Kördüğüm 390. Bölüm Özeti 31 Ağustos Cuma Fragmanı (1. Kısım)# Nandini Akash’ın kendisini hala sevdiğini düşünür.(son 9 bölüm)

Burak 25 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 390. Bölüm 31 Ağustos Cuma Neler Yaşanacak?

Akash kahveyi geri gönderir ve Meethi onları seyrederken Nandini ayrılır. Meethi Akash’a Nandini’nin gözlerinde bugün nefreti gördüğünü söyler. Nani Mukta’yı arar ve ona Rani’nin şimdiki durumunu sorar. Mukta’ya Nandini’nin ayrılması için Meethi ile konuşmasını söyler. Mukta Nandini yüzünden Meethi’nin tehlikede olduğunu düşünür. Khana bir adamla beraberdir ve onun şirketini satın almak ister. Adam bu şirket satılık değil dese de Khana almaya kararlıdır ne olursa olsun alacağını adama söyler. Mukta Meethi’yi arar ve neden hala Nandini sizinle kalıyor der. Meethi korkmana gerek yok biz mutluyuz der. Mukta her şey yolunda ise Nandini’yi hedeflediği için özür diler. Meethi o Rani’nin annesi ve sadece Akash’ın geçmişi der, endişelenecek bir şey yok der. Mukta Meethi’nin bu saf düşüncesine şaşırır .

Nandini Meethiye kızar ve Nainaya bazen keşke geri gelsem diye düşünüyorum der. Naina Akash’ı kontrol etmesini onun eski sevgilisi olduğunu ve bunun onun için kolay olacağını söyler. Nandini ben Akash’ın aşkıyım ve çocuğunun annesiyim her şeye hakkım var der. Akash’ı kazanacağım ve kimse beni durduramayacak der. Akash odasında telefonla konuşuyorken Meethi gelir ve ona giyinmesinde yardım eder. Meethi Nandini için Akash’dan para ister. Ona para vermeleri gerektiğini düşünür. Akash bir çaresine bakacağını söyler.

Jogi eve gelir ve Meethi ile görüşür. Meethi’nin Chameli’yi orada tutarak hata yaptığından şikayet eder. Meethi neden yanlış olduğunu düşündüğünü sorar. Jogi yanlış olmadığını söyler ama Meethi her zaman daha zor yolu seçiyor ve her zaman doğru olduğunu kanıtlamakta başarılı oluyor. Bunu tekrar tekrar yapmaktan bıkmıyor der. Jogi, Mukta tarafından kendisine verilen paketi kontrol eder ve çantada kanla boyanmış bir gömlek bulur. Bir yanlışlık olduğunu düşünür sonra Vishnu’nun kazası olduğunu hatırlar.  Jogi Mukta’ya kazayı anlatır ancak bu konuda Vishnu kendisine bir şey söylemediği için üzülmüştür.

Zil çalar ve Maiya, Nanidni’nin ismini duymaktan ötürü sinirlenirken, adam Nandini isminde bir kurye vereceğini söyler. Maiyya, Khana’nın ki gibi  bir problem olursa onu evden atacağını söyler. Nandini, sadece bir arkadaşının burada olduğunu bildiğini söyler. Akash gelir kurye ile gelen kredi kartını fark eder. Nandini’ye kredi kartı çıkarttığını ve harcamalarını bu karttan yapmasını, giderlerin kendisi tarafından karşılanacağını söyler. Nandini, bunun bir şey anlamına geldiğini ve bu yüzden Akash’ın onu hala sevdiğini düşünür. Nandini kredi kartını diğer kişilerin elinde gördüğünü hiç kredi kartının olmadığını söyler ve Akash’a bunun için teşekkür eder. Maiyya bunu yaptığı için Akash’a kızgındır. Bu şekilde boğulacaklarını ve bir gün Nandini’nin Maiyya’yı hayatının dışına iteceğini söyler. Akash, Nandini’nin Meethi’yi ve statüsünü bildiğini bu sebeple endişe etmemesini söylerken Maiyya, sen bir aptalsın der.

Mukta, araba sürmektedir ve bir araca çarpmak üzereyken durur. Arabadan iner ve diğer arabanın içinde olan Rani ve Nandini’yi görür. Nandini, Akash’ın evinde yaşadığını ve bunların hepsinin Akash’ın sayesinde olduğunu söyler. Mukta, hala parasının kendilerinde olduğunu söyler. Nandini, Akash’ın ona baktığı ve kartı verdiği için o paralara ihtiyacı olmadığını söyler. Mukta şimdi Nandini’nin neden onların hayatından gitmediğini daha iyi anlıyorum der.

Rani ve Nandini gelir ve karttan aldıkları şeyleri gösterirler. Meethi bunu takdir eder ve Rani ona da bir hediye almıştır. Nandini bunun onlar için bir çerçeve olduğunu söyler. Rani Maiyya için de hediye almıştır ve Meethi ona hediyeyi kendisinin vermesini söyler. Meethi, Akash’ın Nandini’ye kart vermesinden memnundur ve herkese hediye alarak Maiya’nın kalbini kazanabileceklerini düşünür. Meethi ayılır ve Nandini çok aptal olduğunu söyler ve Akash’a hediye aldığını ve ona kendisinin vereceğini söyler. Rani Maiyya‘ya aldığı şalı verir. Rani hediyeyi kredi kartı ile aldıklarını söyler. Maiyya şalı fırlatır ve istemediğini söyler. Nandini olanları görür ve kendisinin hediyelerini alacağı günün uzak olmadığını söyler.

Nandini Akash’ın odasına gelir ve kredi kartının ona ait olmasına rağmen bu hediyeyi tüm kalbi ile ona hediye aldığını söyler. Akash’a bir kutu verir. Akash daha sonra bakacağını söyler ancak Nandini ısrar eder ve Akash kutuyu açar. Kutudan mavi bir ceket çıkar. Akash onu kenara koyar. Nandini giymesini ister. Akash ceketi bir kenara koyar ve hayatında sadece Meethi’nin  olduğunu söyler. Bu rengi sevmediğini ve bu ceketi de giymeyeceğini söyler. Nandini hala Akash’ı kontrol etmek ve Meethi’den koparmak için kararlıdır. Vishnu Muktaya bir madalyon alır. Mukta ona inandığını ancak çok şey sakladığını söyler. Mukta Vishnu’nun sakladığı kazayı anlatır ve ona tişörtü gösterir. Vishnu hafif bir yaralanma olduğunu ve kendisinden özür dilediğini söyler. Mukta çok kızar ve Vishnu’nun ondan  hiçbir şey saklamadığı konusunda söz vermesini ister. Mukta onu kucaklar ve Vishnu ne yapacağını merak ederken Mukta ona güvendiğini söyler.

Meethi Akash’a tabak vermeye çalışırken ve ceketi ketçapla kaplanır. Nandini’nin getirdiği mavi ceketi beraberinde getirir, Akash onu giyer ve işe gider. Mukta bir müşteriyle konuşmaktadır. Müşteri bir kadın taksi şoförü  gördüğüne şaşırdığını söyler. Kadın kendini Rabina olarak tanıtır ve gideceği önü söyler. Akash iş için ayrılır ve Rani gelir ve onunla görüşür. Rani, Chameli’nin bu ceketi senin için aldığını ve ona  yakıştığını söyler. Nandini yanlarında durmaktadır. Hala Akash’ın onu sevdiğini düşünür ve sonunda benim olacaksın der.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 390. Bölüm Özeti 31 Ağustos Cuma Fragmanı (1. Kısım)# Nandini Akash’ın kendisini hala sevdiğini düşünür.(son 9 bölüm)” üzerine 53 yorum

 1. ♥Aynur dedi ki:

  Evet ablamm sarki cok anlamli beni cok etkiledi ilk dinledigimde)))
  Sende indir tafsiye ederim)))

 2. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yok birtanem daha izlemedim..bu hafta da bayramdan dolayı yeni bölüm yayınlanmadı..

