Kördüğüm 388. Bölüm Özeti 29 Ağustos Çarşamba Fragmanı (1. Kısım)# Maiyya evde Dandini’nin olmasını istemez

Burak 22 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 388. Bölüm 29 Ağustos Çarşamba Günü Neler Yaşanacak?

Akash, Meethi’nin önündeki Nandini ile olan fotoğrafını yırtar. Meethi’den özür diler ve geçmişini saklamaması gerektiğini söyler. Geçmişinin böyle geri döneceğini hapise gidene kadar bilemediğini anlatır. Akash Meethi’ye bunu söylemek istediğimi ama uygun zamanı bulamadığını ve bugün Rani’yi öğrendiğini söyler. Akash, Meethi’den sonra geçmişini unuttuğunu, eğer Rani orada olmasaydı, o zaman Nandini’nin de olmayacağını söyler. Akash, Meethi’nin duygularını anlayabileceğini söylemeye çalışırken  Meethi’nin bir şey duymak istemediğini söyler ve ayrılır.

 

Vishnu  Manav için oyuncak, Mukta için altın bilezik ve ev için bir sürü eşya getirir ve herkes getirdiği tüm şeyleri görünce hayrete düşer. Nani, sözlerinin bunu yaptığını ve şimdi yeni bir Vishnu’nun doğduğunu söyler. Mukta, Nani’ye(Nani parayı nasıl bulduğunu sorgulamak istemez) rağmen parayı nasıl aldığını sorar. Mukta, hangi şirkette böyle bir avans veren bir işe girdiğini sorarken, Nani, önemli olanın para alması olduğunu söyler ve bu çok hoşuna gitmiştir. Diğer yandan Vishnu gerçeği anlatır, Mukta ise bütün bu aldıklarını bu para ile bunları mı getirdin der ve bilezikleri kolundan çıkarır, onları geri götürmesini söyler ve onu azarlar. Nani geri vermeyecek der. Daha sonra Mukta Vishnu’ya sarılır ve özür diler. Vishnu içinden bundan sonra her gün böyle olacak, böylece karımı ve oğlumu daha iyi yaşatacağım der.

Nandini Rani’ye yatmadan önce hikaye anlatır ve bu Raninin çok hoşuna gider. Akash gelir ve Meethi mutfakta çalışıyordur. Akash dizlerinin üstüne çökerek tekrar özür diler. Akash Meethi’yi çok sevdiğini ve onu incittiğini bildiğini, Akash, Rani’yi bir sorumluluk olarak kabul ettiğini ve yanlış bir şey yaptığı için kendisinin cezalandırması gerektiğini söyler. Sevdiğimi kanıtlayana ve affedilene kadar odaya girmemeye ve ondan uzak durmaya söz verir.

Meethi puja yapmak için evin altındaki bölgeye gelir. Maiyya onunla konuşmak için oraya gider. Rani Nandini’ye puja yapmasını ve kutsanmasını söyler ve merdivenlerden inerler. Rani daha sonra Meethi’ye sarılmak için gelir. Nandini de oraya gitmek için harekete geçer. Malvika bu olanları Maiyya’ya haber verir ve sırtı dönük olan Maiyya’nın Nandini’yi görmesini sağlar. Maiyya Nandini’yi burası tapınak diyerek durdurur halıya basmasına izin vermez. Saf olmayan adımların buraya giremeyeceğini söyler onu azarlar. Maiyya hayatta olduğu müddetçe Nandini’nin  tekrar Akash’la birlikte olacağına izin vermeyeceğini söyler. Maiyya, Nandini’nin varlığını kabul etmez ve ona gitmesini söyler, Nandini ayrılır. Rani onlara bakar ve Maiyya onu odasına götürürken Nandini’ye bakar. Rani, Nandini’nin ağlamamasını söyler. Kapıdan çıkan  Meethi buna şahit olur. Meethi gözyaşlarını temizleyerek odadan çıkan Nandiye, Maiya’nın sözlerinin onu kötü bir şekilde etkilememesini söyler. Nandini  Meethi  Nandini’ye Maiyya’nın, sözlerinden etkilenmemesini söyler. Nandini, onun sözlerinde yanlış etki bir şey yok der.

 

Meethi onu sakinleştirmeye çalışır ve Rani, Meethi’ye güvendiğini söyler. Meethi odadan çıkarken bunu Akash’a anlatır. Akash’a Nandini’nin bu şekilde ağladığını ilk kez gördüğünü söyler ve Nandini ile ilgilenmesini ister. Bu şekilde Rani de çok mutlu olacaktır der. Akash Meethi için aldığı pembe sariyi düşünür ve Nandini ile ilgileneceğini söyler. Mukta Vishnu’ya gelir ve ona iyi olduğunu söyler. Vishnu taksiye çıkmamasını söyler. Vishnu evde hiçbir şey yok çalışmam lazım ayrıca Chameli’nin de parasını geri vereceğiz der. Vishu’nun telefonu çalar ve Vishnu bu arama çalıştığı ofisten telefon gelmiş gibi rol yapar.

Malvika Nandini ile yüzleşir. Onun Akash’sız yapamayacağını söyler. Nandini kendisi yüzünden Akash ve Meethi’nin arasının açılacağını söyler. Malvika Nandini’ye fısıldayarak onun planının yüzünden başarısızlığa uğrayacağını söyler. Nandini bunu duyar ve açıklamasını ister. Malvika Akash ve Meethi’yi bir araya getirmek istediğini ancak onun planının tamamlanmayacağını bu sebeple Nandini’nin yardım etmesini ister. Malvika eğer böyle yaşamaya devam edersen Akash’la olan geçmişin bitecek der. Geçmişin her zaman kalacağını ve bunu AkaSh’a anlatıp ona yakınlaşıp ona Meethi’yi incitmemesi gerektiğini söylemelisin der. Nandini Malvika’nın doğu söylediğini söyler ve ona yardım etmesini ister. Malvika da ona yardım edeceğini söyler. Maiyya hastadır ve Malvika ona iyileşmesi için yardım etmektedir. Akash annesine bir ihtiyacı var mı diye sorar ve Meethi için aldığı pembe sariyi onlara gösterir. Maiyya ya bu sariyi Meethi’ye vermesini söyler.Ayrıca Nandini’ye aldığı saride vardır. Malvika Maiyya hasta olduğu için sariyi kendisi vermek istediğini söyler. Malvika kasıtlı olarak paketleri karıştırır ve Meethi için alınanı Dandini’ye verir.Bu hediyeyi verirken de Akash’ın evin bir parçası olarak Nandini’ye aldığını ekler. Nandini teşekkür eder Akash’ın onunla çok ilgilendiğini söyler. Malvika getirdiği pembe sariyi gösterir ve denemesini ister.

Meethi gelir Raniye babaannesine su vermesini söyler. Rani Maiyya’yı  yemeye zorlar ve üçe kadar saymaya başlar Maiya istemez. Maiya, Akaşanın nasıl davrandığını hatırlar ama sonra onu bir kenara iter, ama Meethi ısrar ettiği zaman onu içer. Meethi, ayrılırken Maiyya  Akash’ı ona en sevdiği renk olduğu için getirdiği sariyi almasını söyler. Meethi ayrıca, Akash’ın kendisine aldığı pembe renkli sariyi hatırlar ve Akash’ın süprizini unuttuğunu zanneder.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 388. Bölüm Özeti 29 Ağustos Çarşamba Fragmanı (1. Kısım)# Maiyya evde Dandini’nin olmasını istemez” üzerine 214 yorum

 1. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Lise okuyorsun…İNŞALLAH en kısa zamanda telefonun olur isteğim bu… Benim kız kardeşimİn adı hayat o da bu sene Fen Lisesinden mezun oldu hayırlısıyla üniversiteye başlayacak….
  Bazıları yanlış anladığımdan arkadaş anlamında yazdım..

 2. Anonim dedi ki:

  Sende çok iyi niyetlisin

 3. Anonim dedi ki:

  İnşallah olur evet yaa telefonum inşallah olurda konuşurdum sizlerle babam liseyi bitir üniverstede gir alacam dedi anladım arkadaş anlamında dedin başqa şey olması imkansız zaten

 4. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Çok iyi bir kızsın..Anonim..Düşüncelerin çok güzel dediğin gibi insanlar buradaki herkes…
  Ama bazıları saçma sapan yazıp arkadaşlarımı beni çok kırdılar…Şükür senin gibi iyi insanlar var…

 5. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Evet onu çok iyi tanıyorum… Tatlı iyi anlayışlı zeki kız kendisi…İNŞALLAH onun gibi gerçek hayatta arkadaşın olur..Keşke senin telefonun olsaydı burada bol bol..sohbet ederdiniz… Onun konuşmasını bende çok seviyorum..Yanlış anlamda değil arkadaş anlamında..

 6. Anonim dedi ki:

  Herkes çok iyi insanlardı çok semimi sıcak kanlı heç biri kaba insanlar deyil

 7. Anonim dedi ki:

  Nasılda tanıyorsun onu. keşke gerçek hayatda o kız kimi arkadaşım olsa tüm sirrlerimi paylaşaram galiba o buraya 3 aydır yazır doğruyu desem o qızın konuşmalarını beyendiyim üçün dahada konuşmalarınızı takip etdi bide senle konuşması hoşuma gitdi
  İnşallah dediyin kimi tepki verer cevab yazar inşallah

 8. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Anonim merak ettim..Peki buradaki bütün herkesin hakkında ne düşünüyorsun?

 9. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Aynen…Bence seni anlayışla karşılayacağından eminim…)) biraz sert cevap verebilir sonra sonra tatlı tatlı konuşacaktır..)

 10. Anonim dedi ki:

  Önemli deyil.anladım 2-3 güne yazar o zaman ne tepki vericek ne yazıcak diye çok merak ediyorum

 11. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Özür dilerim geç cevap yazdım…Arkadaşım çağırdı da..

 12. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  A bir kaç gün yazmayacağını söylemişti…
  Düğün Ankarada olucak İNŞALLAH..) arkadaşlarım gelirse tabi davet edeceğim..

 13. Anonim dedi ki:

  1aydan az kaldııııı aaa hayırlısı düyün nerde olucak burdakı arkadaşlarını çağırazsan

 14. Anonim dedi ki:

  Önemli deyil “A” Ne zaman yazar bugün yazmadığını gördüm

 15. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Anladım..) evet Anonim yarın Akşam kız isteme olucsk….Ve o zaman düğün tarihi belli olucak..Ama ceylan eylülün 20 sinde duğunumuzun olmasını istiyor…Bakacaz artık hayırlısı..)

 16. Anonim dedi ki:

  Çox sağol benimde uykum yok babam şimdi uyuyorda telefonu bende
  Bide düyünüz ne zaman merak etdim yarın kız isteme var

 17. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Aa tamam ben yanlış anlamışım özür dilerim..)

 18. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Senin uykun varsa git uyu sorun değil)))..
  Yok Ben dışarıdayım arkadaşlarımla oturuyoruz..)

 19. Anonim dedi ki:

  Yox aynura deyil “A”ya yazdım

 20. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Aa ne güzel İNŞALLAH..anonim bizde öyle oluruz..ya kızları var demek Allah analı babalı büyütsün İNŞALLAH..)

 21. Anonim dedi ki:

  Senin uykun varmı bizde saat 11 olacaq sizdede 10

 22. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Ha ha ha Anonim sen beni yanlış anladın yine gülme krizine girdim şimdi ya ha ha…
  Şimdiki uzun yorumu Aynura yazdın dimi?( Mene kızma sadece hissettiğimi yazdım) diye yazdın onu diyorum ben.. 😛

 23. Anonim dedi ki:

  Benim kuzenim vardı sevgili olduğu zaman o kadar kıskancdıkı sevgilisine nefes aldırmıyordu ama evlendikden sora herşey düzeldi şimdi ele mutludurlar ki birdenede kızları var inşallah sizde öyle olursunuz

 24. Anonim dedi ki:

  Sen yene meni yanlış anladın ben aynurdan bahsetmiyorum “A” Bahsediyorum bana kızmasın lütfeeennnn

 25. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Teşekkürler Anonim…Amin…İNŞALLAH keşke kıskançlığı olmasa daha iyi olur benim için..Ama olsun canı sağolsun))

 26. Anonim dedi ki:

  İnşallah evlenersen mutlu olarsız

 27. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Anonim Aynur abisinin gülü…Sana kızmaz gerçekten..)) Abisinin gülü çok komik bir kız çok da şirin)) o benim birtanecık gülümdür)) 😛

 28. Anonim dedi ki:

  Bide aynur sene o qeder gülürem ki sene keşke menimde telefonum olsayda hep sizlerle konuşsahdım A nolaar lütfen bana kızmaa lütfeeeeeeeeennn bilirem senin nasıl kız olduğunu terbiyeli bir qızsan mene kızma sadece hissetdiyimi yazdım o qeder bunuda bilirem burda terbiyesiz anonimler yazır ama men onlar gibi deyilem

 29. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Evet ceylanı çok seviyorum…Onun eşi benzeri yok..Evet onunla evleneceğim…İNŞALLAH))..))

 30. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Yok bişi Abisinin gülü sadece konuşuyoruz…Tamam sana iyi geceler Allah rahatlık versin Abisinin gülü ❤

 31. Anonim dedi ki:

  Aaaaa indi men şok oldum deye bilerem ama ceylanla evlen o seni kısqandığı üçün çok sevir mesajlarını oxuyuram sende ceylanı çok sevirsen

 32. ♥Aynur dedi ki:

  Oyyy oyy neler oluyo9oo
  Benim cikmam lazimm
  Iyi gecler herleseee❤❤❤

 33. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Valla bende güldüm kendime ya ha ha ha 😛 Aynen ben ne bilim ha ha 😛

 34. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Teşekkür ederim…Anonim ben ona karşı biraz hoşlantı olmuştu ceylanla tanışmadan önce… Ama şimdi onu arkadaşım dostum gibi seviyorum..

 35. Anonim dedi ki:

  Sorun deyil ne biliyorsun ki ben erkekmi yoxsa kızmıyım

 36. Anonim dedi ki:

  Sen erkekmisin dediyin zaman o qeder güldüm ki zaten erkek olsam babam kızmazdı buraya yazmamda şimdi görse deli olur

 37. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Ha anladım ya çok özür dilerim Anonim…Ben sizin dilinizi pek bilmediğim için ha ha ha 😛 özür dilerim ya çok utandım şimdi yanlış anladığım için 🙂

 38. Anonim dedi ki:

  Sen söyledinya ben kızmam A seni isterse hayırlısı olsun deye o zaman sen ona qarşı heç bir zaman hissin olmuyub halal olsun sene

 39. Anonim dedi ki:

  Yok sen beni yanlış anladın seni çox isteyirem yani seni seviyorum o anlamda bizim dilde eledi

 40. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Sen bunu yazınca “A” seni çok istiyorum çok iyi kızsın siye yazdın ya Anonim o yüzden erkek sandım…Özür dilerim..

 41. Anonim dedi ki:

  Yok ben kızım ne erkeyi

 42. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Yok ben kızmam “A” seni isterse hayırlısı derim))

 43. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Anladım…Anonim İNŞALLAH bir gün telefon alırsın…İNŞALLAH isteğim bu.. 🙂

 44. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Anonim sen erkek misin? Sakıncası yoksa soylermisin…bana?.. Ama belki ben içimdekilerini buradaki kimseye söylemedim..neyse İNŞALLAH…sana kızmaz seni anlar o akkılı biri…Birde ona aşık olduğunu hissettim yanlış mı hissediyorum… Rica ederim Anonim…sen de çok iyi birisin..

 45. Anonim dedi ki:

  Kardeşim var 8 yaşında oda telefonu yoxdu anneminde telefonuda sade telefondu yeni bele yerlere girmir
  Çox sağol meni yanlış anlamadığın için cooox sağol sende çox yaxşı insansan

 46. Anonim dedi ki:

  Ayyy kızar off keşke söylemeseydim ama içimde qalmasın dedim bide sen bilmeni istedim neyse onsada sen evlenirsen oda ömür boyu demez başqasını sevmesini oda ama son vaxlar o insandan konuşmayın dedi axı bu yazmağındanda hiss eledim nebilm belke men ele hiss eledim inşallah mene kızmassan “A” seni çok isteyirem çok iyi kızsın

 47. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Herkes içindekileri söylemeli…Bu yanlış birşey değildir..Anonim bunu unutma..

 48. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Kardeşin ve ya abin yok mu? Anonim onlardan bakabilirsin…

 49. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Herkes içindekileri söylemeli…Bu yanlış bir şey değildir..Bunu unutma Anonim…

 50. Anonim dedi ki:

  Pert eleyersen axı onu sen başkasını seviyorsun neyse onsada babam 3 ay eve gelmiyecek ben onun bana yazdığı sözleri oxuya bilmeyeceyem

 51. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Anladım ama bana Arkadaşım der…Sen yanlış anlamışsındır…O başkasına aşık kendisi dedi…anonim bence de o sana kızar..

 52. Anonim dedi ki:

  Evet onunla konuşuyorsun herzaman başqa ne farketdim seninle herzaman konuşmak istemesinden anladım bide menim mesajlarımı okuduğu vaxt bana kızar mı hissetdiklerimi yazdığım üçün iyi tatlı şirin biri bana kızmasından korkuyorum

 53. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Evet o çok güzel ve akıllıca konuşuyor…Ben de okuduğumda bazen şaşırmış lığım olmuştur…Ama söyleseydi…Bilmiyorum belki sen yanlış anlamışsındır…

 54. Anonim dedi ki:

  Biliyorum nasıl bir insan olduğunu zaten onun mesajlarını oxuduğum zaman hoşuma gidiyor güzel konuşuyor akıllıca söylemez çünki sen başqasını sevirsen axı

 55. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Merak ettim..Peki başka neler fark ettin..söylesene)

 56. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Yok sen değil ben konuşuyormuyum diye yazdım…Ama anladım onunla konuşuyormuşum..)

 57. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Ha anladım…Anonim belki yanlış anlamışındır…O dediğim kişi açık sözlü beni sevdiğini söylerdi ama..
  Ya iyi çok güzel Türkçe konuşuyorsun sevindim..

 58. Anonim dedi ki:

  Yok ben o insanla heç konuşmamışam ilk defe yazıram buraya

 59. Anonim dedi ki:

  Ben 16 yaşındayam çocuklukdanda türk serialarına yeni dizilerine baxa baxa bilirem çox sağol bide 1 senedir bu siteyi takip edirem
  Yok men eminem o insan olduğundan ama sen fark elememisem şimdiye kadar men far eledim ve içimde qalmasın diye yazmak istedim geldiyinde sorarsın

 60. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Ama gerçekten dediğin kişiyi merak ettim baya..

 61. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Evet kimi dediğini anladım da belki o değildir peki…Dediğin kişiyle ben konuşuyor muydum? Anonim… Sen azerimisin ama Türkçen baya iyi tebrikler…Anladım babanın işleri olduğundan yazamayacaksın..

 62. Anonim dedi ki:

  Sen anladınmı ben kim dediyimi?
  Şimdi yazıyorum ama yarından itibaren yazamam çünki babam gemide çalışıyor sabahda işe gidecek yani babamın telefonundan yazdığım için birdaha yazamam bkde ben azeriyem

 63. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Tahmin ettiğim kişimisin? O sen misin? İsim yazayım mı ? Belki sandığım kişi değilsindir..günahını almak istemediğim kişinin ismini yazmayacağım o geldiğinde soracağım o mu diye? Anonim ya iyice meraklandırdın beni ya….Çok gizemlisin..

 64. Anonim dedi ki:

  Lütfen ısrar etme söyleyemem ama baş harfi “A” Bu yazımda son olucak birdaha da yazamıyacam buraya yazarken yakalarsa babam beni telefonu kafamda kırar

 65. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Neyse Anonim sen cevap verene kadar şimdilik çıkıyorum…Sen lütfen cevap ver ..hadi bir kaç işim var onları halledeyim gelirim ben..

 66. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Aynur abisinin gülü Hemen evlenmeyeceğim…Bir kaç sorun çıktı…Daha değil kötü bir şey yok herzamanki şeyler ceylanın kıskançlığı

 67. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Anonim lütfen bari baş harfini soyle…Babanın telefonundan yazıyorsun ismini yazmıyorsun yani baban bilmez korkma…
  Lütfen çok merak ettim lütfen beni kırmayın..

 68. Anonim dedi ki:

  :\
  ;/
  :}
  😐
  ;|

 69. ♥Aynur dedi ki:

  Abiimm demek yarin aksam kiz isteme varrr
  Ayy seni kiskandimmm yaaaa evleniyorsun ne cabukkk
  Hayirlisiyla)))

 70. ❤AyNuR❤ dedi ki:

  Hmm kimseee yokkkk
  Neyseeeeee sonraaa gelirimmmm

 71. Anonim dedi ki:

  :]
  😎
  :*

 72. Aynurka dedi ki:

  Hayirli aksamlar)))
  Nasilsiniz
  Bu gun cok isim vardi gelemedim anca su an musait oldum

 73. Anonim dedi ki:

  Merhaba Yok ben amritadan bahsetmiyorum zaten neyse o bana kalsın asla söylemem ben babamın telefonundan yazıyorum görürse buraya yazdığımı beni öldürür sen iyi düşün bulursun zaten mutluluklar hoşçakal

 74. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Merhaba anonim Evet dün kız arkadaşıma…Evlilik teklifi ettim..Pardon kim üzülecek bana isim verir misin? Amrita dan bahsediyorsan kendisi evlendi cevap verirsen sevinirim.

 75. Anonim dedi ki:

  Aa gökhan sen evleniyormusun ben burdakı yorumları hep okuyorum ama yazmıyorum 2 haftadır girmedim şimdi senin yorumunu görünce şok oldum birileri çok üzüldü ve üzülücek benden söylemesi

 76. Halima dedi ki:

  Merhaba millet hepinizin kurban bayramyniz kutlu mubarek olsun.Pinarcim sanada tesekur edrim ozetlericin ama yavasladynya. Mumkinse bu ozetleri biraz cobuk verirseniz cok sevineris. Hepinize iyi bayramlar

  1. Pınar dedi ki:

   Teşekkürler halim hanim iyi bayramlar kusuruma bakmayın bayram telaşı bizim kız derken çok yoruluyorum özetler min 4/5 saatimi aliyor suan en guncel ozetler yine bizim sitemizde bayram bitimi yogunlasacagima emin olun sizler kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum iyi bayramlar

   1. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

    Merhaba halime çok sağol seninde kurban bayramın mübarek kutlu olsun 🙂

 77. NİHAT dedi ki:

  KURBAN BAYRAMIN MÜBAREK TYLLA
  SAĞOL AYNUR KARDEŞİM İYİM.
  İYİ GECELER

 78. ♥Aynur dedi ki:

  Arkadaslar ben cook yorgunum
  Yarin konusurus insallah)))❤
  Iyi geceler herkese)))❤
  ❤ Get well soon!❤
  +~>/~>+
  U neeeed
  &
  +☀TAKE CARE☀+

 79. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Gokhan senin adina sevindim dostum tebrikler pekiii duyn ne zaman duynune davet etmeyi unutma sakin tekrar tebrik edyorum MUTLULUKLAAAARR DOSTUUUUM ☺

  1. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

   Çok teşekkür ederim. Tylla Allah razı olsun dostum tabi tabi davet etmez olur muyum)) Ama geleceksiniz))) çok teşekkür ederim 🙂

   1. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

    Ha bir de Tylla yarın akşam kız isteme olucak hayırlısıyla İNŞALLAH düğün tarihi net olduğunda haber veririm 🙂

 80. ♥Aynur dedi ki:

  Merhaba tylla ablamm nihat abimmm nasilsiniz)))
  Iyim cook tesekur ederim)))
  Sizinde kurban bayramynyz mubarek olsunn)))
  Bu gun benim abimin dogum gunuuuu))☺❤❤❤❤❤❤❤❤:P

 81. ♥Aynur dedi ki:

  Iyi aksamlar)))
  Ooooo sonundaaaa can parcammmmmm)))
  Cooooook sevindimmm)))✌
  Tebriklerrrrrrr(͡° ͜ʖ ͡°)✌
  Ohhh beeee abim sonundaaaa

  1. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

   Evet abisinin gülü sonunda ya ohh çektim ha ha ha))) çok teşekkür ederim Abisinin gülü candır can❤ 🙂

   1. ♥Aynur dedi ki:

    Rica ederim ne demekkk)))
    Senin mutlulugun benim mutlulugum)))♥☺☺☺
    Rica ederimmmmmm))))❤✌

 82. Tylla ❤❤ dedi ki:

  Merhaba arkadaslar!!!
  Herkese hayirli aksamlar!!!
  Nasilsiniz???
  Kordugum aylesi MUBAREK KURBAN BAYRAMINIZI KUTLARIM IYI BAYRAMLAR

 83. NİHAT dedi ki:

  KİMSE YOKSA BEN ÇIKIYORUM BİRAZDAN İŞİM ÇIKMAZSA YAZARAM.

 84. NİHAT dedi ki:

  MERHABA ARKADAŞLAR.
  GÖKHAN KARDEŞİM TEBRİKLER.

  1. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

   Teşekkür ederim kardeşim çok saol 🙂

 85. Rojin dedi ki:

  tebrikler Maço abim ve kurban bayramı kutlu Olsun Merhaba Umut abi sen nasılsın kurban bayramı kutlu

  1. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

   Çok teşekkür ederim. Rojin boncuk gözlüm..) seninde Kurban bayramın mübarek kutlu olsun İNŞALLAH..)) Nasılsın?

 86. Umut dedi ki:

  Bayramın kutlu olsun Pınar ablacım eline saglık özet çok güzel olmuş teşekkürler

 87. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Selam Aleyküm nasılsınız…
  Eh sonunda yaptım…Evlilik teklifini…içim rahatladı… Ceylanın cevabı =Evet oldu… Ohh sonunda..)) ☺ ☺ 😮

 88. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Selam Aleyküm…Pınar hanım özetler için çok teşekkür ederim..Herzamanki gibi güzel olmuş..Başarılarının devamını dilerim..İyi bayramlar..)

  1. Pınar dedi ki:

   Gökhan bn tesekkur ederim Tebrikler allah devamını getirsin inş çok sevindim

   1. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

    Çok teşekkür ederim..Pınar hanım İNŞALLAH Amin 🙂 doğruyu söylemek gerekirse o an evet diyeceği zaman kalbimi tutmuştum biraz korktum tabi)) 😀

 89. ♥Aynur dedi ki:

  ☀⛅☁☁☁⛅☀

                      
                      
            
                      
                      

  ☀⛅☁☁☁⛅☀

 90. ♥Aynur dedi ki:

  Tesekurler hediye icin)))☺
  Sana hediyemmmm sen kuzu verdin bende sana guzel yemek yapiyimmmm)))
  😛

 91. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  :-$
  :O
  >:D
  =)

 92. rojin dedi ki:

  Pınar ablam kurban bayramı kutlu olsun
  Pinar ablamm eline saglik guzel olmusss✌

  1. Pınar dedi ki:

   Teşekkür ederim rojinim iyi bayramlar

 93. Rojin dedi ki:

  senin de kurban bayramı kutlu olsun Aynur kardeşim san hediyem bir kuzu olsun

 94. ♥Aynur dedi ki:

  Rojin kankamm hos geldin)))
  Iyim sen nasilsin
  Seninde kurban bayramyn mubarek olsun)))

 95. ♥Aynur dedi ki:

  Pinar ablamm eline saglik guzel olmusss✌

  1. Pınar dedi ki:

   aynurum saoalsın tekrar iyi bayramlar dilerim 🙂

 96. Rojin dedi ki:

  Kardeşliğimizi daha da güçlendiren bu güzel bayram coşkusunun ülkemize, milletimize, İslam âlemine, tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Allah’tan temenni ediyorum. kördüğüm Ailesi kurban bayramınız Mübarek olsun hepiniz nasılsınız

 97. ♥Aynur dedi ki:

  Where my friendsssss?????
  Sistersssss???
  Brotherssssss????:-(:-[:-c;*(

 98. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  (͡° ͜ʖ ͡°) ͡° ͜ʖ ͡°( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

 99. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hiii everyoneee✋

 100. ??? dedi ki:

  Ilk yorum benim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir