben senin Nandini’nim, senin ilk aşkınım der. Meethi ona bağırır ama Nandini konuşmaya devam eder. Beni çok iyi tanıyorsun. Eğer seni terk etmemiş olsaydım, bugün senin karın olurdum ve Meethi senin olamazdı der. Bir evliliğin kurallarını çok iyi biliyorsun. İki eş bir evde kalamaz. Bu evde kalacak olan ben ya da Meethi olacak der. Herkes onun sözlerine şaşırır. Nandini bu evi terk etmeyi reddeder.

 

Rani bahçeyi kazar ve Meethi’nin Ganpati idolünü bulur ve onu alır. Meeti Nandini ile aynı fikirdedir. Ona Akash’ı mı almayı düşündün diye sorar.Ona binlerce kez Akash’ın onun kocası olduğunu ve onu çok sevdiğini söyler. Akash ile Rani’yi evlat edindiklerini ve Rani’nin resmi olarak annesi olduğunu söyler. Rani bu evi terk etmeyecek der. Nandini onu kendisinin doğurduğunu ve yetiştirdiğini söyler. Sen geldin ve onun aniden annesi oldun ve onu benden ayırdın der. Mukta Meethi’nin Rani için hayatını tehlikeye attığını söyler. Meethi onun rüyasını gerçeğe çevirebilir sen değil der. Nandini Rani nerede ise kendisinin de orada olacağını söyler. Meethi ona evi terk etmesini söylerken Rani gelir. Bunu gören Nandini Rani’yi etkilemek için rol yapmaya başlar ve beni ve kızımı ayırmayın onsuz ben yaşayamam der. Meethi de Raniyi fark eder. Nandini Raniyi annesi olarak çok sevdiğini ve evdekilerin onu göndermek istediğini Rani’ye  göstermek için rol yapmaya devam eder.

 

Akash Rani’ye döner ve Meethi annen seni hiçbir zaman zorlamadı ve sana asla kötü bir şey söylemedi der. Nandini araya girerek kimin annesi olduğunu sorar. Onlara benim senin annen olduğumu söyle der. Rani Nandinin annesi olduğunu söyler. Meethi üzülür. Rani Nandini’ye tanrı senin gibi bir anneyi bana verdi ama sen neden tanrının ona Meethi anneyi verdiğini bilmiyorsun der. Meethi anne beni senden daha çok seviyor der. Rani Ganpati idolünü herkese gösterir ve onu bahçede bulduğunu söyler. Nandini’nin yalan söylediğini bu idolü Meethi’nin odasından alarak bahçeye gömdüğünü söyler. O çok kötü, ondan nefret ediyorum ve onunla konuşmak istemiyorum der. Kendisine dokunmak isteyen Nandini’yi iter ve ona çok büyük bir yalancı olduğunu söyler. Ayrıca Akash veDamini odaya geldiklerinde kendisinin boya yapmadığını kırmızı rengin Nandini’nin kanı olduğunu söyler. Yangın çıktığında da Nandini ile karşılaştığını ve onun elinde gaz yağı tuttuğunu söyler. Herkes şok olur.Nandini Rani’ye tokat atmak üzereyken Meethi onun elini tutar ve buna cüret etmemesini söyler. Kendisine yapılan büyünün Nandini tarafından yapıldığını bildiğini Rani’nin yanında numara yaptığını söyler. Nandini Meethi’ye yüksek sesle konuşur ve Meethi kızarak haddini bilmesini söyler.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 395. Bölüm Özeti 05 Eylül Çarşamba Fragmanı (2. Kısım)# Rani Nandini’nin tüm yaptıklarını anlatır” üzerine 225 yorum

 1. &Aynur& dedi ki:

  25 dereceymis)))

 2. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Gokhan nasilsin dostum aylen nasil

  Guljan sende su an musayit deylsin galiba sana msj atmisdim

  Rabiya ve Isil sizleri ozluyorum canlar

  Rocinim nasilsin

  Nihat nasilsin

  Halima nasilsin

  Nilay merhaba hosgeldin

 3. &Aynur& dedi ki:

  burda hava cok sergin yaa 23 derece simdi)))
  sakardada oylemi Tylla ablamm)))

 4. &Aynur& dedi ki:

  hos geldiniz canlar)))

 5. &Aynur& dedi ki:

  simdi bilgisayardan giriyorum)))
  telim sarj aliyor)))
  saat 9 10 gibi uyuycam ne de olsa yarin okul)))

 6. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Tylla ablam..iyim..ama biraz morelim bozuk 😐 sen nasılsın??..
  Leyla sakinleşdin mi??..

 7. &Aynur& dedi ki:

  anliyorum seni Tylla ablamm)))
  Tylla ablam o anonimin kim oldugunu sende biliyorsundur)))
  tahmin etmissindir)))

 8. &Aynur& dedi ki:

  iyim canlar)))
  siteden cikdikdan sonra annemler geldi sukur anlamadilar agladigimi gozlerim kizarmisdi..
  sizler nasilsiniz)))

 9. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Geldim Aynurum..))nasılsın şimdi??

 10. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Aynur nasilsin cnm iyiyimisin simdi biraz once yorumlara bakmisdim da

  Aleyna sen nasilsin sende iyiyimisin

  Kizlar yorumum biraz gec cikyor

 11. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Iyi aksamlar!!!!

  Pinarcim cok gecmis olsun ALLAH ACILAN SIFA VERSIN ozet her zamangi gibi guzel olmus eline emegine yuregine sagliklar olsun INSALLAH KIZIN IYLESIR

 12. &Aynur& dedi ki:

  Nilay tesekkur ederim)))
  simdi iyim ben)))
  Aleyna ablam nerdesin??
  gel konusalim)))
  Leyyla ablamm nasilsin iyimisin simdi???

 13. LEYLA dedi ki:

  San biraz kendindan basset bana

 14. LEYLA dedi ki:

  Nilaycim bos var onu

 15. Nilay dedi ki:

  Ay sen niye aglayip ona koz veriyon?
  Aglayan kizlar çok kötü oluyor.
  AGLAMA.

  Leyla. Bu çinarin olayi ne seninle?
  Ne istiyo senden?

 16. Nilay. dedi ki:

  Akilsiz çinar yapraklarini dök artik.
  Zehrini biraktin. Kötü kalpli.
  Deli.

 17. LEYLA dedi ki:

  Yetar yaa bukadar kavga yetar

 18. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Aynurum valla..çok iyi olur .hadi çıkalım..kardeşim sen ağlama kıyamam sana küçüğüm..sakinleş..bizim şarkıyı dinle☺..sonra grşrz..))

 19. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Valla çınar..o kadar gereksiz ve antipatik bi kişisin ki..sana daha fazla yorum yazıb..seviyemi senin seviyene düşüremem..o yüzden daha fazla beddua okunmasını..istemiyorsan git!..

 20. LEYLA dedi ki:

  Ne o ağrynami gitdi

 21. ❤Aynur dedi ki:

  Sukur evde annemler yok onlar olsaydi buraya girmemi yasaklardi niye agliyorsun diye

 22. ❤Aynur dedi ki:

  Neyse ben cikiyim yoksa kalpden giderim ben hastanelik olarim size iyu sogbetler Leyla ablam arkadasin cinarla
  Aleyna ablamm en iyisi cikalim burdan sonra gelelim)))

 23. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Leyla burda kimse sana..bi şey söylemedi..sen alınganlık yapıyorsun..saman alevi gibi hemen parlıyorsun..
  Nilay sen azeri misin??

 24. Anonim dedi ki:

  Leyla yetar

 25. LEYLA dedi ki:

  Cinar yetar bunu yapma gal yanima oyle soyle san simdi yalaka arkeklerinle gitmis ola birsin gel de bana soyle icindekileri ha o rakek bozuntusunu birak cop kutusuna nede olsa bandan 2 yas kucuk olmana raaman 25 arkekle olduğunu bilyorum benim bildiyim tabi kusura bakma aylamdan birine bisey desan ne olduğunu san gayet iyi bilyorsun canim

 26. ❤Aynur dedi ki:

  Soylemiycek iste o kisi kim oldugunu soylese ne yapabilirsiniz haa anlamadim her kes ayni seyi tekrarliyor kim o kisi napicaksiniz onun kimligiyle bir sey mi kazanacaksiniz

 27. ❤Aynur dedi ki:

  Ilk kez bu sitede agliyirum
  Her zaman gulurdum insanlari guldururdum ama bir kisi basardi bunuda

 28. LEYLA dedi ki:

  Yetar artik bu devirde harkes aklina eseni yapyor Bande iyi olduğunu dusunduyum seyi yapican yani burayi tark etmiyorum ban o anamini tanimiyorum o yuzdan ismini yazsin kusurumu yuzume soylesin

 29. ❤Aynur dedi ki:

  Bunca yaptiklarindan sonra hayatda bile af etmiycem masallah sana cinar

 30. ❤Aynur dedi ki:

  Valla Cinar sana tesekkur ederim
  Leyla abla senin o arkadasin benim kalbimi kirmayi basardi aglatmayi bile vasardi ilk kez bir insan beni aglatdi kalbini kirdi((((
  Su an agliyorum

 31. Anonim dedi ki:

  Aaaa bucur agladinmi yoksa ne yapiyim canim ya bu benim dogamda var ban oyleyim isde hadi hadi neyse ozur diliyorum ama leylaya soylediklerim icin diyil sana bucur dediyim icin

 32. ❤Aynur dedi ki:

  Evet ben o anonimi leylaa abla srn sandim ama yanilmisim tekrardan ozur dilerim yapdigim her sey icin

 33. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Leyla ben düşüncemi söyledim..bilmiyorum belki de bana öyle geldi..
  Çınar denilen arkadaşın..saygısız bi şekilde konuşdu bizimle..kardeşiminde kalbini çok kırdı..
  Biz seni çok seviyoruz..ilk geldiğin günden beride hep saygı ve sevgi çerçevesinde konuşduk…ama ne diyeyim..en son karar senin..saygı duyarım..

 34. LEYLA dedi ki:

  Hep boyle olyor nilay nedan oyle olyor ban kime ne yaptim ki nedan bana boyle davranyorlar ban kutu biseymi soyledim anlamadim ki ablam diyan vaz gecdi bandan kardesim diyan vaz gecdi bandan bu ne simdi anlamadim

 35. ❤Aynur dedi ki:

  Aleyna blam kirdi isde ve aglatmayida basardi bravooi
  Neyse caninizi siknayin benim icin iyi olurum ben
  Ama leyla abla benim hic hosuma gitmedi o cinarin yaptiklari neyse gerisini allah bilir

 36. LEYLA dedi ki:

  Nilay mereba

 37. Nilay dedi ki:

  AYYY.
  Bu ne be.
  Sen anomim iyi yolculuklar sana. Çatanda mesaj çek.

  Sen Leyla ne yapiyon?
  Hm?
  Anlamadim?
  Hiç bir yere getme?
  Tamam mi?
  Tepemin tasini attirmayim!

  Merheba Aleyna.

 38. LEYLA dedi ki:

  Hayyr cinarla kunusurum garcekdan oyle dusunmenize sasirmadim bana olan guveniniz o isde bos varsene kendinize iyi bakin

 39. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Aynurum kimse senin kalbini kıramaz..buna asla izin vermeyiz..sen benim kardeşimsin..
  O güzel canını sıkma..bende şu an üzgünüm((..bu anlamsız konuları konuşduğumuz için..((

 40. ❤Aynur dedi ki:

  Bende boguldum Aleyna ablamm oluyorum bile

 41. ❤Aynur dedi ki:

  Ablam senin burda kalmani isdiyorum tabi niye olmasin ama beni hemen yanlis anladin

 42. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Leyla ne bu alınganlık??..kim sana..bişey söyledi burda..ben ve Aynur sana git mi..söyledik..yapma gerek yok..
  Bide dikkatimi çekdi de..sen yazdığın..saatde yani 15:03..cinarın yazdığı saat aynı..anonim sen misin??..
  Neyse Leyla..tekrar söylüyorum..iyi düşün..kararını öyle var..))
  Bu kadar kaosun içersine boğuldum..ben çıkıyorum..

 43. ❤Aynur dedi ki:

  Cinar mi nemi bilmem ama benim kalbimi kirdin ilk kez bir insan benim kalbimi kirmayi basardi

 44. LEYLA dedi ki:

  Sana soz cynar eğar burda beni kimse isdemazse o zaman burdanda sizin evinizdande gidecam galdiyim yere turkiyeye gidicam ama bir kisi benim tarafimi tutarsa o zaman ban hic bi yere gitmiyorum burasi benim aylam ban bunlari sevyorum ve kayip etmeyi goze alamam

 45. ❤Aynur dedi ki:

  Leyla ablamm niye beni yanlis anliyorsunnn
  Anlamadim yaaa ben anonime saygi duyuyorum seviyorum dedim sna kotu birisin git burdan demedimm allah askinaa yaaa nolur beni anlayinnn Leyla ablam birazcik hatrim varsa beni affet
  kendimi suan suclu his ediyorum

 46. Anonim dedi ki:

  Leyla burda kimse senin tarafini tutmadi yine ret edildim anlasana

 47. LEYLA dedi ki:

  Muradina armene izin varmam burda bana sahip cykacaklar vardir

 48. LEYLA dedi ki:

  Yetar artik bukadar yetar

 49. Anonim dedi ki:

  Seninde benim gibi kutu olmani tabiki

 50. Anonim dedi ki:

  Ne isdiyorsun bandan

 51. Anonim dedi ki:

  Evet leylacim Har zaman oldugu gibi seni onlardan ayirmaya calisyorum zavallilar o anamin olarak yazaninda ben oldugumu dusunenlar var ola bilir

 52. Anonim dedi ki:

  Evet leylacim benim

 53. LEYLA dedi ki:

  Bakin gordunuzmu bu devirde kardeslerine ve ablalarina guvan yok ama nilay beni tanimasa bile bana doğru yolu gostardi saol nilay cok tesekurederim bu sahibin kizimi dedi cinar sanmisin

 54. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba Nilay 😀

 55. Anonim dedi ki:

  Ban leylanin yassadiği evin sahibinin kizi

 56. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Anonim peki sen kimsin???..
  Ortamda o kadar kaos var ki..ne söyleyeceğimi ben bile şaşırdım 😮

 57. Nilay dedi ki:

  Siz deli olubsuz?
  Ay Leylasan kimsen bilmirem. Niye gedirsen?
  Hansisa bir xesteye, sözünü bilmeyen adama göre?
  Sen beyem ona göre gelmisen bura ona göre de gedirsen?
  Aglívì ba$iva yig bir yere getme.
  It hürer karvan keçer.

  Qoy hürür de sene mane olur?
  Hürüb-hürüb susacagda.
  Sen heç yere getme!
  Qal burada.

 58. ❤Aynur dedi ki:

  Neyse ben cikiyorum
  Anonim cok sagol sna tekrardan sagol

 59. ❤Aynur dedi ki:

  Benimle hic kimse boyle konusmuyordu gercwk hayatdada burdada ama sagol sen bana ogrerdinn benim nasil biri oldugumu allah razi olsunn cok sagol

 60. ❤Aynur dedi ki:

  Anonim valla tesekkur ederim kendimin nasil biri oldugumu anladim cok sagol sana
  Kendimi biraz olsada tanidim sagol cok sagol

 61. ❤Aynur dedi ki:

  Sen kimsinki bana oyle seyleri soyliyorsun???
  Ben Leyla ablam kotu biri demedim kii off neyse seninle konusunca sinirim bozuluyor

 62. Anonim dedi ki:

  Peki nasil tanitiyim kendimi ne desam

 63. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Yok Aynurum..kızmadım birtanem..
  Anonim lütfen biraz adap! hayır köpek gibi değil..
  Kim bize nasıl geliyorsa..bizde ona öyle karşılık veriyoruz!!!

 64. Anonim dedi ki:

  Bucur hayyr leyla ablan ağliyor simdi oda anladi ki onun bu dunyada yeri yok onun sevan sadece Allah ve o 4 cocuk

 65. ❤Aynur dedi ki:

  Yook yanilmisim Leyla ablamm niye boyle seyler soyliyorsun
  Ben biliyirum senin anonim oldugunu

 66. Anonim dedi ki:

  Aynur san onu garcek hayatda gormedin bilyormusun onu gorseydin o zaman anlardim ban leylayi taniyorum cok iyi taniyorum o soz demesin o neye soz diye soz verirse yapar ucunda kim olursa olsun bunu yapar onu tanadiğimdan biri o oyle

 67. ❤Aynur dedi ki:

  Anonim sen kimsin
  Leyla ablam ozur dilerim ben sen sandim o yorumu yazan

 68. Anonim dedi ki:

  Aynur bucur senin kafan almaz ama ban size bisey anlatiyim o leyla varya o leyla o cok iyi biridir o yuzdan harkes ondan nefret etyor bu dunya deyisdi sadece kutuluk hokum suryor adaletsizlik suryor adalet artik yok o yazmiycam dedimi yazmaz okumaz bile

 69. ❤Aynur dedi ki:

  Leyla ablamm niye anonim olarak yaziyorsunn
  Sen yazdin dimi bu yaorumu hepiniz kopek gibisiniz felan diye

 70. Anonim dedi ki:

  Leyla olarak yazyp sizi ondan sovutucakdim ama gerek kalmadi

 71. ❤Aynur dedi ki:

  Evet turkmen
  Ablam bana kizmadin dimi???

 72. Anonim dedi ki:

  Hepiniz kopek gibisiniz kim yem verirse ona kosyorsunuz

 73. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Tmm Aynurum zorlamıycağım..ve bende düşqndüğüm kişinin ismini yazmıyacağım..
  Ama anladığım kadarıyla..anonim Türkmen..

 74. ❤Aynur dedi ki:

  Ben simdi cikiyorum bir kac isim var 1 saatden gelirim

 75. ❤Aynur dedi ki:

  Aleyna ablam hakli sen biraz sakinles iyixe dusun sonra karar ver)))

 76. ❤Aynur dedi ki:

  Aleyna ablam bas harfini soylersem her kes isminden anlar kim oldugunu o yuzden bu bana kalsin)))

 77. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Leyla bak ben..gerçekden ne söyleyeceğimi bilemiyorum..((
  Kim haklı..kim haksız..beynim yandı..
  Burda kimsenin kalbini kırmak istemem..hayatda en korkduğum şeydir..birinin kalbini kırmak..istemeden bile olsa..
  İstersen sen çık..biraz sakinleş..iyice düşün..sonra kararını ver..şu anda sağlıklı düşünemiyorsun..

 78. ❤Aynur dedi ki:

  Aleyna ablam dusundigin birisi varsa nolur icinde kalsin)))
  Soyleme ben o kisiye deger vererim saygi duyarim)))

 79. ❤Aynur dedi ki:

  Ismimi yazmamisim anonim benim…

 80. ❤Aynur dedi ki:

  Leyla ablamm beni yanlis anlama nolursunnn!!!!

 81. Anonim dedi ki:

  Bende iyim)))
  Ablamm nolur beni zorlama soyliyemem maalesef(((
  Zamani geldigininde o kisi kendisi soyler kim oldugunu)))

 82. LEYLA dedi ki:

  Tesekuredrim aynur bu cevap bana yetar Aleyna sande haklisin neyse bana burda yar yok o yuzdan ban artik gidyorum harkes kendine dikkat etsin ve kendine iyi baksin hepinizi Allaha emanet etyorum hoscakalin

 83. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba Aynurum..şükür iyim birtanem..sen nasılsın??..
  Anlamıyorum herkes tanıyorum Anonimi..bi tek ben mi tanımıyorum..
  Aynurum baş harfini söylesene..düşündüğüm birisi var..

 84. ❤Aynur dedi ki:

  Insallah beni yanlis anlamzasiniz)))

 85. ❤Aynur dedi ki:

  Merhaba Guljan ablamm Aleyba ablamm nasilsiniz iyisinizdir insallah)))
  Bende taniyirum anonimi)))
  Saygili biridir ve onu cok severim))
  Onun aldigi kararlara saygi duyarim o yuzden Leyla abla ne diyecegimi bilniyorum lutfen beni yanlis anlama)))

 86. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Guljan Ablam cnm ablam..sen anonimin kim olduğunu biliyorsun..onu tanıyorsun e haklı olarak söylediklerinede katılıyorsun..ama ben tanımadığım için bide..tekrar söylüyorum konuya hakim olmadığımdan ne söyleyeceğimi ben bile şaşırdım..
  Ama anonim sen olsan ablam..tabi seni karşıma asla almam..söz konusu bile olamaz..seni seviyorum..

 87. ❤Aynur dedi ki:

  Pinar ablamm gecmis olsun
  Ozet harika olmus)))
  Eline emegine saglik)))

 88. ❤Aynur dedi ki:

  Leyla abla diger sayfadaki yorumu okurmusun

 89. Umut dedi ki:

  Geçmiş olsun Pınar ablacım

 90. LEYLA dedi ki:

  Aleynam benim kimaseyle bi dardim yok o aneminda kim olursa olsun ban su zamana kadar kendime saygi duyanlara saygyda kurur etmedim eğar sevdiklerim beni burda istarlerse ban burdan gitmiycam sadece onlar isdarse gidecam

 91. GULJANDAN ALEYNAMA dedi ki:

  Aleyna ben onun anonimin kimdigni bilyorim ama senden bisey sorujam mesala anonim ben olsam sen benide karsiya alarmisin benimde saygimi kuciltermisin janim??????

 92. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Ablam burda mısın??..

 93. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba Guljan ablam..hoşgeldin nasılsın?..))
  Anladığım kadarıyla sen anonimi tanıyorsun..valla ablam ben anonimin kim olduğunu bilmiyorum ve konuya pek hakim olmadığımdan fazla bişey söylemek istemiyorum..

 94. GULJAN dedi ki:

  Iy gunlar herkese KORDUGUM AYLAMIZA
  GOKHAN
  HAYAT
  ALEYNA
  AYNUR
  TYLLA
  NURANAAY
  MAHIM
  ROJIN BONJUGUM
  ADINI UNUTDUGUM KIMSE VARSA AF EDERSINIZ JANLARIM

 95. GULJAN dedi ki:

  Aleyna neden isdemiyorsun ha anonim yazdiysa sebeb vardir

 96. Yusra dedi ki:

  Geçmiş olsun pınarcım ilaçlarını ver düzelir inşallah benim oğlumun da ateşi geçen çıkmıştı çok şükür antibiyoktiksiz geçti

 97. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Leyla cnm diğer sayfadakı yorumunu okudum..Leyla ben gitmeni istemiyorum tabi..)

 98. ALEYNA_YLDZ ⭐⚡ dedi ki:

  Merhabalar..))
  Pınar ablam..çok keçmiş olsun..acil şifalar..

 99. LEYLA dedi ki:

  Pinar sag salim iylesicek kizim merak etme tamami ban bi sorun olduğunu anlamisdim

 100. Pınar dedi ki:

  arkadaşlar kızım hasta 39 derece ateş kusma yanından ayrılamıyorum beni maruz görün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.