 3. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynur hemen indirceğim şarkıyı..sözleri baya baya baya hatta baya anlamlı..

 4. ❤Aynur dedi ki:

  Ablamm 4 n1k ilk ask 8bolum fragnanini izledinmi izlediysen biraz anlatsana bwn izleyemefim maalesef(((

 5. Rojin dedi ki:

  kızlar yeni özet kim gelicek önce

 6. ❤Aynur dedi ki:

  Oylemiii rojin haberim yoktu valla
  Aynen ablam)))❤❤❤
  Evet labon ko guzel sarki)))

 7. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Saiyaara evet Rojinim bende o şarkıyı çok seviyorum..tlimden de var..dinlerim..
  ..
  anladım Aynurum..dizi güzel olunca şarıklarıda güzel..

 8. ❤Aynur dedi ki:

  Yeniden geri ver bana onca zamani
  Bir telaf ise yok bunca zararin kaybedirim
  Icimdeki seni ziyan olur kalbimden……..
  Nasil battin gozlerime nasil tuttun ellerimi
  Nasil kanmisim sana
  Nasil doldurdun yerimi
  Son sozum bu sana inanirim sanmasana ben icimdeki seni sevmisim anlasana….

  1. Jennet dedi ki:

   Herkese selamlar.Kordugum izleyenler varmi

 9. rojin dedi ki:

  kim se yokmu Ek the Tiger film kızlar kördüğüm son 9 bölüm kaldı haberiniz

 10. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Öyle mi??..ne güzel sevindim senin adına..tabi abine sımsıkı sarıl..hasret giderin..))
  Şu an..LABON KO..şarkısını dinliyorum..Gökhan söylemişdi..bende dinleyince sevdim ve indirdim..))
  Şu an onu dinliyorum..

 11. ❤Aynur dedi ki:

  Ayyy rojin saiyara me saiyara o sarkimi bir yerde dinlemisdim sarkiyi ama hatirlamayorum hangi dizide yayinlandi bu sarki

 12. ❤Aynur dedi ki:

  Ben bilal sonsesin kalbimdeki sen sarkisini dinliyorum 4 n1k ilk askdaki sarkilar yani

 13. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynen Aynurum bende diziyi fazla takip edemiyorum..annemle teyzem sıkı takipçisi..bende özetleri okuyup annemleri bilgilendiriyorum))
  Evet biricik Aleynalarından ayrı kalamazlar 😉
  ..
  Bencede Rojinim..

 14. ❤Aynur dedi ki:

  Ablamm biz tasinmayi dusunuyorus abimin yanina)))
  Mayisde ya da haziranda tasiniris belki)))
  Insallah abimi gorurum ve siki siki sarilirim)))❤☺
  Evet yaa mukta en guzeli☺❤❤❤❤❤❤
  Evet meethi nin boyu kisa
  Bende odamdayim uyuyorum muzik dinlemeyi dusuniyorum)))
  Dimdi kulskliklsrimi aldim
  Hangi muzik dinliyorsun???

 15. Rojin dedi ki:

  yok Meethi daha çok güzel Mukta çok şımarık

 16. rojin dedi ki:

  Ben hint şarkıları en çok Saiyaara seviyorum salman khan katrina kaif şarkısı

 17. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Odamdayım müzik dinliyorum şu an..sen napıyorsun??..
  Hmmmmm bilmem bana göre meethi..
  Meethi güzelde boyu kısa..
  Ama en güzeli mukta valla))

 18. ❤Aynur dedi ki:

  Ben izlemiyorum kordugumu bazen ozetleri okuyorum
  Hmm ben nandini guzel diye dusunmusdum
  Aaa oylemi gercek kizi digilmii??!

 19. ❤Aynur dedi ki:

  Evet yurtdisinda okumayi dusuniyorum)))
  Haa oylemi???
  Ana kizlarini kendin ayri tutmaya kiyamamislar)))

 20. rojin dedi ki:

  hayır Meethi çok güzel Rani Akash gerçek kız değil

 21. ❤Aynur dedi ki:

  Kizlar chameli kimmm???

 22. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ayyy Rojin..beni güldürdün..)))biz burdayız biyere gitdiyimiz yok..

  Aynurum yurtdışında okumayı düşünüyorsun demek..çok iyi düşünmüşsün aslında..zamanında bende düşünmüdüm ama ailem izin vermedi..
  Hayırlısı inşAllah istediğin gibi olur..))

 23. ❤Aynur dedi ki:

  Kizlaaar nandini meethi den guzel dimi???

 24. ❤Aynur dedi ki:

  Napiyorsun su an ablam???

 25. ❤Aynur dedi ki:

  Evet kismet ne gosterirse o olacak)))
  Insallah ablam)))☺❤

 26. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Çok teşekkürler Rojinim..))
  ..
  Anladım Aynurum..ama sonuçda son kararı sen vermelisin..sonuçta hayat senin..))..neyse birtanem kismet bu işler..Rabbim hayırlısını yazsın inşAllah..

 27. ❤Aynur dedi ki:

  Variz biz rojinnn)))
  Anonim benim

 28. ❤Aynur dedi ki:

  Tesekur ederim)))
  Insallah ablam kazanirim)))
  Ablam ben abimin yaninda okumayi dusuniyorum)))
  Ne dersin???

 29. Rojin dedi ki:

  kim se yokmu Ben geldim

 30. Anonim dedi ki:

  Ayy mantik evliligi yazacaktim mantik yapacam yazmisin pardon

 31. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aferin küçüğüm..))inşAllah istediğin bölümü kazanırsın))☺
  Tmm öyle olsun..sen nasıl istersen))
  Haa o mu..anlamdım..

 32. Rojin dedi ki:

  Aleyna ablam geçmiş olsun Allah şifa ver sin Cooook gecmis olsun ablamm
  Allah acil sifa versin)))
  Pinar ablam kardesimiz zeynep hep iyi olsun tatlim benim)))☺

 33. ❤Aynur dedi ki:

  Ablam ben mantik yapacam askda olmali biraz evlenecegin kisiyi yakindan tanimali sonra evlenmeli bence yaa benim umurumda digil ailem kimi secerse onunla tanisir evlenirim

 34. ❤Aynur dedi ki:

  Evet azeri kiz)))

 35. ❤Aynur dedi ki:

  Okudum ablamm cevapladim yorumunu)))

 36. ❤Aynur dedi ki:

  Yook rojin ne kizdirmasi kiz icindekilerini soyledi o kadar)))
  Ayy kapatalom bu konuyu)))

 37. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hangi anonim?? Azeri olan mı??

 38. Rojin dedi ki:

  gitinmi

 39. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Canlar diğer sayfaya yorum yazdım..

 40. Rojin dedi ki:

  bilmiyorum ben kolej gidiyorum

 41. Rojin dedi ki:

  çok teşekkür yorumları okudum biraz ninsani kızdırdı

 42. ❤Aynur dedi ki:

  Rica ederim)))
  Evet okullar aciliyor
  Bizimki 1 eylulden itibaren
  Sizinki ne zaman aciliyor

 43. rojin dedi ki:

  ner git

 44. ❤Aynur dedi ki:

  Bilmiyorum bende azeri bor kizdi 16 yasinda cok iyi bir kizmis)))

 45. rojin dedi ki:

  çok teşekkür kardeşim okular açılıyor bizimki 1 hafta kaldı

 46. rojin dedi ki:

  kardeşim AYNUR Anomin kimdi Gökhan Burak abim konuşan kış çok meraklı Melahat

 47. ❤Aynur dedi ki:

  Anonim benimmm

 48. Anonim dedi ki:

  Hmm rojin sana hediyemm
  Elbise kirmizi elbise))))
  Begendinmii???

 49. ❤Aynur dedi ki:

  Geldim rojin
  Pinar ablam ozet super olmus eline emegine saglik)))

 50. ❤Aynur dedi ki:

  Geldim rojin

 51. rojin dedi ki:

  kim se yokmu

 52. Rojin dedi ki:

  ilk ben geldim pınar abam elin sağlık özetler çok güzel olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir