Kördüğüm 393. Bölüm Özeti 03 Eylül Pazartesi Fragmanı (2. Kısım)# Büyü Meethi üzerinde etkisini göstermeye başlar(son 6 bölüm)

Burak 30 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Beyaz sarili kadın elinde hançerle Meethi’ye saldırır. Meethi uyanır ve boynu kesilmiştir ve kanlar içindedir. Acı içinde boynunu tutar, Akash diyerek seslenmeye çalışır ama başaramaz. Yatağa oturur ve güç bela Akash’a sesini duyurur. Akash uyanır ve Meethi ona boynundaki kesiği gösterir ancak hiçbir yerinde kan dahi yoktur. Akash onun iyi olduğunu kontrol eder ve Meethi bayılır. Bir süre sonra Meethi uyanır. Maiyya ve Nandini de oradadır. Maiyya Meethi’ye ne olduğunu sorar, kabus mu gördün der ancak Meethi hiçbir şey hatırlamıyordur. Akash beni kurtar dediğini söyler. Neden böyle söylüyordun der. Meethi ona tekrar hiçbir şey hatırlamadığını söyler. Meethi şaşkındır, kötü rüya görsem hatırlardım. Bu nasıl oldu der.

 

Ertesi gün Vishnu telefonunun kayıt özelliğini açarak Khana’nın konuşmalarını kaydetmeye çalışır ve telefonun altına kendi telefonunu koyar. Chameli Khana’yı arar ve ona Meethi aklını kaybetti der. Khana büyücüsünü över ve Meethi’ye ait bir şeyi getirmesini ister. Khana adamlarına Aslam‘ın ölü cesedini gömmelerini ister. Khanna, Vishnu’nun telefonunu fark eder. Vishnu, sadece Khanna telefonu almak üzereyken tam zamanında Vishnu odaya girerek onu alır. Khanna ona dosya verir ve Vishnu oradan ayrılır. Khanna kötü bir gülüş verir. Akash hala uykusuz olan Meethi’ye bakar. Vishnu’nun çağrısını alır. Vishnu ona Santa Cruz Mezarlığı’ndaki ölü bedeni anlatır. Üzerinde tutulan kırmızı bir taş var der. Onu almak için sadece bir saati olduğunu söyler. Khanna’nın parmaklıkların arkasına gönderilmesi için bir şansımız var der ve Akash elinden yapacağını söyler ve ayrılır. Khana’nın adamları toprağı kazmak için gelirler ve polislerin geldiğini görünce kırmızı işaretli taşı başka yere fırlatarak kaçarlar. Polis gelir ve taşın altını inceler ancak bulamaz. Polisle Akash’a birisi sizi yanlış yönlendirmiş der. Adamlar olanları Khana’ya anlatır.  Khana birisinin ofisten bilgi sızdırdığını ve kim olduğunu düşünür.

Meethi için bir kurye geliyor. Nandini kapıyı açar ve Meethi’nin evde olmadığına söyler. Biraz sonra Meethi oraya gelir. Kuryeden raporu (DNA Test Raporu) alır ve içeri girer. Meethi, Rani’nin Nandini ve Akash’ın kızı olduğunu okuyunca şok olur. Maiyya Meethi’ye kağıtları sorar. Meethi ona aynı şeyleri söyler ve Nandini’nin gülümser. Meethi laboratuvardaki teknisyenle konuşmasını düşünür. Meethi, Bay Kadam ile (laboratuar teknisyeni hemşire) görüşmek için hastaneye ulaşır. Dün aniden deli gibi davranmaya başladığını ve hastalandığını anlatırlar. Meethi onu görmek için bir eğilim gösterir ancak hemşireyi delirmiş biri olarak görür ve şaşırır. Diğer yandan Nandini Meethi’yi ikinci bir mental atak için uyardığı aklına gelir.

 

Nandini Meethi’nin odasına girerek onun halhalını alır. Khana’nın söylediklerini düşünür. Meethi, Bay Kadam’ın durumunu görünce gerçekten şok olur. Hastaneden kaçar ve bir arabaya çarpar. Mukta taksiyi zamanında durdurur ve Meethi’yi görünce şok olur. Meethi Mukta’ya sarılır. Mukta, her şeyi kısık sesle söyleyen Meethi’den endişe duyar. Meethi, Nandini’ye savaşmaktan ve cevap vermekten yorulduğunu söyler. Bunu daha fazla yapamam der. Mukta ona destek olur. Onu eve almakla hata ettiğini ve evin atmosferinin onu yüzünden bozulduğunu söyler. Bütün bunların arkasında Nandinin olduğunu düşünür ve onu evden atın der.

 

Gece, Meethi mücevherlerini kaldırır ve tuvalet masasının üzerinde tutar. Havlusunu alır ama bir şey hisseder ve aynaya bakmak için döner. Aynadaki başka bir Meethi’yi gülerken görünce şok olur. Meethi, bu görüntünün kafasında olduğu fikriyle kendini rahatlatır ve görüntü kaybolur. Aynaya tekrar bakar. Bu kez kendisini aynaya çekilirken bulur. Cam kırılır ve Meethi onun üzerine düştüğü için ayaklarını acır. Onun aynadaki diğer yüzü, acı içinde onun kıvranmasını görünce kaybolur. Meethi biraz gürültü duyar (birisi homurdanır, derin nefes alır gibi ) ve odanın diğer köşesinde duran beyaz sari (yüzüne saçlarıyla kaplı halka filmindeki yüzü saçlarla kaplı kız gibi) giyinen bir kadını görünce  sersemler. O bayana kim olduğunu söyler ama cevap alamaz. Ona gitmesini söyler ama kadın ona yaklaşır. Meethi geriye doğru hareket eder, Akash’ı çağırır ama boşuna. Yine elinde hançerle ona doğru gele kadını görür. Rüzgar esiyordur ve Meethi kadının yüzünde kendi yüzünü fark eder. Bayan, hançerle ona saldırmaya çalışırken, Meethi uzaklaşır. Yardım ister ve onunla boğuşmaya başlar. O kadını boynundan tutar. Gomti gürültüyü duyar. Işıkları yakar ve Meethi’yi  Maiyya’nın boğazını sıkarken görür.

Kız kardeşinin boğazından ayrılması için Meethi’ye doğru koşar. Meethi, Maiyya’daki  hipnotize edilmiş gibi görünüyordur ve Maiyya’nın boğazını bırakmaz. Akash sonunda oraya ulaşır ve Meethi’nin kavrayışından Maiyya’yı tokat atarak kurtarır. Nandini, olanları izlemek için dışarıda durur. Meethi onu kurtarması için ona yalvarır. Beni öldürmek istiyor der. Lütfen beni bırakma. Herkes onu görünce çok şaşırır. Meethi ona aynadaki kadının onu hançeri öldürmeye çalıştığını göstermeye çalışır ama artık hiçbir şey yoktur. Yemin ederim beni öldürmek istedi der. Akash, bu odada dışarıdan kimsenin olmadığını tekrarlar. Kim seni öldürmek istiyor? Meethi ona onun gölgesi olduğunu söyler. Maiyya ona şokla bakar. Akash Meethi’ye bunun sadece bir yanılsama olduğunu söyler. Ben burada olana kadar hiçbir şey olmayacak der. Meethi korkuyla ona sarılır. Burada uyumayacağım. Beni rüyamda öldürmeye geliyorlar. Ben hiçbir yere gitmeyeceğim ve sadece seninle kalacağım der. Nandini gece gizlice evi terk ederek Khana’nın yanına gider ve  ona Meethi’nin halhalını büyücü kadına vermesi için ona verir.

Gomti, Meethi’nin boynunun etrafındaki mavi işareti fark eder. Ona bazı hayaletler girmiş gibi görünüyor ve birdenbire çok güçlü oldu der. Gomti bir büyücüye gitme çağrısında bulunur, ancak Maiyya modern insan olduklarını söylüyor. Akash onu doktora götürecek der. Maiyya Puja yapmalarını teklif eder. Gomti de aynı fikirdedir. Büyücü kadın, Meethi’nin yemeklerinde karıştırmak için Nandini’ye kül (bir miktar toz) verir. Meethi’nin saf bir ruh olduğunu eğer normal bir kadın olsaydı, ilk gecesinde Kadam (lab. teknisyeni hemşire) gibi aklını yitirirdi der. Tanrı’nın idolü onun etrafında olmamalı. Bu durumda gücünün onun üzerinde çalışmayacağını söyler. Nandini, sözlerini takip etmeyi kabul eder, böylece Meethi’den kurtulmayı planlar. Khanna, Bundela Evi’nin dışına Nandini’yi bırakır ve ona kalem sürücüyü  sorar. Nandini Meethi’den kurtulduktan sonra vermeyi kabul eder. Khanna Meethi’ye olan her şeyin onun sayesinde olduğunu söyler. İstediğim zaman ona son verebilirim der.

Arkadaşlar özetimizi beğendiyseniz emeğimize saygı ve bir teşekkür için reklamları tıklamanız yeterli..

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 393. Bölüm Özeti 03 Eylül Pazartesi Fragmanı (2. Kısım)# Büyü Meethi üzerinde etkisini göstermeye başlar(son 6 bölüm)” üzerine 279 yorum

 1. ❤Aynur dedi ki:

  Senin ve burdaki tum arkadaslarin zafer gununu kutlarim)))
  Hmm anladim)))
  Ama nasil boyle hata yaparlar???

 2. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Abisinin gülüne bu yakışır zaten..))❤

 3. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Evet abisinin gülü 1999 luyum ama kimlikte hata var 1998 diye yazılı..)

 4. ❤Aynur dedi ki:

  Ayy abim guldurmek benim olmazsa olmazim yaa))))

 5. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Ha bu arada herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramını içtenlikle kutluyorum))

 6. ❤Aynur dedi ki:

  Sagol abim)))
  Aa oylemi evet anliyorum))
  Abim sen 1999 yilda dogumlusun digilmi

 7. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Abisinin gülü güldürdün beni ya ha ha ha))

 8. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Bakıyorum da herkesin morali bozuk…Hadi ama neşelenin))

 9. ❤Aynur dedi ki:

  O maymunla tartismak cok hosuma giti hahbaaha
  Ozlemisim kotu insanlarin sinirini bozmaya hahbabab

 10. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Ve aleykümselam Abisinin gülü inan o da sizi özledi…Misafirlerimizle ilgileniyor…Saolsun…Bir türlü oturduğunu görmedim…Biraz rahatsızlandı ama iyi…Baya heyecan yapınca tabi onun için heyecan iyi değil….Abisinin gülü o bir kaç gün daha olamayacak…Tabii ki iletirim..))))

 11. ❤Aynur dedi ki:

  Hayat ablama selamlarimi ve opucuklerimi ve coook ozledigimizi hemen gelmesini illet abim)))

 12. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Evet iyiyim..Aleyna şükür seninde iyi olmana çok sevindim…Umarım artık bu tatsız olay yaşanmaz bir daha..)Rica ederim..

 13. ❤Aynur dedi ki:

  Bakin bakin benden korktu maymun kaçdi hahhahahahaha
  😛 😀
  Hmm demek Dasoguzlusun)))
  Ben Lebapliyim))
  Nuranaay ablam Maryly)))
  Guljan ablamda Maryly)))
  Mahym ablam Leyla ablam Asgabatlilar)))
  Tylla ablamda Lebapli)))

 14. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hoşbuldum Gökhan..ben iyim sen nasılsın??..anladığım kadarıyla baya iyisin))..teşekkür ederim ağrılarım dindi..artık çok iyim..

 15. maysa dedi ki:

  Ben dashoguzliyim aynur siz

 16. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Hoş Buldum…Aleyna sende hoşgeldin nasılsın?Ağrıların dindi mi?

 17. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gökhan Hoşgeldin..))

 18. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Anladım…Abisinin gülü o maymunmuş))ha ha ha 😛
  Pınar…Senin derdin ne!? Git istersen canını sıkmayayım!! Sana bay bay

 19. ❤Aynur dedi ki:

  Pinar digil abimm maymunnn
  Onun hic bir isi yok o yuzden insanlarin sinirini bozuyor anca bunu yapabilir

 20. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Canlar boş verin…))

 21. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  İyiler abisinin gülü şükür anlatayım…Herşey güzel….Herşey yolunda tam gaz devam ediyor….Şükür Bir ev seçebildik ben ve nişanlım….Ev baya güzel ama fiyatı tavan yapmış durumda….Olsun Ben pazarlıkta iyiyim….Evin bahçesi de var tam hayalimdeki gibi…Büyük temiz Çiçekli hoşuma gitti bahçeyle toprakla uğraşmayı severim tam benlik….Ceylan çok sevdi evi bahçesini…Onun beğendiğini bende beğenirim….Sonuçta artık ortak kararlar alacağız…Ev ikimiz için büyük olsun daha iyi bence….Geniş ortamları severim….Sonra Ev eşyaları ne varsa ikimizin beğendiği şeyleri aldık rengarenk…Griden asla vaz geçmem….Ama nişanlım bu soluk renk diyor….Artık aramızda Ateş kes anlaşması imzalayacağız ha ha….))Artık geriye gelinlik ve damatlık kaldı….Onlarıda hallettik mi? Tamamdır….Ne kadar zor işmiş arkadaş ha ha(( Ceylan hanım ha ha bana gelinliğini göstermeyecekmiş düğüne kadar ha ha…))..Bu arada baya misafirlerimiz var…Misafir dediğim ceylanın Akrabaları yurt dışından geldiler düğün için….Saolsunlar beni öve öve bitirmiyorlar bu konuda çok şanslıyım…))

 22. ❤Aynur dedi ki:

  Arkadaslar o grizekalinin ismi maymunnn oyle soyleyin artik

 23. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Bu pınar kim ne oluyor burada..!!!

 24. ❤Aynur dedi ki:

  Abim❤ can parcam❤ her seyim❤
  Hos geldinnn))))
  Ee neler oldu anlatsana nisanlin ailen nasillar???

 25. ❤Aynur dedi ki:

  Maymunn hahhahahhahahha

 26. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Selam…Aleyküm….Nasılsınız?
  Üzgünüm 4 gündür…Yazamadım malum düğün hazırlıkları…
  »Guljan ablam
  »Tylla dostum
  »Abisinin gülü Aynur
  »Kixboxcu karışımı avukat hanım Aleyna
  »Rojin boncuk gözlüm
  »Mahyam abla
  »Nuranaay abla
  »Nihat kardeşim
  »Pınar hanım
  »Leyla
  Ve adını unuttum arkadaşlar varsa af ola……

  1. Pınar dedi ki:

   kolay gelsin gökhan kardeşim

 27. ❤Aynur dedi ki:

  Eeyy sahtekar sen insan digilsin galiba ben seni sey sandim maymun hahahahaha
  Maymuna benziyorsun haahah
  Cunku maymunlar hu hu hu diye bir sey 100 kere soyler sende onlardansin hahhahahahahha
  Yazik yaa sana yazikk hahhahah

  1. Pınar dedi ki:

   🙂

 28. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bak Leylam öncelikle kızının tek suçu sevmek olmuş..tamam sevdi diyelim..ama sevdiği insanın..bi psikopat olduğunu öğrendikenden sonra hala sevmezi garip..tamam sevmek kolay olmadığı gibi unutmak da kolay değildir ama sevdiğinin bi psikopat olduğunu bilmek unutmak için en büyük nedenlerden biridir…hele psikopat için intihar etmesi dehşet..

 29. ❤Aynur dedi ki:

  Vay vayyy bakin oo sahtekar bana napicakmis korktum yaa ben
  Elinden gelen her seyi yap

 30. LEYLA dedi ki:

  Evet canim

 31. LEYLA dedi ki:

  Bana bak pinar seni tanimiyorum ama biseyi unutma o aynur benim har seyim burdakilarla bi ayle gibiyis ve sana yar yok defol burdan

 32. ❤Aynur dedi ki:

  17 yasli kizinmi yapti ablam??

 33. pinar dedi ki:

  Ammada sevyormussunuz be o pis kadini

 34. pinar dedi ki:

  Bana bak bucur ağzyna tukururum tamami

 35. ❤Aynur dedi ki:

  Heyy sahtekar soylesene erkekmisin yoksa kizmisin diye sorucam ama oncelikle insanmisin diye sormaliyim

 36. LEYLA dedi ki:

  Bos var canim

 37. ❤Aynur dedi ki:

  Heyy gerizekali yinemi geldin sen hangi yuzle???
  Haa unutmusum senun gibi insanlarda insanlikmi kalmis asil sen karaktersiz kotu gerizekalisin

 38. LEYLA dedi ki:

  Aleyna soyle

 39. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Pinar mısın?? Nesin.yaa ne boş karaktersiz bi insansın..ya sen insan olduğundan emin misin??..ben emin değilim de..

 40. ❤Aynur dedi ki:

  En buyuk kizinmi ablam
  Ahhhh yine ask insani deli ediyorrr offf yaaa o piskopak nasilda kizini kandirmis ablam inan ne diyecegimi bilmiyor inanmiyorum yorumlarini iki uc kere okudum yaa
  Aleyna ablam sen akil ver sen iyi bilirsin)))

 41. LEYLA dedi ki:

  Tamam aleynam

 42. LEYLA dedi ki:

  Oylemi beni nekadar taniyorsun pinar

 43. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Leyla sana yorum yazdım cnm çıkmadı yeniden yazayım..))

 44. pinar dedi ki:

  Leyla san karaktarsizsin o yuzdan yetimsin san bi culsuz karaktarsiz ve kutusun hem kiz diyorsun hemde cocuklarin varmis onlar kimdan kac arkekdan soylesene

 45. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gökhan 😐 nerde olduğunu bir bilsem…Aynurum düğüne az kaldığı için Gökhan şimdi telaş içindedir..kına,nikah,düğü hazırlığı derken yazamaz şimdi o..

 46. LEYLA dedi ki:

  Aleynam bi akyl var ne yapiyim keske bandan buyuk bi ablam olsaydida tum sorularima cevap ala bilseydim

 47. LEYLA dedi ki:

  Ne yapiyim arkadaslar soyleyin kizimi o karaktarsiz birine varmelimiyim

 48. LEYLA dedi ki:

  Biraz iyi ama yemek yiyemiyor

 49. ❤Aynur dedi ki:

  Aa buarada Gokhan beyefendiler nerde???

 50. LEYLA dedi ki:

  Bilmiyorum aynurcum kaza nasil garceklesdi nasil yaptilar bana o birini sevdiyini ve evleneceğini soyledi bande bi arastiriyim dedim ama o evlenecam didiyi tam bi piskopat cikdi o benim kizimla oynuyormus cok kizla kunusan ağzi bosuk ve sarhos bi adam tabi ban onu bildiyimde izin varmedim oda ukus icmis yani intaar etmis ban isdemiyorum diyede hem beni mutsuz etmemek icin hemde onsuz yasiyamayacağini soylemis mektupda banyoya girecam diye icmis Allahdan fark etmislar kokusunu yoksa kiz ole bilirdi simdi iylesmeye basladi ağzlari yara bere icinde hic bisey iyiemiyor sadece meyve suyu icyor ban onu isdiyorum diyip duryor ban simdi buyuk ni iklam icindeyim soyleyin ne yapa bilirim aklim durdu onu kapbedicam korkusuyla siz bi akil verin bana yaaaa

 51. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Leyla bak yeniden söylüyorum… bu tarz şeyler burda oluyor artık normal geliyor bana..geçenlerde bi anonim benim hakkımda yorumlar yaptı..bende anlayacağı tarzda cvpı verdim.ama o kötü bi insan değildi bende ondan dolayı yumşak bi cvp yazdım..))..sende hemen kanma gereken cvpı ver sustur..öyle gereksiz insanlar için üzülmeyeceksin kendini!..

 52. ❤Aynur dedi ki:

  Kizlar anidan cikdim annem cagirdida ozur dilerim
  Hep iyi ol Aleyna ablam)))

 53. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ben iyim Aynurum..))
  Leyla çok keçmiş olsun kızın kaza yapmış..(( durumu nasıl şimdi??..

 54. LEYLA dedi ki:

  Hayyr ban zatan inanmadim ama benim gururuma dokundu isde ban neyse ama o cocuklarima laf soyledi

 55. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Leyla Hoşgeldin cnm..))
  Birtanem tabi ki senin suçun değil..kimsenin suçu değil..takdir ilahi..sen kendini üzme boş insanlar için..bu tarz durumlar malesef ki burda oluyor..

 56. ❤Aynur dedi ki:

  Aleyna ablam sen nasilsin)))

 57. ❤Aynur dedi ki:

  Leyla abla bu gerizekali kisi turkmen gibi geldi bana sanada oylemi???

 58. ❤Aynur dedi ki:

  Iyim bende)))
  Hep iyi ol)))❤

 59. ❤Aynur dedi ki:

  Ablam kapatalim bu konuyu???
  Kizin nasil nasil kaza yapti anlatsana istersen

 60. LEYLA dedi ki:

  Evet canim iyim san nasilsin harkes nasil

 61. ❤Aynur dedi ki:

  Beni yazacaktim)))

 62. LEYLA dedi ki:

  Ama cok kutu oldum yetim olmak benim sucum diyilki

 63. ❤Aynur dedi ki:

  Leyla ablam bebi kirmadigin icin tesekur ederim)))
  Iymisin

 64. LEYLA dedi ki:

  Pimar hanimin oyle seylar soylemiyeceğini bilyorum zatan

 65. LEYLA dedi ki:

  Endiselanmeyin arkadaslar

 66. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba Aynurum..))
  Pınar ablam iyi misin şimdi??..

  1. Pınar dedi ki:

   aleynam çok sinir oldum bu insan diyemeyeceğim kişinin benim adımı kullanarak yorum yapması beni çok üzdü tüm yorumlarını siliyorum

 67. ❤Aynur dedi ki:

  Leyla ablama msj yazdim gel diye insallah gelir)))

 68. ❤Aynur dedi ki:

  Merhaba Aleyna ablam))
  Aynen yaa
  Tm Pinar ablam sen bebisimizi uyut))
  Insallah gelirsin)))
  Birazda sakinles)))

  1. Pınar dedi ki:

   sakinleştim canım saolasın

 69. ❤Aynur dedi ki:

  Evet silmissiniz tesekur ederim)))
  Ablam ozur dilemene gerek yok bu senin sucun digilki)))
  Ben simdi Leyla ablama msj yazicam bekle)))

  1. Pınar dedi ki:

   Tmm cnm

 70. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar..
  Allah aşkına burda noluyor! bu ne terbiyesizlik!!
  Bi insanın en hassas noktasında vurmaya hakkın yok..Allah seni islah etsin!!
  Leyla cnm sen onları boş ver o insanları..hem sen nasıl inandın Pınar ablamın böyle şeyler yazacağını..kanmamalıydın..anlamalıydın sahtekar birinin bunları yazıcağını..

 71. Pınar dedi ki:

  Bn sildim aynurcum yorumlarını böyle sinir bozan insanlardan ötürü Özür diliyorum sizden leycacıgım iyimisin

  1. Pınar dedi ki:

   Canlarını kızı uyutucam birazdan gelirim inş çok üzüldüm brz sakinleseyim hem

   1. Pınar dedi ki:

    Canlarım

 72. ❤Aynur dedi ki:

  Evet Yusra cok haklisi boyle gerizekali insanlar her yerde var insanlarin sinirini bozuyorlar
  Pinar ablam cok dogru yapiyorsunuz silin o yorumlari)))

 73. ❤Aynur dedi ki:

  Arkadaslar Pinar ablamin ismini çalan turkmenistanli galiba yazdiklarindan turkmen gibi geldi bana

 74. Yusra dedi ki:

  Leyla bu pınar o bahsettiğin pınar değildir hertarafta böyle pislik insanlar vardır üzülme ama gerçek pınar da sorunun cvbını vermez merak etmemiz için ben bildiğim kadarıyla söyleyeyim damini evi tütsülüyor sonra tütsüden sonra büyü yapan kişinin alnında yaraıkıyor nandini alnını sarıyor anlamasınlar diye sonra akash damininin sözlerinden sonra şüpheleniyor alnına bakıyor nandini daha önce yarasını kapatmıştır

  1. Pınar dedi ki:

   Yusracim en kisa zamanda detaylari ile size çevirici inan n bende daha okumadım için bilmiyorum ama bgn yarın kalan 6 bölümü bitirip yeni diziye başlıcam

 75. Pınar dedi ki:

  Arkadaşlar bn şimdi onun yorumlarıni silicem

 76. ❤Aynur dedi ki:

  Anonim benim))

 77. Anonim dedi ki:

  Anliyorus ablam kolay digil cocugunuzda var cok zor geliyor sizede a liyorus sizi)))
  Kolay gelsin ablam)))

 78. ❤Aynur dedi ki:

  Leyla ablam cikti galiba Pinar ablamm
  Boyle terbiyesiz insanlar geliyor isim caliyor banad aynisini yapmislardi benim ismimi caldilar gerizeklilar

 79. Pınar dedi ki:

  En kısa sürede size özetleri yazıp bitiricem bnmde çocuğum var inanin çok zor zaman buluyorum

 80. ❤AyNuR❤ dedi ki:

  Sen git git gerizekali gercek Pinar geldi diye korktu adamcaz anca sana bu yakisirir defol git allah cezani versin
  Hic insanligin yokmus ne kazandin haa???
  Bunlari soyliyerek eline ne gecti salak aptal gerizekali

 81. Pınar dedi ki:

  Çok üzüldüm inan

 82. Pınar dedi ki:

  Bu kişi neden böyle yapti bilmiyorum ama bn sana karşı böyle bir terbiyesizlik yapmm asla

 83. Pınar dedi ki:

  Leylacim ordamisin bn editor pınar ablan

 84. ❤Aynur dedi ki:

  Aaa buna bak leyla ablam o isim calip senin kalbini kiriyor pinar ablam digil ol pinar ablam ismini buyuk harfle yazar boyle Pinar diye o Pinar ablam digil isim calmis gerizekali allah cezany versin senin

 85. Pınar dedi ki:

  İnanamıyorum bir insan ndn böyle yapar

 86. Pınar dedi ki:

  Benimyerime birisi sana yazmis

 87. Pınar dedi ki:

  Leylacim bu kim inan ki ben degilim

 88. LEYLA dedi ki:

  Pinar hanim lutfan gelin sizdan bisey sormak isdiyorum gelinde beni bundan kurtarin neolur

 89. LEYLA dedi ki:

  Bi dakika san benim isdediyim pinar diyilisin o iyi biri san ya onun adiyla yazyorsun yada san baska yardan galdin

 90. LEYLA dedi ki:

  Afadarsiniz pinar hanim ama kalbimi kiryorsunuz soylarmisiniz ne olur ban size ne yapdim yetim olmam benim sorunum diyilki

 91. LEYLA dedi ki:

  Pinar hanim ne diyorsunuz sadece bi soru sordum nedan buladar abartyorsunuz garcekdan bilmek isdiyorum cevap verin

 92. LEYLA dedi ki:

  Bilmek isdiyorum

 93. pinar dedi ki:

  Nedanmis o

 94. LEYLA dedi ki:

  Siz su asadaki soruma cevap verebilirmisiniz

 95. pinar dedi ki:

  Efandim leyla

 96. LEYLA dedi ki:

  Pinaaar hanimmmmmmmm nardesiniz

 97. LEYLA dedi ki:

  Pinar hanim lutfan bilmek isdiyorum

 98. LEYLA dedi ki:

  Ilk benim arkadaslar sey pinar hanim size bisey sormak isdiyprum son 6 bolumse meti iyilesicekmi hem bu naninin kizimi damini onu sorucakdim ratot olecekmis doğrumu soruma cevap vere bilismisiniz lutfan

 99. maysa dedi ki:

  Turkmen kardeshlerden kimler var

  1. ❤Aynur dedi ki:

   Merhaba Maysa burda turkmen cok bende turkmenim)))
   Sen neresindensin turkmenistanin???

   1. mausa dedi ki:

    Dashoguz

 100. maysa dedi ki:

  Saolun PINAR hanim cok guzal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.