Kördüğüm 386. Bölüm Özeti 27 Ağustos Pazartesi Fragmanı (1. Kısım)# Mukta Manavı geri alır. Maiyya Meethi’yi tokatlar.

Burak 19 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 386. Bölüm 27 Ağustos Pazartesi Neler Yaşanacak?

Mukta ve Nani Manav aldığı için duygusallaşırlar. Mukta onu sevgiyle öper. Ratna Rani’yi aldığı için memnundur. Seni artık uçmayı hayal bile edemeyeceğin bir kafese kilitleyeceğim der. Mukta Rani’nin, Ratna’nın pençelerinden kurtulmaya çalıştığını fark eder. Mukta Manav’ı Nani’yi verir. İkisi de arabanın içinde oturuyorlar. Mukta, Rani’ye bir kez daha bakar, Rani Ratna’nın elini ısırır ve ondan kurtulur. Mukta taksiyi ters yöne çevirir adamlara doğru ilerler, belli bir mesafede durur ve Rani ona doğru koşmaya başlar. Ratna’nın adamları da arkasında koşar. Nani Mukta’ya gitmesini söyler. Mukta telaşla Rani’yi beklemektedir ancak Ratna’nın adamları Arabaya ulaşamadan Rani’yi yakalar ve Mukta hızla o gelmeden kaçmak zorunda kalır. Rani ona üzgünce bakar. Mukta vicdan azabı çekmektedir. Ratna Rani’ye annen benim için sorun yarattı, şimdi onu geri ödemenin zamanı geldi der.

Akash ve Meethi Rani’yi arayan geneleve ulaşır. Meethi Rani’nin resmini, bir adama gösterir. Adam Adam onlara Rani’yi almayacaklarını ve buradan ayrılmalarını önerir. Meethi kızı olmadan gitmeyi reddeder. Akash ona onları durdurmak her şeyi yapabileceklerini düşnür ve ayrıldılar. Adam, birisine iki kişinin gelerek Rani’yi aradığını söyler. Mukta Meethi’ye ne söyleyecekleri konusunda endişelidir. Nani sadece Manav’a odaklanmasını ister ama Mukta Meethi ve Rani’yi düşünürken gözyaşları içindedir.

Maiyya ona yardım ettiği için Malvika’ya bir miktar para verir. Kimse beni sordu mu ? der. Malvika kimse evde olmadığınızı fark etmedi der. Thakur House’da herkes Manav’ın geri gelmesi ile rahatlamıştır. Meethi ve Akash da oraya gelir. Manav’u evde güvende görmekten mutlu olurlar. Akash onlara Rani’nin kayıp olduğunu söyler. Onu her yerde aramaya çalıştık ama bulamadık. Onun hakkında bir fikriniz var mı? der . Herkes sessiz ve gergindir.. Mukta Rani burada değil. Nereye gittiğini bilmiyoruz der. Akash’a Meethi’yi eve götürmesini söyler Meethi Mukta’ya neden sessiz olduğunu sorar. Rani’nin nerede olduğunu biliyor musun? Mukta ona Rani’yi geri getiremediğini söyler. Meethi şok olur. Akash bana en azından söyleseydiniz der. Ben de Manav’ı kurtarmak için gelirdim, Rani’yi kaybetmezdik, ikisini de kurtarabilirdik der. Meethi ne yaptınız diye sorar. Mukta, Manav’ı geri getirmek için Rani’yi alması gerektiğini açıklamaya çalışır. Meethi, Rani’nin nerede olduğunu bilmek ister. Nerede onu bıraktığını söylemesini ister, kızgın bir şeklilde Rani nerede diye sorar. Mukta bir kez daha özür diler. Manav için bencil oldum ve Rani’yi Ratna’ya götürdüm der.

Ratna Rani’yi onun yerine getirir. Adamlarına Rani’ye 24 × 7’ye saaat göz kulak olmalarını söyler. Rani’yi buradan kaçmayı düşünmemesiyle tehdit eder yoksa kötü bir şekilde dövülecektir. Ratna, Rani’nin müşterisini aramaya karar verir. Mukta her şeyi Meethi’ye anlatır. Onu kurtarmaya çalıştım ama başarılı olmadım. Meethi çocuğunu kurtarmak için başka bir çocuğun hayatını tehlikeye attığını söyler. Nani ona durmasını söyler. Rani’yi doğurdun mu? Geldiği yere geri döndü. Mukta’yı sorgulama, onu Manav’ımızla nasıl kıyaslayabilirsiniz? Mukta onu doğurdu. Kayın validene sor oda bu kötü kanın seninle kalmasını istemiyor der. Akash şok olur. Nani, Meethi’ye Rani’yi unutmasını öneriyor. Ratna’nın tehlikeli olduğunu, hayatlarını kaybedebileceklerini söyler. Meethi umurunda değil. Ben Rani’nin annesiyim, geri döndürebilirim der. Divya Meethi’nin neden inatçı davrandığını anlayamıyordur. Meethi Mukta’nın yaptıklarını doğru mu bulduklarını sorar. Divya kendi kanından bahseder. Bu farkı neden anlamıyorsun? Manav’ın hatası nedir? Manav neden bu yüzden acı çekmeli?  der. Meethi siz doğru olduğunuzu düşünüyorsunuz ama ben aynı düşünmüyor der. Jogi Rani’yi unutmasının zaman alacağını bildiğini ama Rani’yi geri getirme konusunda ısrar etmemesini söyler.

Meethi büyük babasını duyunca şok olur. Başını sallar. Jogi Senin için endişeleniyorum der. Meethi ben senin torunun değilim der. Herkes afallar. Benimle kan bağın yok ve benim Rani’yi unutmamı mı istiyorsun? Eğer Mukta ile ilgili olsaydı, Manav’a aynısını söyler miydin? der. Damini durması için Meethi’de bağırır. Eve git ve sana söylediklerim hakkında sakin bir şekilde düşün der. Akash’a Meethi’yi eve götürmesini söyler. Meethi Sizler, bir fahişenin kızının o yere geri gitmesi gerektiği konusunda haklısınız. İşte bu yüzden hepiniz onu oraya yolladınız. Manav, Thakur ailesinin oğludur, iyi bir annenin oğludur, bu yüzden mutlu bir şekilde yaşamaya hakkı vardır ama Rani’nin kendisi için bir hakka sahip değildir der. Maiyya’a kelimeleri ile kötü kan der! Toplumun düşündüğü ve izlediği şey budur ancak toplumun söylediklerine uymayı reddediyorum. Bir fahişenin kızı, Thakur’un çocuğu olarak yaşama hakkına sahiptir der.

Ben Iccha Veer Singh Bundela’nın kızıyım. Rani ile ilgili herhangi bir adaletsizliğe izin vermeyeceğim der. Mukta bir kez daha Meethi’den özür diler.Meethi Mukta’ya anne olduğun için düşündüğün şeyi yaptın. Şimdi ben de bir anne olduğum için doğru şeyi yapacağım. Süreç içinde ölmem gerekse bile Rani’yi kurtaracağım der ve Akash ile birlikte ayrılır. Rani odada ağlıyordur. Chameli kötü bir şey hisseder ve uyanır. Rani’m iyi mi? Bir şey mi oldu ona? lütfen tanrım onu koru. Sadece Meethi  ile kalmasına izin ver, der.

Akash eve gelir ve Maiyya’yı kızgın bir şekilde çağırır. Herkes alt kata koşar. Maiyya, Rani için endişeleniyormuş gibi yapar. Akash ona tiyatroyu durdurmasını söyler. Sen ve Nani’nin, Ratna’nın genelevine Rani’yi bıraktığınızı biliyorum der. Meethi Maiyya’yı sorgular. Bunu bir kadın olarak nasıl yaparsın? Maiyya Mukta ve Nani’ye suçlamaya çalışır ama Meethi onun bahanelerini duymak istemez. Rani bir çocuk,ona bir şey olursa hepimiz sorumlu oluruz der. Maiyya, seni hatan onu sen buraya geitrdin der. Bu kötü kanı buraya getirme ihtiyacın neydi? Oğlum seni çok seviyor, Ailemin adını lekeleyecek misin? Bütün evi temizledim ve Rani’ye o adamlara verdim der. Rani’nin burada olduğunu zaten biliyorlardı. Eğer yapmasaydım, o zaman bu yerde kan dökülecekti. Kader, orada doğmuş olana sadece genelevi verecektir.

Meethi, küçük kızın kaderin ne anlama geldiğini bile bilmediğini söyler. Eğer Rani bir ahişenin değil ama Akash’ın kızı olasadı, o zaman aynı şeyi yapar mıydınız? Onu genelevde bırakır mısın? der Maiyya herkesi şok ederek Meethi’yi tokatlar. Maiyya, Meethi’ye tokat attığı eline bakar. Hatası için özür diler. Çok çirkin bir şey söylediğin için kendimi tutamadım. Oğlumun kızı neden bir fahişe rahminden doğacak? Meethi ondan özür diler. Bende çok kötü hissediyorum Akash senin oğlun. Akash hakkında söylediklerim için kötü hissettim. Rani’nin annesi olarak da kötü hissettim der. Maiyya, onu çok sevdiğini söyler. Hayatı senden daha çok gördüm. Sabrımı test etme. Anne olmanın ne olduğunu biliyor musun? diye sorar. Meethi ve Akash, oradan çıkarken ona şokla bakar. Bütün aile üyeleri de birer birer ayrılıyor. Meethi neden kimsenin anlamaya hazır olmadığını anlayamaz. Onun bir fahişenin kızı olması onun suçu değil ki der. O Maiyya’nın kızı olsaydı  Rani’yi kurtarmak için her şeyi yapacağını biliyorum der. Malvika Maiyya’ya su verir ve onu yatıştırır. Ona el kaldırmamalıydın der. Maiyya onu azarlar. Ailemizin ismimi kurtaracağım. Çocuklarımı birçok zorlukla büyüttüm ben der. Ambika Sankrant ile konuşur ve ona annesini desteklemesini söyler. Bu evde kötü kanın yeri yok. Rani nasıl bu evin mirasçısı olabilir der.

Odalarında, Meethi Rani için endişeleniyordur. Rani’yi düşündüğü için ağlar. Öte yandan, Rani de sürekli ağlıyordur. Mukta Manav ile uzanır. Chameli de cezaevinde huzursuz hissediyordur.Ertesi sabah, Meethi ve Mukta Akash’ı hapishaneye götürürler. Akash Meethi’nin orada biriyle görüşmek istediğini duyunca şok olur. Meethi hapishanede Chameli ile buluşmaya gelir. Chameli kendisini unutmasını önerir. Yaşarsam ya da ölürsem hiç kimse için önemli değil. Rani’m nasıl? der. Chameli, Meethi’yi sessizlik içindei bulur ve endişelenir. Meethi, Rani’nin kayıp olduğunu söyler. Chameli şok olur.

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 386. Bölüm Özeti 27 Ağustos Pazartesi Fragmanı (1. Kısım)# Mukta Manavı geri alır. Maiyya Meethi’yi tokatlar.” üzerine 9 yorum

 1. ♥Aynur dedi ki:

  Merhabalar))
  Pinar ablamm ozet harika olmus eline emegine saglik)))♥♥♥
  Kurban bayramyn kutlu olsun )))♥♥♥

  1. Pınar dedi ki:

   🙂

 2. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi günler)))
  Pınar ablam eline yüreğine sağlık..özet süper olmuş her zaman ki gibi)))..kurban bayramın kutlu olsun))..iyi bayramlar..

  1. Pınar dedi ki:

   🙂

  2. Pınar dedi ki:

   Aleyna saol

 3. NURANAAY dedi ki:

  Selam PINAR ABLAJIM ELINE SAGLIK COOK GUZAL BU OZET KURBAN BAYRAMIN KUTLU OLSUN PINAR ABLAJIM
  MITTII SEN COK YUKA YUREKLISIN YAAA

  1. Pınar dedi ki:

   Saol nuranaayım teşekkür ederim

 4. Lale devri dedi ki:

  Eger raniyi akasyn kizi oldugunu ekadis ogrenirse naapacagni cok merak edyorum meetinin soyledikleri kulaklarinda yankilansa gerek o zaman meetiye tokatladigi icin cok pisman olacak
  Pinar hanim cok tesekurler elinize emegnize yuregnize saglik ozet guzel ve harikaa cikmis devamini bekliyorum size basarilar dileyorum

  1. Pınar dedi ki:

   Saol bn tesekkur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.