Kördüğüm 392. Bölüm Özeti 02 Eylül Pazar Fragmanı (1. Kısım)# Nandini evden atılmamak için elindeki tüm kozlarını oynar. (son 7 bölüm)

Burak 27 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 392. Bölüm 02 Eylül Pazar Günü Neler Yaşanacak?

Meethi, Maiyya için başka bir yemek yapmayı önerir ve o kabul eder. Malvika Gumpti’ye yardım eder ve Rani okuldan eve gelir. Rani, okul hakkında bir hikaye anlatır, koşar ve Nandini’ye rastlar, Rani, ilk gününün nasıl olduğunu sormadığı için ona kötü bir insansın diyerek ayrılır. Nandini onu azarlar.

Akash arabasına gider ve Jogi ile iş hakkında konuşur. Vishnu’dan Khana’nın planını anlatan bir telefon alır. Jogi, bu kez Khana’nın bir şey üzerine olabileceğini söylüyorken Akash, Khana’nın şirket hakkında olumsuz tanıtım istemeyeceğini söyler. Vishnu ayrıca Khana’nın gazeteci Aslam Khan’dan kaçınmak istediğini söyler. Jogi,  Aslam Khan’ın bir şey bilebileceğini söylerken, Akash, Aslam Khan’ın kendisini davet edeceğini söyler. Vishnu, Khana’ya her gazetecinin davet edildiğini söyler ve Khana, Akash’ın herkesin önünde gerçeği öğrenmesinin zamanının geldiğini söyler. Khana böyle bir şey olduğunda, kişinin kısmen öldüğü söyler. Meethi, Akash geldiğinde Rani’nin yanında yatıyordur. Akash onlara katılır. Meethi uyanır ve Rani’nin üzüldüğünü Nandini’nin Rani’yi azarladığını söyler. Akash Meethi’nin Maiyya’ya karşı gelmemesini söylerken Meethi bu kez Maiyya’nın haklı olduğunu söyler. Akash kabul eder ve kıyafetlerini değiştirmeye gider. Kapıda duran Nandini içinden son numarasının kaldığını söyler.

Gumpti mutfakta kırmızı biber yemeği yapıyordur. Bir anlığına yemeğin başından ayrılıyor ve Nandini o gittiğinde bir şeyleri yemeğe karıştırır. Bir perdenin arkasında duran Nandini herkesin yemeğine uyku ilacını karıştırdığını ve uyuşturucu etkisini gösterdiğinde kimsenin düşünemeyeceği bir şey yapacağını söyler. Nandini yatağında beklerken masada herkes yemeklerini yer. Nandini uyanıkken evdeki herkes uyumuştur.  Nandini yatağından kalkar ve Maiyya’nın odasına gelir. Odanın etrafında benzin döker ve çakmağı yakarak kapıyı kapatır. Isı yükselirken Maiyya uyanır ve ateşi görür, korkar ve çığlık atar. Nandini odanın dışında, elinde bir battaniye ile bekliyordur. Maiyya yardım için Akash’ı çağırırken, Nandini’ni yardım için geldiğini söyler. Akash uyanır ve yardıma koşar, Nandini içeri girer ve Maiyya’yı battaniyeye sararak kaçmasına yardım eder. Dışarıda Akash, Maiyya’ya yangının nasıl meydana geldiğini sorar Nandini’ni sarisinin  yanmasını sağlar ve bayılmış numarası yaparken Akash onu onu dışarı çıkarır.

Nandini uyanır. Meethi orada duruyordur ve onun için sadece o endişelenir. Döner ve gitmek için hareket ettiğinde Nandini’nin alarmlı saati çalar. Nandinin, saati 10’u gösterir. Ayrılmalıyım yoksa Maiyya beni evden atacak der. Meethi, Maiyya’nın hayatını kurtardığı için ona karşı olduğunu söyler. Seni bu evden atmayacak. Burada kalabilirsin der. Nandini gülmeye başlar. Gerçekten Maiyya’yı kurtarmak için hayatımı riske atacağımı mı düşünüyorsun? Bu ihtiyar umurumda bile değil der. Meethi’nin kafası karışır. Nandini, Maiyya’nın saat 10’a kadar süre vermiş olduğunu açıklar. Maiyya’nın kalbinde kendisine yer açmak için tek bir yol vardı bende onun hayatını kurtarmak için küçük bir tiyatro yaptım ve buradayım! Saat 10:05 ve hala bu evin içindeyim der. Maiyya beni evden dışarı atmadı ve şimdi kendisinin hiçbir yere gitmeyeceğini söyler. Dün sana ne söylediğimi hatırlıyor musun? der. Meethi Nandini’nin meydan okumasını hatırlar. O yaşlıyı kurtarmak için ateşe girmenin bir sebebi vardı. Onun desteğini ve Akash’ın sempatisini kazandım. Akash’ı şimdi senden nasıl kaptığımı bekleyip izlemelisin der. Meethi, Nandini’nin yaptıklarından tiksinir ve onun bu kadar alçalacağını düşünmemiştir.  Burada kalmana izin vermekle hata yaptım der. Herkes bana karşıydı ama bugün Maiyya’ya yaptığın şeyden sonra burada kalmana izin veremem, Akash’a da benzer bir şey yapabilirsin, bu kadar büyük bir risk alamam der. Alt kata inip bunu bitireceğim der.

Nandini ona durmasını söyler. Sana kimse inanmaz der. İstediğini yap ama ben sonunda Akash’ı senden alacağım, Chameli yeter ki bir adamı istesin evli ve ya değil hiçbir şey fark etmez onu alır der. Meethi bu saçmalıkları duymak istemez ve ondan korkmadığını söyler ve senin deliliğin Maiyya’nın hayatına maal olabilirdi. Akash’ı ve Rani’yi de riske attın. Bugün yaptıklarını asla affedemem ve bu yaptıkların için cezalandırılacaksın der. Nandini bu yaptıkların sana dönebilir, elinde hiçbir kanıtın yok diyerek onu uyarır. Akash’ın sempatisi bana karşı arttı der. Meethi Nandini’nin yaralı elini tutar ve o acı içinde kalır. Meethi hatasını anlar ve elini bırakır ancak Nandini Akash diye bağırır ve ağlar. Akash oraya gelir ve Nandini Meethi’nin yaralı elime kazara değdi der. Bu yüzden kendi mi tutamadım bağırdım der. Akash doktor çağırmayı teklif eder ancak Nandini Meethi istemeden elime dokundu acıya katlanabilirim der. Maiyya Meethi’ye dikkatli olmasını söyler.

Meethi Nandini bize oyun oynadı der. Sen Nandini’yi bugün evden atacaktın o da bunun için seni kurtarmış gibi yaptı. Sen haklıydın onu eve almamalıydım, bu kadının bu evde kalmaya hakkı yok der. Akash Nandini’nin tarafını tutar, hayatını kaybedebilirdi der.  Meethi her şeyi kendisinin planladığını bana anlattı o bizi ayırmak istiyor der. Nandini kendisini acındırır. Kendisinin onları ayırma gibi bir planı olmadığını Meethi’nin onu yanlış anladığını söyler. Gitmesi gerektiğini düşündüğünü evde kalmasıyla Rani’den başka herkesin mutsuz olacağını söyler. Bu evden ayrılmalıyım der ayağa kalkar ve Meethi onu durdurur. Bu evden bu şekilde ayrılamazsın der. Polisi arayacağını ve parmaklıkların arasına yerini sabitleyeceğini söyler. Nandini korkar. Akash, Meethi’yi hane içi meselelere polisin müdahale etmemesini ister ve onu vazgeçirmeye çalışır, ancak Meethi karalıdır. Birisi Nandini olmasa bile bunu yaptı. Gerçeği bilmek bizim için önemli der ve karakolu arar.

 

Polis Maiyya’nın ve herkesin ifadesini alır. Meethi, o sırada sadece Akash ve Maiyya’nın uyanık olduğunu ekliyor. Nandini’nin yiyeceklerimizde bir şeyler karıştırdığını düşünüyorum. Ben Malvika, Gomti ve Rani hepimiz uyuyorduk der. Müfettiş Nandini’nin neden böyle bir şey yapacağını merak eder. Bu arada, bir polis memuru, gaz yağı kokan bir bez bulur. Müfettiş Meethi’nin Nandini’yi neden suçladığını bilmek ister. Meethi, Nandini’nin her şeyi bilerek yaptığını ve  bütün bunları kendisine anlattığını söyler. Müfettiş şaşırır. Hiçbir suçlu suçunu itiraf etmez der. Bu Nandini kim ve aile  ile olan ilişkisi nedir? der.

Akash, ilk olarak Nandini’nin bütün bunların arkasında olup olmadığının kanıtlamasını ister. Memurlar kumaş, gaz yağı kanıtları ile geri gelir. Her şey Mauli’nin odasında bulundu derler. Malvika masumiyetini savurur ama boşuna. Nandini dün Malvika’nın elinde gaz yağı kabı gördüğü yalanını söyler. Ona ne yapacağını sormuştum bana perdelerdeki lekeleri temizlemek için kullanacağını söylemişti der. Malvika Nandini’yi suçlar. Maiyya Malvika’yı tokatlar. Nandini beni kurtardı. Seni buraya getirerek büyük bir hata yaptım der. Polis, Meethi’ye yardım için yalvaran Malvika’yı tutuklar. Malvika evden çıkmadan Nandini’yi uyarır. Kiminle uğraştığını bilmiyorsun. Seni boş vermeyeceğim der. Nandini ilk önce hapisten çıkması gerektiğini söyler. Malvika Nandini’nin evdeki sırdaşı ve en yakını olarak bunları yapabileceğine imkan vermemiştir ancak Nandini’nin Akash’ı kazanmak için sahip olduğu herhangi birini hatta en yakınlarını bile harcayabileceği sözlerini hatırlar. Meethi şok olur.

Arkadaşlar özetimizi beğendiyseniz bize reklamları tıklayarak destek olabilirsiniz…

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 392. Bölüm Özeti 02 Eylül Pazar Fragmanı (1. Kısım)# Nandini evden atılmamak için elindeki tüm kozlarını oynar. (son 7 bölüm)” üzerine 119 yorum

 1. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Burdayim cnm yorum yazyordum
  Komedi filimleride severim

 2. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Bu yagzi her halindede begenyorum hazaldansa hic hoslanmam sinan beni sinir edyor hazalin zor gunlerinde onu birakip gidyor boyle gununde sevdigin insan yaninda olmasa bende onu birakip hep benim yanimda olani secerdim ecede tam bir aptalin teki hata ustune hata yapyor onun sevgilsinden cok kazimin eceye faydasi dokundu oysa onu hic gormedi ama faziletin cok yerde hakli oldugunu anladim o yuzdende bu karakteri en cok begendigim cunki bu kadinin iyiligide var kutulugide

 3. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ablamm???

 4. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yaa keçenlerde bi film seyrettim..komedi bi film..(koca bulma sanatı) diye bi film çok komikti 😀

 5. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Burdayım Ablam..))

 6. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Evet Tolgana Sayışman..evet evet uzun boylu yakışıklı adam..

 7. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Aleyna burdamisin

 8. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Evet ablam zevklerimiz benziyormuş..)) İNCİ❤
  Hazanın karakterini seviyordum da..ama tabi Sinanın aşkından hoop Yağızın aşkına keçiş yaptıkdan sonra sevmedim..Yağızı ilk sezon beğeniyordum 2 sezon kilo felan verdi beğenemedim..

 9. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Aaaa demek onun ismi tolgahan sayisman…evet cok yakisikli

 10. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  INCI Aleynacim bu konuda zevkimiz benzermis bende beyaz inciye bayilyorum o yuzdende bu dizi ismiyle beni kendine cekmisdi
  Hazandan pek hoslanmam ama faziletin karakteri yagzin savuk yakisikliligi beni kendine cekyordu
  Bense fantastik ve vampir filimlerden enerci alyorum

 11. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tolgahan Sayışmanı beğeniyorsun demek..yakışıklı adam tabi..
  Almeda abaziyle evliler..))

 12. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Evet cnm bilyorum
  Kiz cok guzel ama ben bu diziyi kenan icin izliyordum o oktoru cok begendim rolu harika cikmis

 13. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Valla Hazanla Yağızın aşk yaşayacağı ilk bölümden belliydi de..
  Bide ben aşk üçkeni olan dizileri seviyorum..))

 14. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İnci demişken..benim hayatda en sevdiğim şeylerden biridir İNCİ..bayılıyorum vazkeçilmesim❤..ama tabi siyah değil beyaz olanı❤..

 15. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Siyah inci diziside iyi hoşdu da..bu Hande erçelin bi tek güzelliğile sınırlı..kız baya güzel ama..işte oyunculuk sıfr..bide biliyorsun dimi Murat dalkılıçla sevgili..

 16. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Sorun deyl Aleynacim sen izlemissin zannetdimde sormusdum ben hazal la yagzin bir birine olan asklarni itiraf etdigi yerine kadar izlemisdim

 17. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ablam valla diziyi 1.sezon takip ediyordum da..2 sezon seyredemedim yani anlayacağın finalini bilmiyorum..faziletin küçük kızı hamileydi onun bebeği doğdu galiba..ama finalde mi oldu onu bilmiyorum..

 18. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Siyah incinin finalini gormusdum

 19. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Aleyna lutfan anlatsana fazilet….finalda neler oldu

 20. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm ablam sorun değil..anlıyorum☺
  Söylediğin 2 dizide final yaptılar..
  Evet katılıyorum sana star tv dizileri güzel oluyor..))

 21. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Evet cnm yorum gitmedi tekrar yazdim

 22. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Haa burda mısın??..

 23. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ablam galiba senin net sorunun var.. ben şimdilik çıkıyorum..birazdan yazarım..

 24. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Star tv nin dizilerni sevyorum mesela fazilet….siyah inci ama malasef bizim koyde cekmiyor sadece sehirde ( Asgabatda) var star tv
  Ay Aleyna bu yorumu tekrar yazdim birinci gitmedi kusura bakma gec yorum yazyorum cnm

 25. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ablam..netin mi çekmiyor?…

 26. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Star tv..çok güzel bi dizi tavsiye ederim..))

 27. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Nefes nefese hangi kanaldan veryor

 28. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tylla ablam zaten dizi henüz yayınlanmadı..yakında..
  Bide ben Nefes nefese dizisini seyrediyorum..çok güzel bi dizi..

 29. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Evet Aleyna o dizi ben izlemedim sadece reklamda gordum atv de cok merak etdim

 30. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Aynur elbetde indir cok guzel sarki sende seversin
  Iyi geceler tatli ruyaler sana yarin nasip konusuruz

 31. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bir zamanlar çukurova..dizisi dimi..biliyorum fragmanını bende izledim..dizi galiba bi dönem dizisiymiş..

 32. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aa Öyle mi??..çok keçmiş olsun..acil şifalar..))

 33. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Kizlar atv den yeni bir dizi basliyor yakinda cukurova bu diziyi daha once izledinizmi valla ben cok merakla bekliyorum

 34. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm Aynurum önemli değil birtanem..)) netden bakarım ben..))
  İyi geceler..Allah rahatlık versin..inşAllah..grşrz cnm ))..
  Evet Tylla ablam anlamlı şarkı..

 35. ❤Aynur dedi ki:

  Bagdad hic dinlemedim ama indirecem))
  Aaa buarada
  Leyla ablamizin kizlarindan birisi kaza yapmis hastanedeymis bana da anlatamadi ne oldugunu
  Allah acil sifa versin

 36. ❤Aynur dedi ki:

  Kizlar benim uykum var
  Yarin kursumda var
  Iyi geceler tatli ruyalar))l
  Allah rahatlik versin ve iyi sohbetler size)))

 37. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Evet Aleyna bagdat sarkisi onu dinlemekden hic bikmiyorum sozleri cok anlamli ve guzel

 38. ❤Aynur dedi ki:

  Tsk ederim Tylla ablam)))
  Evet Aleyna ablam dunya turuna cikacaz)))

 39. ❤Aynur dedi ki:

  Aleyna ablam sen netden izlesene???
  Yorumum cikmiyor deli oldum burda

 40. ❤Aynur dedi ki:

  Kizlar o kadar yorum yazdim ki cikmiyorrrrrrrrrrr 🙁

 41. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Burdayım Tylla ablam..))

 42. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ayla Çelik-Bağdat şarkısı evet..bende çok seviyorum❤✌

 43. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Valla Tylla ablam bende istiyorum..Yurtdışına çıkmayı..))

 44. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Kizlar burdamisiniz

 45. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Oh oh Aynurum..sen baya dünya turuna çıkıyorsun desene..))
  Erkenci kuş mu??..yoksa 4N1K mı??..
  Valla bana göre
  4N1K✌

 46. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Benim en sevdigim sarki bagdad sarkisi

 47. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  O zaman simdiden iyi tatiller sana Aynur
  Bilyormusun bende cok istiyorum yurt disina gitmeyi…

 48. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Evet Tylla şarkı anlamlı ve güzel bi şarkı..
  Anladım Aynurum İnşAllah cnm))..

 49. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  X men izliyorum Aynur atv den bu filimi sevyorum

 50. ❤Aynur dedi ki:

  Evet Tylla ablam gezmeye tatile)))
  Sonrada ozbekistana gidicez ve taylanda

 51. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Anladım..Tylla ablam..iyi yapmışsın))..
  Yok Aynurum valla bi kaç gündür..tv izleyemiyorum..anlatsana sen.

 52. ❤Aynur dedi ki:

  Erkenci kus 4 n1k ilk askdan guzelmi hangisi guzel

 53. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Evet Aynur net le urasyorum cnm
  Demek turkiye gezmeye gidicek sin ne guzel

 54. ❤Aynur dedi ki:

  Kasimd ablam daha bilet almadik kardesimle yeni pasaport almaliyis oda anca kasimda hazir olur onun icin kasimda gidecez insallah)))

 55. ❤Aynur dedi ki:

  Hep iyi ol Tylla ablamm)))
  Ne izliyorsun ablam???

 56. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Burdayim Aleyna
  Sarkilarin sozleri guzelmis

 57. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Anladım cnm peki ne zaman gidiceksiniz??..

 58. ❤Aynur dedi ki:

  Tylla ablam da netle ugrasiyordurr
  Ben odamdayim yatakda seninle konusuyorum 😉
  4n1k ilk ask 8bolim fragmanini izledinmi ayy tipki final gibi geldi bana(((

 59. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Kizlar bende iyim cok sukur is guc yorgunluklar simdide tv izliyorum х men hem buraya bakiyim dedim

 60. ❤Aynur dedi ki:

  Aksaray guzelmi
  Bence gezmeye yerler azz

 61. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tylla cnm nerdesin..çıkdın mı??..
  Evet ya Aynur bu net sorunları insanı deli ediyor..((
  Neyse boş ver..
  Ee napıyorsun..ben şu an Erkenci kuş dizisini seyrediyorum..

 62. ❤Aynur dedi ki:

  Aleyna ablam biz aksaraya gidicez ailemle aksarayda annemin tanidigi birisi varda o yuzden
  Ama daha karar vermedik nereye gidicegimizi ankarami antalyami istanbulmu

 63. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ayynen öyle Aynurum 😉

 64. ❤Aynur dedi ki:

  Hos buldum))
  Offf soyleme yaa net yuzunden telim donup duruyor

 65. ❤Aynur dedi ki:

  Ayy ablam eline saglikk)))
  Bizim sarkimizi hic bir sarki yerini tutmazz 😉 😀 😛
  Merhaba Tylla ablam)))
  Hos geldinnn)))
  Iyis a lam sen nasilsin))
  Okula bazirlik ablam senden ne haberler napiyprsun

 66. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tylla ablam Hoşgeldin..))şükür ben iyim sen nasılsın??..
  Hoşgeldin Aynurum..))
  Bu arada benim netimde sorun var iyi çekmiyor off..((

 67. ❤Aynur dedi ki:

  Evet 4 gun kaldi okullarin acilmasina

 68. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yeniden geri ver bana onca zamanı
  Bir telafisi yok bunca zararın
  Kayıbederim içimdeki seni ziyan ederim
  Kalbimden,bir mahkum misali firar olurum
  O kokun yalan gülüşün gibi tamam
  Senin olsun her bir şey acılar bana kalan
  Sabrederim elin onun elinde olmasın
  Bana sen yakışmışdın ya çok yazık
  Nasıl baktın gözlerime
  Nasıl tuttun elerimi
  Nasıl kanmışım sana
  Nasıl doldurdun yerimi
  Son sözüm bu sana inanırım sanam sana
  Ben içimde seni sevmişim anlasana
  ..
  Aynurum seni beklerken sevdiğimiz şarkının sözlerini yazayım dedim 😉

 69. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Kizlar naapyorsunuz
  Na haberler

 70. T❤Y❤L❤L❤A dedi ki:

  Aksaminiz hayirli…Aleyna Aynur nasilsiniz

 71. ❤Aynur dedi ki:

  Evet burdayim)))

 72. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynur burda mısın??

 73. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Sanarım Hayat hala misafirlerle ilgileniyor..valla o kadar özledim ki anlatamam 🙁

 74. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba Aynurum..))
  Cnm Anlıyorum seni okul alışverişi dimi?..bide sizde 4 gün kaldı okulların açılmasına..bizde daha var..valla ben okulların çabuk açılmasını istiyorum..

 75. ❤Aynur dedi ki:

  Aynen yaa Hayat ablamm nerde fazla oldu ama bayramdan sonra gelecektii???

 76. ❤Aynur dedi ki:

  Anonim benim

 77. Anonim dedi ki:

  Hayirli aksamlar)))
  Merhaba aleyna ablam)))
  Hmm anladim demek migre agtin tuttu
  Yook ablam ne ozur dilemesi
  Evet yaa ablam isleri.de coktu okulda basliycakkk oy oy oyyyy sonra internet nedir onu bile unuturum hahahahahb
  Saka saka

 78. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar..))
  Aynur güzelim..herhalde işlerin var o yüzden yazamıyorsun..))
  Hayat cnm kardeşim seni çook özledim..gel artık 😐
  Gökhan sen nerdesin?

 79. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Neyse kimse yok..ben çıkıyorum..))
  Grşrz☺

 80. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bu arada diğer arkadaşlar nerdeler?? 😮

 81. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bu Arada Pınar ablam..Kördüğüm dizisinden sonra hangi hint dizisi başlayacak..belli oldu mu??..
  Benim Annem hint dizilerinin sıkı takipcisi..))

 82. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Merhabalar☺❤
  Pınar ablam..nasılsın?..zeyno nasıl?

 83. Halima dedi ki:

  Pinarcim sonrasy yokmy bu kordugumun devami

 84. Pınar dedi ki:

  Özetin En sonunda nandini kendisi için en yakınını bile harcayabileceginden bahsediyor burayı bn brz daha anlaşılır yapayım pardon

 85. Yusra dedi ki:

  Bu maUli kim

  1. Pınar dedi ki:

   Yusracim malvika eve girerken kendisini mauli olarak tanitmisti

  2. Pınar dedi ki:

   Malvika yazsam daha iyi olurdu kusuruma bakmayın aynurcum sen de sormustun cnm mauli malvika

   1. ❤Aynur dedi ki:

    Anladim pinar ablammm
    Ne kusuru ablam???
    Ben diziyi izlemiyor o dan sordum

 86. Halima dedi ki:

  Ufff ya devamy ne zaman gelecek bu ozetlerin her sey iyi guzelde yenede aksady ya

 87. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hayırlı günler..
  Guljan ablam hoşgeldin..nasılsın..))
  ..
  Aynur birtanem..dün akşam aniden migrenim tuttduğu için yazamadım..senide habersiz koydum cnm..özür dilerim..bide tel ışığı migreni daha da şiddetlendirdiği için…bi iyi geceler bile yazamadım..tekrar özür dilerim❤..

 88. ❤Aynur dedi ki:

  Anonim ben

 89. Anonim dedi ki:

  Gunaydinlar)))
  Merhaba guljan ablam)))
  Iyim sen nasilsin
  Iyi bayramlar)))
  Yoooook ablam sana kus digilis
  Aleyna ablam seni iyice merak etdim yaa nerelerdesinnnnnnn???

 90. ↪⚓✋✌⛪↩ dedi ki:

  Hep mutlu ol kardesim

 91. GULJANDAN GOKHAN KARDESIME dedi ki:

  Gokhan kardesim onje teblikler sana kiz isteme harika kecmis dugun tarihide belli olmus cok cok tebrik ederim kardesim((( artik rahatja nefes ala bilerim sebeb bana gore Ceylan gelinimiz cok iy ucan tekme ata biler ha ha ha ha saka saka))))
  Kardesim hep kalbini dinlegin o ne derse onu yapgin kalbin hic bir zaman seni yanlis yola itermez tm kardesim benden sana dugun hediyesi kojaman bir opijik bide buyik bir en son kez ucan tekme ve bide terlik hahahahahaha artik kardesimin sahibi var ya istedigim zaman tekmeleye bilmerim ya hahahahaha

 92. GULJAN dedi ki:

  Iy aksamlar herkese
  Gokhan kardesim
  Tylla
  Aynur
  Aleyna
  Nuranaay
  Rojin
  Hayat
  Nihat
  Mahym
  Leyla

  Kordugum aylamiz kimi unutan olsam af edersiniz janlarim nasilsiniz iymisiniz iy bayramlar herkese gecde olsa ay ben cok yoruldym ya bayramda yazmaya hec vaktim olmady janlarim umarim kus diyilsinizdir sizleri cok ama cok sevyorim………

 93. ⓐⓨⓝⓤⓡ dedi ki:

  Galiba gelmiyceksin(((
  Neyse nrn cikiyorimm
  Iyi geceler)))
  Allah rahatlik versin)))
  Yarin gorusurus)))

 94. ❤Aynur dedi ki:

  Aleyna ablammm meraktann oldum uaaa nerelerdesinnn???
  ;| 😐

 95. ❤Aynur dedi ki:

  Anonim benimmmm

 96. Anonim dedi ki:

  Pinar ablam ozet mutişş)))
  Eline saglik)))

 97. ❤Aynur dedi ki:

  Arkadaslar Khana kim?? Ve oo Mauli kim???

  1. Pınar dedi ki:

   Aynurcum khana nandiniyi eskiden bilen onunla gece gecirmek icin arayan ve akashlarda is görüşmesinde onu gören bir iş adami Akash sonra evde onu patakliyor bu adam Akash sonra ortağı olacak vishnu bu adamın şirketinde adamın danışmanı olarak celisacak

   1. ❤Aynur dedi ki:

    Anladim pinar abla. Cok tesekur ederim)))

 98. ❤Aynur dedi ki:

  Aynen hak ediyor bir digil iki uc kere dayaklamali onu

 99. ❤Aynur dedi ki:

  Ohh pinar ablam ilk yazmissin sana hediyemmm…bennn!!!hahhaha saka saka
  Benim sevgimmmm sana hediyemmm❤❤❤❤❤❤❤☺

  1. Pınar dedi ki:

   Aynurum canparem teşekkür ederim senin sevgin en güzel hediyem

   1. ❤Aynur dedi ki:

    Rica ederimmm))) 😉

 100. Pınar dedi ki:

  Herkese iyi geceler özeti yazdıkça sinir oluyorum. Bu Nandini çok temiz bir dayağı hak ediyor.

  1. Melisa toprak dedi ki:

   Bencede temiz bir dayagi hakediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir