Kördüğüm 389. Bölüm Özeti 30 Ağustos Perşembe Fragmanı (2. Kısım)# Nandini’yi geçmişi asla bırakmaz.(son 10 bölüm)

Burak 25 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 389. Bölüm 30 Ağustos Perşembe Neler Yaşanacak?

Akash Bay Khana’yı arar ve kendisinin hasta olması nedeniyle evde iş görüşmesi yapmayı teklif eder. Akşam yemeği için hazırlık yapılır ve Meethi hazırlıkları kontrol eder. Nandini bir telefon alır ve cevap vermek istemez. Telefondaki adam Nandini ile bir gece geçirmek istemektedir ancak Nandini adamı reddeder ve artık çalışmadığını, saygı dolu bir hayata başladığını  ve bu numarayı bir daha aramamasını söyler. Meethi Akash’ı affetmenin zamanının geldiğini düşünür. Akash sadece beni seviyor ve o beni ne kadar sevdiğini kanıtladı der.

Akşam yemeği için Bay Khana Bundela House’a gelir ancak bu adam Nandini’yle gece geçirmek için arayan adamdır. Akash Bay Khana’dan hasta olması sebebiyle evde görüştükleri için özür diler. Maiyya gelir ve Akash annesini tanıtır ve Maiyya onlarla birlikte oturur. Akash imzalanması gereken evrakları sunar ve Bay Khana okumadan imzalayacağını kendisinin Akash’ın sözüne güvendiğini söyler ve kağıtları imzalar. Akash bu anlaşmanın sadece bir başlangıç olduğunu ve kendisi ile birçok iş yapacağını ve ilişkilerinin sadece ticaretten ibaret olmadığını söyler.

O sırada Nandini gelir. Nandini yüzünü göstermek istemez ancak Bay Khana onu görür. Akash Nandini’yi misafiri olarak tanıtır. Nandini gitmek üzereyken adam ona daha önce tanışıp tanışmadıklarını sorar. Sanki sizi daha önce görmüş gibiyim der. Akash yemeğe geçmelerini teklif eder o sırada adam hatırlar ve Nandini’ye siz Chameli değil misiniz diye sorar. Evdeki herkes şok olur. Bay Khana emin tavırlar sergilerken Akash O Chameliydi ancak şimdi bizim misafirimiz der. Bay Khana Nandini’nin yanına gider ve bu sabah seni aradığımda beni reddettin diyerek ona bir fahişe gibi davranır. Nandini artık bu işleri bıraktığını söylerken adam ben sana Akash’ın verdiğinin iki katını veririm der. Nandini döner ve adamı tokat atar. Bay Khana Nandini’nin kolunu tutar ve o sırada Akash gelir ve Nandini’nin tarafını tutar.Khana  Akash’a bunun ne olduğunu sorar ve Akash’a kenara çekilmesini söyler. Akash adamın kolunu tekrar tutar ve Bay Khana anlaşmanın bozulduğunu söyler. Akash dosyayı getirir ve adamın önündeki yırtıp yüzüne fırlatır.

Aksah, evinde gözünün önünde bir kadına hakaret edilirse sessiz kalamayacağını söyler. Öfkesini kaybetmeden gitmesini söyler. Khana, kendisi ile düşman olmasının yanlış olacağını söyler ve Akash’a bir kenara çekilip Chameli’yi almasına izin vermesini söyler. Akash bunu yapmaz ve onu merdivene doğru iter. Kahana Nandini’yi sürükler ve Akash gelerek onu dövüp atar. Aksah, her şeyin para ile satın alınamayacağını söyler ve onun gibi bir adamın bu eve girmesine izin vermeyeceğini söyler. Akash kapıyı kapatır ve Nandini Akash’ın ayaklarına kapanır, Akash ayağa kalkmasını söyler ve Nandini ona sarılır. Maiyya gelir ve ona gitmesini söyler, Akash’a, bunun gibi bir şeyin evimizde hiç yaşanmadığını ve bunun gibi kaçından onu koruyacağını söyler.  Maiyya Nandini’nin geçmişinin daima karşılarına çıkacağını ve burada olduğu sürece hem aile hem de iş için kötü şeyler olacağını söyler. Akash merdivenlere bakar ve Meethi’nin ayakta durduğunu görür, Nandini’ye odasına gitmesini ve Khana’dan korkmamalarını söyler.

Meethi gider ve Akash onu takip eder. Nandini odasına gelir keşke bana zorla dokundukları gün orada olsaydın der. Akash’ı ve ailesini hiç terk etmemesi gerektiğini ve ailenin sahip olduğu en öneli şey olduğunu ağlayarak söyler. Meethi, Akash’ın yarasını temizler ve bugün yaptığı şeyin Nandini’nin onurunu korumasının doğru olduğunu söyler. Kendisinin de bir kadına saygısızlık yapılmasına sessiz kalamayacağını söyler. Akash durur ve Meethi’den Nandini’nin herkesin istediği gibi gitmesine izin vermesini ister. Onun yüzünden aralarında bir boşluk olduğunu ve yaşamlarının zorlaştığını söyler. Meethi, Nandini’nin Rani’den dolayı geldiğini söylerken, Akash sinirlenir Nandini’nin bir gün gitmek zorunda olduğunu o günün neden bugün olamadığını sorar. Rani onsuz yaşamayı öğrenmek ve annesi olarak seni kabul etmek zorunda der. Akash Meethiden cevap vermesini ister. Meethi bu şekilde benim mutlu olacağımı düşünüyorsun ama ben içimden kırılıyor olacağım der. Akash da aynı şeyleri düşündüğünü söyler ancak aramızda mesafe olmasına dayanamıyorum der. Methi öyle yapmayacağını ancak düşüneceğini söyler. Akash Meethi ile olduğunu söylerken Meethi artık ona güvenemeyeceğini söyler. Aramızda bir duvar var ve ben o duvarı aşamıyorum der.

Akash daha ne kadar af dileyeceğini söyler. Sen ve Rani benim hayatımsınız der. Bana güvenmen için ne yapmam gerektiğini bana söyle der. Meethi sana güvenmek istiyorum hazırım ancak yapamıyorum. Geldiğimde Nandini’yi senin kollarında gördüm. Birisinin sana dokunmasına dayanamıyorum der. Akash bugün sadece Khana’ya karşı Nandini’ye yardım ettiğini söyler. Meethi ona karısı olduğu için değil de bir kadın olduğu için yardım etmeni anlayabiliyorum der. Meethi Akash’a sarılırken Akash onu dinlemesini ve Nandini’nin gitmesine izin vermesini ister. Meethi Rani’nin annesini gönderdiği için kendisine nefret etmesini istemediğini söyler. Öte yandan Nandini Akash’la ilgili beraber olduklarına dair halisünasyon görür ve hala onu sevdiğini düşünmektedir. Bay Khana hastanededir. Aynada yüzüne bakar ve bunu Akash’a ödeteceğini söyler.

Vishnu, bir arabanın önüne atlayıp kazaymış süsü vermeye çalışır. Şoför ona doğru ona tokat atmak üzere gelir. Şoför adam Khanadır.  Khana Vishnu’nun iyi bir adama benzediğini ve bunu yapmasının sebebinin ne olduğunu sorar. Vishnu’ya cüzdanını verir ve her şeyi almasını söyler. Bugün senin kaderin sana yardımcı oldu der. Ellerinin tekrar düzgün olmayacağını ve bunu yapmaya devam ederse bir gün bir dilenci olacağını söyler. Bay Khane kendisi için çalışacak hayatı hakkında endişelenmeyen bir adama ihtiyacı olduğunu söyler. Vishnu ne iş yapacağını sorar. Khana cüzdanı sakla ve hazır ol der. Onu aramasını ve kartının parayla birlikte cüzdanında olduğunu söyler. Vishnu kartı çıkarır ve cüzdanı geri verir. Kartın onun için gerekli olduğunu söyler. Khana ayrılmak üzeredir ve Vishnu’ya şansını değiştirecek kadar çok para vereceğini söyler.

Nandini, Meethi’yle birlikte iken  Akash’ın odasına bir fincan getirir. Meethi, içeri girmeden önce kapıyı çalmaması gerektiğini söylerken Nandini yanlarına gelir. Nandini, bütün bunları bildiğini ancak kızının annesi olduğum için sana hakkı olduğunu söyler. Kendisinin Akash’ın ilk aşkı olduğunu, kendisinin burada olmadığı için Akash’ın  Meethi ile evlendiğini söyler. Meethi de seni terk etti ama geri döndüğünde onu affettiğin ve neden beni affedemeyeceksin ki der. Nandini kapıya girmeden halüsinasyon görmüştür. Kapıya girmeden önce vurur ve Akash odasında oturuyorken ona kahve getirmiştir. Akash kahvesini içer ve içindeki kakule ve zencefili fark eder. Nandini onun kahvesini bu şekilde sevdiğini  hatırlamıştır. Eskiden çok kahve içerdik, sana çok kahve yapardım der. Akash kahvenin zamanla çok değiştiğini söyler ve şimdi içmeyeceğini söyleyerek ve ona teşekkür eder ve Meethi onlara bakarken kahveyi geri gönderir.

Özetimizi beğendiyseniz sadece bir reklama tıklayarak bize destek olabilirsiniz…

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 389. Bölüm Özeti 30 Ağustos Perşembe Fragmanı (2. Kısım)# Nandini’yi geçmişi asla bırakmaz.(son 10 bölüm)” üzerine 3 yorum

 1. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Pınar ablam ellerine emegine sağlık..))

 2. ♥Aynur dedi ki:

  Pimar ablammm ozet harika olmus)))
  Tesekurler ozetler icin☺☺☺

 3. rojin dedi ki:

  ilk ben geldim pınar abam elin sağlık özetler çok güzel olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.