Kördüğüm 387. Bölüm Özeti 28 Ağustos Salı Fragmanı (2. Kısım)# Akash Rani’nin kızı olduğunu öğrenir.

Kördüğüm 387. Bölüm 28 Ağustos Salı Günü Neler Yaşanacak?

Chameli kapıda durur ve Maiyya onu görünce şok olur. Akash, Rani ile birlikte yürür ve Meethi, Chameli’ye gelmesini söyler. Chameli, eve adım atmak üzereyken, Maiyya durmasını söyleyerek bağırır. Meethi, Maiyya’ya hatalı olduğunu ve bu kişinin Chameli olduğu söylerken Maiyya bu Nandini sen onu bilmiyorsun der. Maiyya konuşan herkesi susturur ve sessiz kalmayacağını söyler. Bu kızın oğlu için yanlış olduğunu ve aldığı her nefesinin günah olduğunu söyler. Akash’nın elinden Rani’yi yakalar ve ikisinin de kaybolmasını söyler. Nandini, Maiyya’yı durdurur ve onu kötüye kullanabileceğini söyler, ama kızımı değil, onu istismar ederek kendinizi istismar ediyorsunuz. Nandini Rani’nin Akash’ın kızı olduğunu söyleyince Maiyya, Nandini’den açıklama ister. Nandini Rani, Akash’ın kızı der, az önce söylediği şeyi doğrular.

Nani ise Vishnu’ya ve onun değersizliği ile ilgili Mukta’ya saldırırken Vishnu odadadır. Vişshnu dolaba çarpar ve Chameli’nin çantasını(içinde para olan) kullanmaya karar verir, ama sonra çantanın Chameli’nin olduğunu düşünür. Mukta gelir ve ona Chameli’ye çantasının geri vermesini söyler ve bırakır.

Maiyya öfkelenir ve oğlumun adını tekrar söylersen, ben senin dilini çekeceğim der. Nandini’nin yalan söylediğini ve ilk önce kızını ve şimdi de oğlumu kullandığını söyler. Ben bir aptal değilim ve buna tahammül etmeyeceğim der. Nandini çok konuştuğunu ve Rani’yi  kendi dünyasından koruduğunu ve bunun nasıl olduğunu açıklayacağını söyler. Bana inanır ya da inanmaz ama Meethi bu gerçeği bilmeli der. Nandini, onun ve Akash’ın hikayesini ve nasıl bir araya geldiklerini anlatmaya başlar. Hikaye, Nandini’nin Mumbai’ye gitmek ve bir aktris olmak için endişeli iken Akash’ın onu durdurmak istemesi ile başlar. Akash, Nandini’ye onunla evlenmek istediğini söylüyor ama o beni bırakmak istemiyor der. Nandini bir ünlü olma hayaliyle Mumbai’ye ayrlır ve bir yıl sonra geri dönme sözü verir . Nandini Mumbai bir film ama asla yapılmayan bir filmdi der. Kalbim Akash’a geri dönüp tekrar beklemeyi söylüyordu ve birkaç gün sonra hamile olduğumu öğrendim, o zaman Rani doğdu ve tuzağa düşürüldüm ve Nandini işte o zaman Chameli oldu der.

Nandini bunları söylerken ve doğru olduğuna yemin ederken Maiyya geri döner. Nandini ben yanlış yaptım ama beni kızım asla yanlış yapmadı der. Nandini, Rani’nin aileleriyle birlikte diğer çocuklar gibi büyümeye hakkı olduğunu ekler. Ben hiçbir şey istemiyorum der. Rani’nin Maaiyya’nın torunu olduğunu ve onun kanından olduğunu söyler. Ben Rani’yi bu eve göndermedim ve şoför Mukta’yı da bilmiyordum. Bu yaşananlar tamamen tesadüf der. Belki de tanrı böyle istedi der. Nandini Rani’ye  babasına gitmesini söyler. Rani, içeri girmeyeceğimi ve Nandini ile kalacağını söyler. Nandini kendisiyle yaşayamayacağını ve onu unutması gerektiğini söyler ve Maiyya’nın bu kızı kabul etmesini ister. Meethi, Akash’a neden böyle olduğunu sorar. Meethi, Akash’a Nandini’nin doğru olduğunu biliyorken neden bir şey yapmıyorsun der. Maiyya Akash’ın Nandini ile bir daha asla konuşmaması için yemin etmesini ister. Kızı kabul etmesini ister. Akash kapıya doğru yürürken Nandini’ye gelmesini söyler. Maiyya gelmeyecek, o gidecek der. Meethi Nandini’yi durdurur ve Akash seninle konuşacak der ve Akash’ın bu şekilde ayrılmaması için yemin etmesini ve Maiyya’nın ilişkileri uğruna yeminini geri almasını ister. Maiya, kafasını olumlu manada sallar.

Meethi, Maiya’nın durumu anlamasını sağlar ve iznini alır. Akash Nandini’ye gelmesini söyler ve Rani Meethi ile dururken Nandini gelir ve Akash’ı takip eder. Maiya Meethi’ye acı çekeceğini söyler ve ayrılır. Akash, geçmişinin böyle önüne geleceğini hiç düşünmediğini ve Meethi’nin bugünü ve geleceği olduğunu onun için her şeyi yapacağımı söyler. Akash Meethi’nin beni daha iyi yaptığını ve bugün Meethi’nin Akash’ı olduğunu ve seni Nandini’yi unuttuğunu söyler. Hayatımızdan gidersen, hepimiz için daha iyi olacağını söyler. Nandini, Meethi’nin harika bir insan olduğunu söyler. Nandini, kendisi için gelmediğini ama Rani için geldiğini söyler. Nandini, bugünden sonra benim Rani’nin haytında olmam ya da olmamam önemli değil ama ben senin dikkat edeceğini biliyorum der. Ben senin geçmişin olduğumu biliyorum ama Rani geçmişin değil benden ona güzel bir hayat sunmanı istiyorum der. Bir daha asla Rani ile buluşmayacağına söz verirken Rani tüm konuşulanları dinlemiştir.

Vishnu, Nani’nin söylediği şeyleri düşünerek sokakda yürürken bir araba gelir ve ona çarpar. Adam özür diler ve ona para verir, Vishnu hiç para istemediğini ve şikayet etmeyeceğini söyler. Alkollü araba kullanımı yasaktır ve Vishnu bunu anladığı için adam tekrar özür diler ona daha fazla para verir ve ayrılır Vişnu birkaç adım atıyor ve sonra parayı lordun adına vermek ister ama tereddüt eder. Parayı tutmaya ve yerden ayrılmaya karar verir.

Meethi, Rani’nin ağladığını neden ağladığını merak eder ve nedenini sorar. Rani, annesini kaybetmek istemediğini ve Chameli ile konuşmasını ve onun kalmasını sağlamasını söyler. Meethi bunu yapmayı vaat eder Nandini ve Akash alt kata iner ve birbirleriyle yüzleşirler. Akash Meethi’ye Nandini’nin ayrılacağına karar verdiğini ve Rani’nin kızı olarak onlarla kalacağını söyler. Meethi, kendin ve benim hakkında düşündüğünü Nandini’ye sordun mu der. Meethi, Rani’nin anne sevgisine ihtiyacı olduğunu ve Nandini’nin hiçbir yere gitmeyeceğini söyler. Meethi, bir hata yaptığımızı ve bunu fark etmediğinizi söyler. Akash, Meethi’nin söylemeye çalıştığını anlamadığını söyler. Meethi Rani’nin bir anne sevgisine ihtiyacı var ve onun sadece Nandini tarafından verilebileceğini söyler.

Meethi, Rani’nin  bu evin kızı ve varisi olduğunu söyler. Üst katta duran Maiya Akash’la hemfikir ve Nandini’nin gitmesini ister ve burada kalamayacağını söyler. Meethi, Maiya’yı anlamaya çalışır ve Rani’nin onun kanından olduğunu söyler. Maiya hala memnun değildir ve Nandini’nin gitmesini ister Nandini’ye güvenmediğini söyler. Meethi, güven koptuğunda acıtır ve ne kadar olduğunu biliyorum der. Meethi Maiyya’yı ikna eder. Meethi Nandini’nin odasını göstermeye giderken Nandini, onun gibi harika bir insanı hiç görmediğimi söyler. Meethi burada tereddüt etmeden kalabileceğini söyler.

Meethi odasında ağlar ve Maiya’nın daha önce söylediklerini hatırlar. Akash ve Nandini’nin fotoğrafı odaya girerken ayağa uçar. Meethi gözyaşlarını siler. Akash fotoğraf alır ve Meethi’nin önünde yırtar.

Özetimizi beğendiyseniz ve bize destek olmak isterseniz sadece reklamlara tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 

dizibilgi google play

Kördüğüm 387. Bölüm Özeti 28 Ağustos Salı Fragmanı (2. Kısım)# Akash Rani’nin kızı olduğunu öğrenir. (131 Yorum)

 1. İyiyim Nuranaay ablam hoşgeldin…sen nasılsın çok teşekkürler seninde kurban bayramın kutlu mübarek olsun İNŞALLAH:))

 2. Kixboxcu Aleyna İyi geceler tatlı uykular diliyorum sana ce yine yemek tarifi yapacağım seni…
  Avukat hanım Kixboxcu karışımı Aleyna…))) çabuk gelmeye çalış…Hadi ben kaçarrrrr 😛

 3. MERHEBA ARKADASLAR NASIL IYMISINIZ CANLARIM BENIM♡♡♡
  :-0
  ALEYNAM BAYRAMIN KUTLU OLSUN♡
  AYNURUM BAYRAMIN KUTLU OLSUN♡
  GULJANIM BAYRAMIN KUTLU OLSUN♡
  GOKHAN KARDESIM BAYRAMIN KUTLU OLSUN VE TEBRIK EDERIM MUTLU OL♡
  TYLLAM BAYRAMIN KUTLU OLSUN♡
  MAHIMIM BAYRAMIN KUTLU OLSUN♡
  HAYATCIM BAYRAMIN KUTLU OLSUN♡
  NIHAT KARDESIM BAYRAMIN KUTLU OLSUN♡
  LEYLOOM BAYRAMIN KUTLU OLSUN♡
  UNUTDUGUM KIMSE VARSA AF OLA HEPINIZIN BAYRAMLARNIZI KUTLARIIIM IY GECELER TATLI RUYALAR ALLAHA EMANAT OLUN SAOLUN BENIM GUZAL AILEM ♡
  PINAR ABLAM SENINDE BAYRAMINI KUTLARIM IYI BAYRAMLAR ABLAM♡♡♡

 4. Bende cikmadi yaaaaa can parcammm olsunn onsuz da gunum gecer digilmi hahhaa
  Ayy ben cook konusdim hadi ben kacarrr

 5. Teşekkür ederim Abisinin gülü sen güzelce uykunu çek )) yarın yorucu bir gün olucak))) saol abisinin gülü ❤❤❤❤❤❤

 6. Tm abi benimde uykum gelmisdii ayy gozlerim kapaniyoor resmennn
  Hadi iyi geceler hrkese)))
  Yarin gorusirus insalah)))
  Iyi eglenceler abimmm)))♥♥♥

 7. Unutum Evet Nihat kardeşim ceylanın haberi yok ona evlilik teklifi edeceğimden hadi ben çıktım. 😉 😀 😛 😮

 8. Saol Nihat kardeşim ben çıkıyorum…İNŞALLAH sonra konuşuruz iyi geceler:) saol kardeşim. 😀 🙂

 9. Aynur abisinin gülü çıktı nasıl göremiyorsun abisinin can parçası bak 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁
  Çıktı)))

 10. Nihat aleykümselam kardeşim…ceylan biliyor buraya yazdığı mı ama biraz rahasız oluyor…Ben dinlemiyorum yinede yazıyorum yazacağımda)))…
  Nihat Ve abisinin gülü üzgünüm ceylan konuşmaya tuturdu yazamadım…Ama şimdi çıkmam lazım ceylanla dolaşıcağız şimdi iyi geceler tatlı uykular diliyorum sana ve nihata))

 11. ALEYKÜMSELAM GÖKHAN CEYLAN BURAYA YAZMANDAN RAHATSIZ OLMUYOR GALİBA
  BİDE ŞU AN HABERİ YOK SENİN ONA EDECEYİN EVLENME TEKLİFİNDEN

 12. Yok abisinin gülü işim daha yok..Yanıma ceylan geldi de geç cevap yazdım..)))

 13. Rica ederim Abisinin gülü
  ..
  Nihat kardeşim Aleyna bir olay anlatmışı da ben ona Kixboxcu lakabını taktım ))
  ..
  Ha bir de abisinin gülü bunu da yap
  (:) (|) birleştir

 14. Aynen katılıyorum sana Nihat kardeşim))
  Aynur abisinin gülü şaka yaptım ha ha 😛

 15. Tabi Abisinin gülü bu işaretleri birleştir (:) (-) (o) bunları birleştir bu çıkacak 😮
  Ve sonra. Bunları birleştir (;) {)} bu çıkacak 😉

  AYNEN. Nihat kardeşim Annem bana da öyle diyorlar maalesef

 16. EVET AYNUR ALEYNA KARDEŞİM İYİ TATLI BİDE AKILLI KIZ ODA BURDA OLSAYDI HEPİMİZ KONUŞURDUK
  BİDE LEYLADA YAZMIYOR

 17. ANLIYORUM GÖKHAN SENİ BEN ANNEME EVLENMEK İSTİYORUM DESEM ANNEM BANA YÜRÜ GİT DAHA SEN KENDİN ÇOCUKSUN EVLENECEYİN QIZA NECE BAKASAN DEYER
  BİDE ALEYNA KİXBOXCUDU?

 18. offff yaaaa ablammmm sensiz sikici burasiiiii(((((
  aleynaaaaaaaa ablammmm hemen gelsinnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!
  abiii senin emojilerin nasil cikiyorr benim ki hic cikmadii bana ogretttt aleyna ablam bana
  😛
  😀
  bunu ogretdi onuda sen soylemissin
  yine bildigin barmiii

 19. ✌ Ah ah Kixboxcu Aleyna …Ha ha )) evet bir süreliğine yazmayacağını yazmış..

 20. Teşekkür ederim..Nihat kardeşim aynen daha erkendi…Benim için Ama aile kurmak istiyorum…Sadece bir kıza bağlanmak istiyorum..)) bir de ben kendim kabul etmedim ki Ceylan baya zorluyor evlenelim diye)) bende kabul ettim))

 21. aynennnnnnnnnnnnnnnnnnnn zorrrrrrrr ikna olduuuuuuuuuuuuuuu hahaaaaahahhaha
  ne demek rica ederim))
  evet hep iyi olsunlar bizim ailelerimiz)))))))

 22. Ve aleykümselam Abisinin gülü tabi senin adına iletirim…))
  hep iyi olun ailecek isteğim bu))) teşekkürler abisinin gülü)))
  Evet ikna zar zor oldu ha ha ))) ha ❤

 23. GÖKHAN VALLAH HELAL OLSUN SENE BU YAŞDA EVLENİRSEN BEN OLSAM BU YAŞDA EVLENMEREM HELE ÇOK ERKENDİ BENİM İÇİN NE DEYİM HAYIRLISI OLSUN KARDEŞİM

 24. hahahahah abimm yaaa sen komiksinnn)))))))hahahah
  evet hayat ablamda inat etmisdii)))hahha
  sonunda ikna oldu yaa))))hahahah

 25. Hep iyi olsunlar…Nihat kardeşim Aile çok önemlidir..))) saol kardeşim teşekkür ederim.) 🙂

 26. ailem iyiler)))
  vealeykum selam abimm onlarinda selmalari var)))
  seninde bayramini kutluyorlar)))
  annene hayat ablama selamimi ilet ve bayramini kutla benim adimdan)))
  ellerin opuyorum annenin)))

 27. Valla Aynur abisinin gülü Hayatın hali çok komik bazen surat değiştiriyor sinirden)) bende.,,Dalgamı geçerim o da abiiiii diye çığlık atacağı zaman ortadan tüyüyorum ha ha))..
  Abisinin gülü Afferin sana helal…))) İğne acıtır tabi ama hemen geçer..)))
  Hayat mesela çok inat yaptı gitmeyeceğim diye ama elinde sonunda gitti))ha ha

 28. SAĞOL GÖKHAN HEPSİ İYİLER ÇOK SAĞOL KARDEŞİM BENDE AİLENİN KURBAN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN ELLERİNDEN ÖPERİM

 29. off hemen hayat ablamm gelsinnn))))
  ahh buu kardesleerr benim hayat ablami kosdurup duruyorlar yaa(((
  saol abimm)))
  yook ben korkmuyorum diger kizlar ayy disciye gitmicemm diye inat eederler annleri zorla goturur hahah
  ben se kendi istegimle gidiyorum ne komik yaa ahahhah
  korkmak yook
  sadece igne urdugunda acirr ama olsun)))
  iyilesrim benn)))

 30. Aynur abisinin gülü Ailen nasıl..)) Anne ve abanın ellerinden öpüyorum ve bayramlarını kutlar ve sevgi dolu selamlar olsun benden..)

 31. Nihat kardeşim..Ailen nasıllar iyilerdir İNŞALLAH..) selam olsun benden anne ve babasının bayramlarını kutlar ellerinden öperim..)

 32. Abisinin gülüne bu yakışır süper))) Hayat da sizi özlüyor..Annem Teyzelerim geldiği için müsait olamıyor…Geçmiş olsun abisinin gülü İNŞALLAH…iyileşirsin sakın korkma…Acımıyor))

 33. ben superimmm valla)))
  birde hayat ablami ozluyorum(((
  haa birde ben disciye gidicem bayramda annemler anca bayramda goture bilirler musait olmadigi icin maalesef

 34. Hep iyi ol Nihat..Kardeşim Allah razı olsun İNŞALLAH…saol Nihat seninde kurban bayramın mübarek olsun kardeşim kutlarım))..

 35. İYİM GÖKHAN SEN NASILSIN? BİDE HAYIRLISI KARDEŞİM YARIN İNŞALLAH HER ŞEY İSTEDİYİN KİMİ KEÇER KURBAN BAYRAMINDA MÜBAREK OLSUN

 36. İyi bayramlar Abisinin gülü iyiyim şükür… Çok teşekkürler abisinin gülü duanuza ihtiyacım var..Tabi tabi heyecan çok var ateş basıyor beni..)) tmm abisinin gülü..Kendime hem dikkat hem iyi bakarım…))) yazacağım tabi)))

 37. iyi bayramlar abiim nasilsinn???
  heycanlisindir)))
  dualarimiz hep seninle)))
  hadi hayirlisiyla)))
  evet yarin bayram heycan varr)))
  sende kendine iyi bak vee dikkat et)))
  teklifi etdikden sonra bize olanlari anlatmayi unutmaaaaaaa)))))

 38. Evet abisinin gülü Ama…Birazdan çıkacağım haberin olsun…Bekliyorum seni)))Hoşgeldin))

 39. Abisinin gülü İyi geceler tatlı uykular Allah rahatlık versin..))) yarın bayram heyecanlısındır))) Abin güzel yanaklarından öper görüşürüz Kendine dikkat et kendine iyi bak))❤

 40. Aleyna kısa zamanda görüşmek dileğiyle iyi bayramlar ve iyi geceler diliyorum sana)) kendine dikkat et

 41. Bayramımız kutlu olsun..Arkadaşlarım..Selam Aleyküm…nasılsınız…Yarın için bana dua etmeyi unutmayın…İNŞALLAH…iyi gün geçiririm…Herkese Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı uykular diliyorum…))) Gece saat 10 da teklifimi edeceğim İNŞALLAH..)) hadi hayırlısı görüşürüz kendinize iyi bakın…)

 42. Hep iyi ol ablamm♥♥♥
  Tm ablam sorun digil)))
  Iyi bayramlar ablammm♥♥♥♥
  Seniii coooooook seviyorummmmmmmm♥♥♥♥♥♥
  Insallah gorusurus)))♥♥♥♥
  😀
  😛

 43. Hep iyi ol cnm))..
  Bende şükür iyim Aynurum))..
  Cnm benim yurtdışından amcamlar geldi..bayram için bir süre bizde kalacaklar ..o yüzden pek yazmaya fırsatım olamıyacak..bi süreliğine yazamıycağım… hepinizin kurban bayramınız kutlu olsun iyi bayramlar)))..sizi seviyorum))..görüşürüz İnşAllah..))

 44. hayirli gunler)))
  merhaba aleyna ablamm nasilsin)))
  ben iyim sukur))
  sanada iyi bayramlar))

  uzgunum nuranaay ablamm aniden elektrik kesildi giremedim(((
  tm kolay gelsin sana)))

 45. İyi günler..
  ..
  Günaydın Pınar ablam hayırlı Arefeler..)) nasılsın?? Kızın nasıl?
  ..
  Günaydın..Aynurum,Tylla ablam,Nuranaay nasılsınız??..iyi bayramlar))

 46. merhaba tylla abla nuranaay abla)))
  iyim siz nasilsiniz)))
  oylesine evde oturuyorum)))
  siz naapiyorsunuz???

 47. gunaydin herkese)))
  iyi bayramlar)))
  pinar abla ozet harikaa)))
  cok hizlisiniz masallah)))
  ozetleri okumaya yetismiyorum)))
  cook coook cook tesekurler))))
  elinize emeginize saglik))))
  vee iyi bayramlar)))

 48. Merhaba kurdugum ailesi iyi bayramlar sizler nasil iymisiniz arkadaslar neler yapyorsunuz
  PINAR ABLAJIM COK COK COK TESEKKUR EDERIM ELINE EMEGINE GOZUNE SAGLIK BAYRAMIN MUBAREK OLSUN ABLA ♡
  ABLA BIDE BU DIZI NE ZAMAN FINAL YAPYOR MERAK EDYORUMDA BU KORDUGUM CILESI BITMIJEKMI AJABA BIR ZORLUKDAN CIKYORLAR OMUR ZORLUKLAR BASLIYOR VAH VAAH ICCCA VE MIITI SIZIN CILERNIZ BITMIYORDA BITMIYOT ABLAM SENDEN HABER BEKLIYORUM LUTFAN PINAR ABLA

 49. Ekadiss Ekadiss sen ne hatalar yaptin hatirla istarsen asil sen o evde oturmaya hak etmiyorsun bide Nandiyiye hakaret edyorsun… Neyse neyse devamini beklicem
  Pinar hanim cok tsk elinize emegnize yuregnize saglik size iyi bayramlar