Kördüğüm 394. Bölüm Özeti 04 Eylül Salı Fragmanı (1. Kısım)# Meethi büyünün etkisiyle kendisini öldürmek ister. (son 5 bölüm)

Burak 30 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 394. Bölüm 04 Eylül Salı Günü Neler Yaşanacak?

Nandini, Meethi’nin çorbasına (charnamrit çorbası) büyücü kadının vermiş olduğu külü karıştır ve Meethi’nin onu içtiğini görmekten mutluluk duyar. Ama Maiyya’nın Rani’ye bir miktar küllü çorba vereceğini görmesiyle şok olur. Kasıtlı olarak Maiyya’ya  çarpar, ve çorbayı Rani’nin içmemesi için düşürür. Maiyya, yürürken dikkat etmediği için Nandini’yi azarlar. Nandini ondan özür diler. Temizlemesi için bir bez getirmek için gider. Rani, Meethi’nin iyileşmesi için dua eder. Meethi endişelenmemesini ve iyi olduğunu söyler. Rani’nin okula gitmesinin zamanının geldiğini söyler. Maiyya Meethi’nin bir doktora gitmesini önerir. Meethi, ona şu anda gayet iyi olduğuna garanti verir. Meethi dün kendisine ne olduğunu hatırlamamaktadır. Maiyya ona puja yapmalarını söyler ve Meethi aynı fikirdedir. Meethi odada sessiz bir şekilde durmaktadır. Akash onun için endişelendiğini ve bir psikiyatristten randevu aldığını söyler ancak Meethi iyi olduğunu söyler. Akash annesi Maiyya’ya saldıran başka birisi olsaydı onu affetmeyeceğini söyler. Onu anlamaya çalışmasını bunun normal olmadığını söyler. Meethi yanlış yaptığını ve ondan özür dilediğini söyler. Bu tekrar yaşanmayacak der. Bu tekrar olursa o zaman ben kendim psikiyatriste giderim der.

Nandini Ganpati idolünün Meethi’nin odasında olduğunu görür ve büyücü kadının Ganpati idolü Meethi’nin yanında olursa büyü işlemez dediğini hatırlar. Nandini, Meethi sonunda deliler hastanesine gideceksin diyerek onunla dalga geçer. Ganpati idolünü onun odasından alarak gider. Akash Damini ile telefonda Meethi’nin yaptıklarını konuşur. Damini Meethi’nin Maiyya’ya saldırmasına anlam veremez ve çok şaşırır. Akash Damini’ye Meethi hastaneye gitmek istemiyor ne yapmalıyım diye sorar. Damini onu Thakur’un evine getirmesini söyler ancak Akash Rani olmadan Meethi bir yere gitmez diye düşünür ve Damini’yi evlerine davet eder.

Vishnu Akash ile konuşurken Khana gelir ve Vishnu eşi ile konuşuyormuş gibi yapar. Telefonu kapatır ve ayrılır ancak telefon kapanmamıştır ve Khana karşı tarafta Akash’ın sesini duyar ve köstebeğin Vishnu olduğunu anlar. Onlara oyun yapmayı ve tuzağa düşürmeyi düşünür. Başka birisiyle Aslam’ın gömüldüğü yer hakkında konuşurmuş gibi yapar ve Vishnu’nun konuştuklarını Akash’a söyleyeceğini düşünerek onlara yem atar. Meethi evlerindeki tapınakta puja için çiçekleri dekore etmektedir. O esnada kapı çalar ve Damini eve gelir. Meethi Damini’ye iyi olduğunu söyler ve tapınağa geçerler. Meethi biraz önce koyduğu taze çiçeklerin çürüdüğünü görünce şok olur. Damini’ye biraz önce taze çiçek koyduğunu bu hale nasıl geldiklerini anlamadığını söyler. Gomti de çok şaşırır ve bütün bu işaretler Meethi’nin içine şeytan ruhunun girdiğinin göstergesi der. Nandini konuşmaları duyar ve gülümser. Maiyya Meethi’nin ruhunun saflığı ve korunması için tapınağın dışına çıkmamasını söyler. Meethi şok olur. Maiyya evdeki her şeyin saf su ile temizlenmesini söyler.

Akash Vishnu’nun söyledikleri üzerine mezarlığa gelir. Khana Vishnuyu oltaya getirmiştir. Polislerle mezarlığa gelen Akash hiçbir yerde ölü cesede rastlamaz ve Vishnu’yu arar. Vishnu’nun kafası karışır. Müfettiş Akash ile görüşmeye gelir ve Vishnu telefonu kapatır. Müfettiş Akash’dan onları artık uğraştırmamasını ister. Akash onlardan özür diler. Khana mezarlıkta gizlice onları izlemekte ve Vishnu ile Akash’ın ona karşı işbirliği yaptığını artık onaylamaktadır. Meethi uyumaktadır ve Damini Meethi’nin başındadır. Büyücü Meethi için tekrar faaliyete geçmiştir. Meethi hipnotize olarak ayağa kalkmış ve tapınaktaki taze çiçekleri yakmaya başlamıştır. Damini onu uzaklaştırmaya çalışmaktadır. Daha sonra Meethi manyak gibi gülmeye başlar. Büyücü  Meethi ‘nin  bıçağı alarak bileklerini kesmesini söyler. Aniden Meethi bıçağı alarak kendini yaralar. Damini onu kurtarmaya çalışsa da Meethi onu duvara iter ve yaralanır. Damini Meethi’nin bileklerini kesmesine engel olmaya çalışır. Dmini Meethi’ye tokat atar ve Meethi kendine gelir eline bakar ve şok geçirir. Meethi ağlamaya başlar ve Damini’nin kollarına bayılır.

Akash Damini’ye Meethi’yi psikiyatriste götürmeleri gerektiğini söyler. Ona güvenmesini ve Meethi’ye hiçbir şey olmayacağını söyler. Nani Daminiye Manthan Maiden bahseder. İnsanların onun kutsamasını alması için çok uzaklardan geldiğini söyler. Ona giden insanların dileklerinin kabul olduğunu söyler. Damini Meethi’yi ona götürmek ister. Ertesi gün Akash uyanır ve Meethi’yi yanında bulamaz. Meethi banyo yapmaya gitmiştir ve kendisinin iyi olduğunu söylemektedir. Akash Meethi’nin kesik bileklerine bakar ve içi acır. Meethi’nin bu kesiklerin nasıl olduğuna dair hiçbir fikri yoktur ve normal bir şekilde yaşamına devam etmek istemektedir.

Khana Vishnu’ya bir çanta verir ve bunu belirtiği yere götürmesini ister. Vishnu içinde ne olduğunu sorar. Khana kendisine güvenmesini ister ve hiç kimseye bir şey söyleme der. Khana Vishnu’ya bir oyun yapmıştır ve onu aldattığı için Vishnu’yu hapse göndermek ister. Meethi Akash’ın ofisine gelir ve ona öğle yemeği getirmiştir ve yemek kaplarını açmasıyla şok olurlar. Garip şeyler olmaya devam etmektedir ve Meethi’nin yeni koyduğu yemekler kabın içinde bozulmuştur. Bu kadar kısa sürede nasıl yemeklerin bozulduğuna hayret ederler.

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 394. Bölüm Özeti 04 Eylül Salı Fragmanı (1. Kısım)# Meethi büyünün etkisiyle kendisini öldürmek ister. (son 5 bölüm)” üzerine 57 yorum

 1. LEYLA dedi ki:

  Arkadaslar nardesiniz yaa

 2. LEYLA dedi ki:

  Gunaydin harkese pinar hanim daminin Annesi nanimi soylarmisiniz lutfan

  1. Pınar dedi ki:

   leylacım günaydın tam olarak bilemiyorum son 4 bölüm kaldı şimdi onları çeviriyorum orada çıkarsa sana söylerim cnm

 3. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bende seni çooook seviyorum..ve kocaman tatlı yanaklarından öpüyorum..))

 4. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm Anlaşdık her cumartesi konuşuruz..tabi bende eskisi gibi yazamam benimde okulum var..))
  Bende geceleri belki yazabilim..))

 5. ❤Aynur dedi ki:

  Insallah gorusurus)))❤☺✌❤☺✌❤☺✌

 6. ❤Aynur dedi ki:

  Sadece cumartesi aksam konusabiliris cunku pazar okul yok yani her cumartesi aksam burdayim 😉
  Evet okul her seyden onemli)))

 7. ❤Aynur dedi ki:

  Cok optum)))❤❤❤
  Seni ve burdaki tum arkadaslarimizi cooooook seviyorum))))❤❤❤❤❤❤

 8. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Cnm yaa artık akşamları konuşamıyacağız dimi..((
  Ee napalım okul herşeyden önde gelir..))
  Tmm birtanem iyi geceler..Allah rahatlık versin..İnşAllah grşrz❤

 9. ❤Aynur dedi ki:

  Rica ederim)))

 10. ❤Aynur dedi ki:

  Ablam benim gozlerim agriyor
  Iyi geceler)))
  Allah rahatlik versin)))
  Bu gun benim son gunum maalesef((((

 11. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Teşekkür ederim Aynurum..))

 12. ❤Aynur dedi ki:

  Anladim ablam)))
  Edebiyat ogretmeni demek)))

 13. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Sağol Aynurum..))
  Tmm cnm bak..))

 14. ❤Aynur dedi ki:

  Guzelmis)))
  Gunes ablam)))
  Masallah)))

 15. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Güneş Türkçe edebiyat öğretmeni..
  Evet bu gece teyzemlerde kalıcağım..))

 16. ❤Aynur dedi ki:

  Icimden geldi bende sordum))) hahhahaha
  Hep gul)))
  Gulmek yakisir benim ablama 😉 ☺❤
  Iyimis erkek)))
  Bekle simdi netden bakiyorum)))

 17. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yok ya alakası yok 😀 ahahahahah ayyy çook güldüm..))Allah seni güldürsün Aynurum..))
  Serhanın ablasını tanıyorum ben..bi kaç defa gördüm..))
  Normal bi erkek..en önemlisi uzun boylu..durumlarıda baya iyi yani..bide namaz kılıyor, akıllı,terbiyeli bi insan..))
  Güneşi merve seviye benzetirler hep..))yalancı yarim dizisindeki hali çok benziyor daha çok..

 18. ❤Aynur dedi ki:

  Bu gun teyzenlerde kaliyormusun???

 19. ❤Aynur dedi ki:

  Oo ogretmen iyimis)))
  Ne ogretmeni matematik denmi ingliz denmi???

 20. ❤Aynur dedi ki:

  Tm sorun digil)))

 21. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bide Güneş öğretmen..))

 22. ❤Aynur dedi ki:

  Hmmm anladim)))
  O kadin Serhanin ablasi olmasin???
  Banada soylersin neler oldugunu)))
  Erkek yakisiklimi gerci karakteri nasil bu hakkinda
  Gunes ablamin benzedigi bir unlu varmi???

 23. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynurum sordum Güneşe sende aramıza katıl diye ama…istemdi..))yaa onu tanıyorum yazmaz..

 24. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynurum bak Güneşin numarasını istedi kadın..Güneşde hayır numaramı henüz vermek istemiyorum dedi.sonuçda henüz ben evet demedim onlara dedi..benim numaramı verdi teyzem..yarın bende gidiceğim Güneşle..

 25. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bana seni çok beğendiğini söyledi..çok güzel bi kızmış felan işte..neyse bende cvp bekledi bende bi şey yazmadan aniden çıkdım.bu konuşmalarda dün oldu..neyse bugünde yazdı kadın dünkü konu hakkında ne söylüyorsun diye bende..hayır istemiyorum yazdım..kadın da ayıp bi şey değil ki sadece beğenmişdi seni..bende teşekkür ederim ama istemiyorum..

  Serhanın bi ablası var evli..))
  Yani 2 kardeşler..))

 26. ❤Aynur dedi ki:

  Ama nasil senin numaran abisinin karisinda olabilir???
  Iyi yapmissin lafi kecisdirerek))) 😉

 27. ❤Aynur dedi ki:

  Evet her yerde var maalesef oyle piskopatlar 😐
  Ama sen yinede soule Gunes ablama arkadas olurus???

 28. ❤Aynur dedi ki:

  Mahir guzel bir isim ilk kez duydum)))
  Aaa oylemiii????
  Baska hic bir sey soylemedimi???
  Aaa ablammm Serhan kac kardes???

 29. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aleyküme selam Aynurum..))
  Yok ya Güneş yazmaz buraya..sanmam

 30. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Vay pisliklere bak sen.amaan boş ver sen onları Aynur..burda da var o cins insanlardan..kala alma yeter..

 31. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Erkeğin ismi Mahir..))
  Bu arada kuzenime görücü gelenin abisinin karısı numarası bende var..kuzenim bana sen konuş onlarla nerde buluşacağız diye şimdi benim numaramı verme diye..neyse benim numaramı verdiler..kadın bana yazıyor yazıyor. şimdi sonra bana pirofildeki kız sen misin diye yazınca.bende evet benim dedim..bi kaç saat keçdi bana yine yazdı işte Güneşle ilgili felan..sonra aniden bana sevdiğin var mı diye sorunca..bende yok hayır yazdım..sonra seni beğenen biri var bende kim diye yazınca..oda kardeşim senin resmini görmüş çok beğenmiş .bende lafı keçişdirdim felan 😉

 32. ❤Aynur dedi ki:

  Selam soyle Gunes ablama)))
  O da gelsin siteye???

 33. ❤Aynur dedi ki:

  Bir gun Leyli ablamla dolasiyorduk 3 4/tane erkek ler rusca konusup Leyli ablama hanimefendi yardimci olurmusun sizinli tanismak mumkunmu diye bir seyler soyledi lafinin sonunu dinledim ablam susdu hic bir sey soyledi onlarda gittiler bende arkasindan salaklar aptallar diye bagirdim 😀 😛

 34. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Cnm ben teyzemlerdeyim şu an..teyzem bana Aleyna gel de Güneşe akıl ver..kararsız ne diyeceğini bilmiyor diye..))bende şu an kuzenimin yanında odasındayım..))

 35. ❤Aynur dedi ki:

  Gunes guzel bir isim))) 😉
  Erkegin ismi neydi???

 36. ❤Aynur dedi ki:

  Aaa oylemii???
  Masallah ablam ikna etmissin)))
  Hayirlisiyla insallah)))
  Gunesin yanindasin???

 37. ❤Aynur dedi ki:

  Komsu bir kiz var ismi Leyli sizinle yasitdas yani ablam onunla disarda dolasiyorduk arkamizden iki erkek kizlar sizinle tanismak mumkunmu dedi
  Leyli ablamda defol gitde annenle tanis dedii
  Ayy cok guldum yaaaa))))hahahaha
  Onlar bize pis pis bakiyordular ve sigare iciyordular yigrencccc 😐 😐

 38. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Sence nerdeyim 😉

 39. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  bu arada Aynurum hani dün kuzenime görücü geldiler..bahsetmişdim ya..ah işte yarın Güneş gidib çocukla görüşecek..tabi benim sayemde kabul etti görüşmeyi 😉

 40. ❤Aynur dedi ki:

  Evet tekrarini izlerim)))
  Ee nerdesin sen evde digilim dedin???

 41. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ee Aynurum neler yapıyorsun..??

 42. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Sıkma canını..boş ver..tekrarını izlersin 😉

 43. ❤Aynur dedi ki:

  Seninle de konusurdum ama dizi guzel bir bolumundeydii yarin youtubeden izlerim sorun digil 😉

 44. ❤Aynur dedi ki:

  En guzel yerinde tv kapattim Serkan her kese su verdi sinama izliyordular Denizin suunin icine bir sey koydu ama ne koydu gotemedim kiii ayy eglence baslamisti offffff

 45. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Annen iyi yapmış 😛 😀 ahahahaha
  Benimle konuşacaksın fena mı 😉

 46. ❤Aynur dedi ki:

  Iyi geceler Tylla ablam❤
  Allah rahatlik versin)))
  Hos geldin Aleyna ablam)))
  Evet izliyordum annem uyu dedi bizde saat 1:33

 47. ❤Aynur dedi ki:

  Ne guzel dizi izliyordum annem geldi ve uyu dedi ahh anne yaa son gunum dizi izleyim barii bugunden itibaren dizi izlemeye vaktim olmiycakkk annem ne kadar inatciii

 48. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gökhan sen nerdesin???

 49. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tylla ablam uyudun mu 😐

 50. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynur cnm diziyi mi izliyorsun??..ben şu an evde olmadığım için izleyemedim..tekrarını izlerim artık..

 51. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Pınar ablaamm❤❤eline emeğine sağlık..))

 52. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Canlar ben geldim 😉

 53. T☆Y☆L☆L☆A dedi ki:

  Kimse gelmiycek galiba neyse iyi geceler dileyorum hepinize

 54. ❤Aynur dedi ki:

  Dizim basladi cikiyorummm reklam oldugund gelirim
  Pinar ablam eline saglik)))

 55. T☆Y☆L☆L☆A dedi ki:

  PINARCIM COK TSK

 56. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Ooooleeeeyyyyy ilk benim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir