Kördüğüm 385. Bölüm Özeti 26 Ağustos Pazar Fragmanı (2. Kısım)# Manav’ı kurtarmak için Rani’yi verirler

Burak 18 Ağu 2018 Kördüğüm  0

Kördüğüm 385. Bölüm 26 Ağustos Pazar Neler Yaşanacak?

Meethi, Anni’ye, kader bizimle ise, Akash’ın Manav’ı güvenli bir şekilde geri getireceğini söyler. Rani kader nedir bilmiyordur ve kafası karışır. Meethi ona kaderden bahseder. Damini Mukta’nın sözlerini ve Manav’ı kaybettiği için Meethi’yi nasıl suçladığını düşünür. Meethi’ye döner. Mukta’nın acısını neden anlamıyorsun? Kader hakkında konuşuyorsunuz ama burada olan her şey sizin tarafınızdan yazılıyor.  Mukta yardımını istedi ve sen onu  tokatladın, der. Meethi hata yaptığını kabul eder. Ama bir çocuğun hayatını kurtarmak için başka bir çocuğun hayatını riske atamam der. Damini Manav’ın hayatını Rani’yi kurtarmak için riske atacak mısın? diye sorar Meethi, Rani’yi geleceği olmayan o yere geri yollamalı mıyım. Onu annesine benzetmeli miyim? diye sorar. Damini, her zaman bütün cevaplara sahip olamayacaklarını söyler. Belki de Tanrı, zor bir durumda ne yapabileceğinizi görmek istiyor der. Icchca  kendi oğlu Yuvi’yi kurtaramadı. Sen de aynı Iccha’nın kızısın. Bunu senden beklemiyorum. Mukta’nın acısını anlamış olmalısın. Elini Mukta’ya nasıl kaldırabilirsin? Rani senin kızın ve Manav’ı kurtarmak zorunda olsaydın sen ne yapardın? Kızım Iccha olsaydı, kızını Manav için feda ederdi. Meethi, annesi gibi olamayacağını söyler. Bunu yapamam. Rani benim kızım. Onu kimseye veremem. Manav’a çok sevdiğime katılıyorum. Akash’ın onu kurtaracağını biliyorum. Manav’a hiçbir şey olmayacağını biliyorum der. Damini, Rani’yi kimseye vermeyeceğini söyleyen Meethi’ye şokla bakar.

Akash, Vishnuu ve Mukta polisle birlikte yere ulaşır. Ratna, söz konusu yerden adamlarıyla ayrılmıştır. Mukta Vishnu’ya karamsar bir şekilde sarılır. Aniden bir çocuğun ağlamasını duyarlar ve Manav olduğunu düşünerek tekrar kontrol etmek için içeri girerler ancak ağlayan bir bebek kaydı bulurlar. Mukta, onu kırar. Damini, Manav’ın Meethi için bir değeri olup olmadığını bilmek ister. Meethi olduğunu söyler, onun gerçekten güvenli ve sağlıklı olmasını istiyorum der. Damini onun cevabı ile hayal kırıklığına uğrar. Manav’ı geri getirememeleri durumunda Meethi’ye bir fedakarlık yapmaya hazır olmasını söyler. Manav’ı kurtarmak için Rani’yi feda etmen gerekecek der. Meethi, Damini konuşmaya devam ederken ona şokla bakar. Meethi Rani benim kızım, ne söyleyeceğimi bilmiyorum ama Rani’yi o cehenneme yollamayacağım der. Damini bu testi vermesini ister. Bir anne çocuklarını her zaman kurtarır ama başkalarının çocuklarını da  korumalı der. Meethi, Akash’ın Manav’ı kurtaracağını söylemeye devam eder. Akash’ın geri döndüğünü fark eder ve Manav’ı geri getirmediğini anlayınca şok olur. Damini ona sıradan bir anne ya da Iccha gibi olmasını söyleyen iki seçenek sunar. Odasında, Meethi Mukta’nın ve Anni’nin sözlerini düşünüyor. Rani’ye kimseye veremem der.

Akash, onlara Rani vermek zorundayız der. Başka seçeneğimiz yok. Manav’ı kurtardığımızda, onları Rani için istedikleri kadar para ödeyip onu geri getireceğiz. Zor olacağını biliyorum. Mukta ve Vishnu’nu önümde yalvarıyorlar. Sadece Rani’yi istiyorlar bunu anlamalıyız der. Ratnan’nın Manav için yanlış bir şey yapmasını mı istiyor musun? Ya Manav’ı öldürürlerse? der. Meethi onu durdurur. Bencil olduğumu mu düşünüyorsun? Rani’yi o cehenneme geri gönderemem. Bunu sen ister misin? der. Akash hayır der. İsmimi Rani’ye verdim ve onun için kendi ailemle kavga ettim. Rani’ye karşı olan sorumluluğumu anlıyorum ama şu anda sadece bebeğimizi düşünerek bencil olamayız. Ne kadar gecikirsek, o kadar  çok Manav’a  işkence edilecek. Benim için Manav ve Rani birbirine benziyor der. Meethi, onun için aynı şekilde olduğunu söyler. Rani’yi onlara geri gönderemeyeceğim. Ben hayatta kalana kadar, Rani bu evden hiç bir yere gitmeyecek der.

 

Malvika alt kata Rani’yi getirir. Ambika’ya sanki gözleriyle bir şey söyler gibi yapar ve sonra Rani ile gider. Sankrant onları gözlemler ve sonra Ambika’ya bakar. Rani’nin kiminle gittiğini sorar. Ambika yanlışlıkla, Rani’nin annesiyle gittiğini söyler. Sankrant şaşırır. Ambika kendini düzeltir. Malvika ile gidiyordu der. Sankrant Malvika’ya anne demesine şaşırır. Ambika başını sallar. O bizim için yaşlıdır, bu yüzden onu hizmetkar diye çağıramam der. Ona bazen Malvika anne olarak bakıyorum der. Sankrant da çocukları sevdiği ama onun yanında olmasını istediğini söyler. Maiyya’yı sorar. Maiyya’nın onlar için hediye almaya gittiğinden emindir. İlk Diwali’miz birlikte gelecek yıl çocuğumuz bizimle olacak der ve  başını sallar. Ambika onun en büyük aptal olduğunu düşünür. Bebek doğduğunda benim gerçek renklerimi sana göstereceğim der. Malvika Rani’ye Manav’ı seviyor musun diye sorar. Rani kardeşim yok ama Manav benim gerçek kardeşim gibi der. Malvika adamların Manav’ı kaçırdığını bilip bilmediğini sorar. Rani evet der. Meethi anneye onu kurtarmak istediğimi söyledim ama beni kimse götürmedi der. Malvika bir mum yakar ve elindeki mumu masanın altına perde yanacakmış gibi koyar. Rani’ye bir şansın olsaydı onu kurtarmaya gider miydin der. Rani Ratna’nın yanına gideceğini söyler. O esnada perde tutuşur ve alev alır.

Meethi ve Ambika masayı hazırlarlar. Meethi Maiyya’yı bekliyordur. Sankrant yangın diyerek bağırır. Meethi Rani’yi orada görünce şok olur. Sankrant içeri yangına gitmek isteyen Meethi’yi uyarır. Yangın evin dışına sıçrar. Sankrant Ambika’ya  itfaiyeyi aramasını söyler. Akash oraya varır. Meethi, Rani’yi kurtarmak için bir şeyler yapmasını söyler. Ambika annesi hakkında endişelenir. Akash içeri girer ve Malvika ile döner. Malvika’nın dumandan zor nefes alıyordur. Meethi Raniyi sorar. Akash içeride bulamadım der. Malvika Rani Mukta için kaçtı der. Meethi hala içeride diye ısrar eder. Rani’yi evin içinde ararlar ama yoktur. Malvika da Rani’yi sorar. Sankrant Rani için endişelenir. Ambika, annesinin performansından memnundur.

Meethi Akash’ın  Rani’nin gitmesi ile ilgili sözlerini düşünür. Rani’yi onun yolladığını düşünür. Akash bana güven miyor musun der. Kendisinden çok Akash’a güvendiğinden bahseder ama  Manav’ı kurtarmak için geneleve Rani’yi göndermek istiyordun der. Sonunda onu yolladın der. Malvika ve Ambika sırıtır. Yangın onu göndermen için düzenlenmiş bir oyun, neden böyle yaptın der. Akash Meethi’nin kendisine güvenmesini ister ancak o devamlı Rani’yi sormaktadır. Rani arabadan dışarı adım atar. Nani onu bekliyordur.  Nani Manav’ı kurtaracağı için Rani’yi över. Maiyya da gelir. Maiyya ve Nani birbirlerine gülümserler. Nani, Rani’ye Ratna’ya ne anlatacağını söylemesini ister. Rani cesurca konuşuyordur. Maiyya kendini herkesin evinde beklediğini bahane eder ve gider. Nani, Rani’yi bir taksi ile alır. Mukta sürücü koltuğunda oturuyordur.

Mukta, Nani ve Rani hedeflerine varır. Mukta oğlu için endişeleniyordur. Rani, Manav’ı Ratna’ya teslim ettikten sonra alacağını ona temin eder ve Mukta’nın gözyaşlarını siler. Manav’ımı aldıktan sonra endişelenme, seni Meethi’ye götüreceğim. Seni burada bırakmayacağım der. Rani, Meethi’ye geri döneceğini bilmekten mutluluk duyar. San sinyal verdiğimde Çalıştırdığın zaman sana gelip arabamın yanına oturmalısın. Korkma, seni burada bırakmayacağım der. Mukta daima kendisine bakmasını ister. Sana işaret verdiğimde gelip arabaya geri oturacaksın sakın korkma der. Nani bunu duyduğuna sevinmez. Rani Mukta’ya sarılır. Mukta, Manav’ı kurtarmak için bütün bunları yapması gerektiğini düşünür ama Rani’yi bırakmayacaktır. Arabanın onlara doğru yaklaştığını duyarlar ve uyanık olurlar.

 

Mukta, Manav’un ağladığını duymaktan mutluluk duyar. Ratna, adamlarıyla birlikte ilerler. Mukta Rani’ye elini bırakmamasını söyler. Manav’u alana kadar benden ayrılmayın. Rani başını sallar. Rani’yi getirdikleri için onlar için Ratna onları alkışlar. Rani’yi buraya yolla ve oğlunu al der. Mukta ona inanmaya hazır değildir. Ya bana oğlumu vermezsen? der. Ratna burası bir yetimhane değil, genelev işletiyorum der. Nani Mukta’ya onlara Rani’yi vermesini söyler. Mukta, planlarını Rani’ye hatırlatır. Öte yandan, Ratna , adamlarına Manav’ı Mukta’ya vermelerini söyler. Bir tarafta bir adam Manav ile birlikte Mukta’ya doğru yürürken, diğer tarafta Rani, Ratna’ya ve onun adamlarına doğru yürümektedir.

 

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…
Kördüğüm 398. Bölüm Özeti 08 Eylül Cumartesi Fragmanı # Kördüğüm finali.Uttaran nedir? Kördüğümün son bölümü.
Kördüğüm 397. Bölüm Özeti 07 Eylül Cuma Fragmanı (2.Kısım)# Meethi Tamanna’yı(Kahana’nın kızı) evlatlık alır.(son iki bölüm)
Kördüğüm 07 Eylül Cuma Özeti 397. Bölüm Fragmanı (1.Kısım)# Meethi Rani’yi hayata döndürür.(son iki bölüm)

“Kördüğüm 385. Bölüm Özeti 26 Ağustos Pazar Fragmanı (2. Kısım)# Manav’ı kurtarmak için Rani’yi verirler” üzerine 31 yorum

 1. ♥Aynur dedi ki:

  Merhabalar)))
  Merhaba nuranaay ablamm)))♥
  Hep iyi ol ablamm♥♥♥
  Evet bayram yaklasiyor)))
  Insallah ablam insallah)))♥
  Sanada mutluluk huzur dilerim))
  Insallah bayramyn iyi gecer)))♥
  Kurban bayranyn kutlu olsunn♥♥♥
  Kolay gelsin ablamm)))♥♥
  Unuturmuyus seni ablammm???
  Allaha emanet ol ablamm)))♥♥
  Iyi bayramlaaarrrrrrrr♥♥♥♥♥♥♥

 2. NURANAAY dedi ki:

  Merheba arkadasalar nasil iymisiniz canlarim iysinizdir insallah beni soran olanlarda cook iyim Allaha sukir
  EEEEEE SIZLERDEN NE HABER ARKADASLAR BAYRAM YAKINLASYOR URRRRRAAAAAA NESIPSE SIZLERDE BIZLERDE IY GECIRERIS BAYRAMIMIZI INSALLAH HEPINIZE MUTLULUK VE HUZUR DILERIM SAOLUN BENI UNUTMAYIN ALLAHA EMANAT OLUN YAKINDA GORSERIS BENIM ISLER COOK BAYRAMA ELBISE DIKYORUM BEN YETISDIRMEM LAZIM ELBISELERI SAOLUN…

 3. Halima dedi ki:

  Mereba arkadaslar bu ozetler sizcede gecikmiyormu yoksa banamy oyle geliyor

 4. ♥Aynur dedi ki:

  …… sen pozitif anonimmisin

 5. ♥Aynur dedi ki:

  Gunaydinlar ailemm♥♥♥♥
  Erken kalkdimmm
  Nasilsinizzzz♥♥♥♥♥

 6. .. dedi ki:

  Hayat NeredE gelsin artık.

  1. Hayat dedi ki:

   Bayramdan sonra gelecem inşallah Seninde bayramın mübarek olsun Aynur’um pozitif öğrencim değil başkası galiba

   1. ♥Aynur dedi ki:

    Hayat ablammm♥♥♥♥♥♥
    Hos geldin abloossss)))♥♥♥♥
    Nasilsin abloooossss)))♥♥♥
    Kendini ozletdin vallla(((
    Iyi bayramlar ablammm♥♥♥♥
    Kurban bayramyn kutlu olsun))))♥♥♥♥♥♥
    Bayramdan sonra gelll cabucakkkk♥♥♥♥
    Senii coook ozledikkkkk♥♥♥♥♥
    Evet galiba baskasii pozitif ogrencin digil…

 7. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar))..
  ..
  İyi geceler Aynurum))..
  ..
  Merhaba Nuranaay..senin de kurban bayramın kutlu olsun cnm))..

  Merhaba Gökhan..))rica ederim Arkadaşım bi şey değil..))evet deniz olmasa da sen varsın..yetmez mi..yeter tabi..))
  Çok teşekkürler..seninde bayramın kutlu olsun..)) iyi geceler..

 8. NURANAAY dedi ki:

  Iy giceler Aynurum

 9. NURANAAYDAN GOKHAN KARDESIMEE dedi ki:

  Tebrikler Kardesim gokhan Allah daima mutluluk versin hep mutlu ol CEYLEN &GOKHAN simdiden yakisyorlar isminiz hahahha Hep mutlu ol kardesim benim

 10. ♥Aynur dedi ki:

  Iyi geceler nuranaay ablamm♥♥♥
  Kurban bayramin mubarek olsun)))
  Iyi bayramlar)))

 11. ♥Aynur dedi ki:

  Ben bu gun yokum yarin erken kalkmaliyim amcamla yengem geliyorlar almanyadan havaalina gidicez
  Iyi geceler herkese♥♥♥

 12. NURANAAY dedi ki:

  Merheba Kordugum ailesi hepinize iy gijeler dilerim hepinizi coooook sevyorum canlarim
  Tesekkur ederim Tylla ablam sEni cok sevyorum
  Oooooooo Gokhan kardesim merheba nasil iylesdinmi kucuk kardesim sanada tesekkur ederim seninde kurban bayramin mubarek olsun.
  Leylam Aynurum Aleynam Hayatcim Amirtam Guljanim Mahimjim unutdugum kimse varsa af ol hepinizin kurban bayraminizi kutlarim yeni yyllara nesipse Saolun iy uykular Allaha emanat olun byy byy

 13. ♥Aynur dedi ki:

  Can parcam seninde bayramyn kutlu olsunnn))))♥♥♥♥♥
  Hadi hayirlosiyla)))♥♥♥
  Ooo demek saliii))))♥♥♥
  Tebrikleeerrrr)))♥♥♥♥♥hadi ben kacar aksam burdayommm

 14. &Gökhan¤C¤Burak⚓& dedi ki:

  Yorum yazıp kaçıyorum)) ha ha …Afedin….Hazırlık yapıyorum da o yüzden…)))))

 15. Gökhan'dan Herkesin kurban bayramını KUTLARIM❤ dedi ki:

  Selam… Aleyküm nasılsınız..Şimdiden Kurban Bayramımız kutlu mübarek olsun herkesi kutlarım..))
  ▶ Guljan ablam Bayramın mübarek olsun 🙂
  ▶Tylla dostum bayramın mübarek olsun 🙂
  ▶Abisinin gülü Bayramın mübarek olsun 🙂
  ▶Kixboxcu arkadaşım Aleyna bayramın mübarek olsun:)
  ▶Rojin boncuk gözlüm Bayramın mübarek olsun:)
  ▶Nihat kardeşim bayramın mübarek olsun:)
  ▶Leyla bayramın mübarek olsun 🙂
  ▶Nuranaay ablam Bayramın mübarek olsun 🙂
  ▶Mahyam ablam bayramın mübarek olsun 🙂
  ▶Amrita bayramın mübarek olsun. 🙂
  ▶Kankam Işıl Bayramın mübarek olsun 🙂
  ▶Maviş gözlü Rabia Hiranil bayramın mübarek olsun 🙂
  ▶Cankız bayramın mübarek olsun. 🙂
  ▶Almira bayramın mübarek olsun 🙂
  ▶Abdullah Muhammed abi bayramın mübarek olsun 🙂
  ▶Ali kaptan Bayramın mübarek olsun 🙂
  ▶Kenan kardeşim bayramın mübarek olsun. 🙂
  ▶Yusra bayramın mübarek olsun 🙂
  ▶Maysa Bayramın mübarek olsun 🙂
  ▶Umut bayramın mübarek olsun 🙂
  ▶Anonim Bayramın mübarek olsun 🙂
  ▶Değerli Adminimiz PINAR HANIM bayramın mübarek olsun 🙂
  Unuttuğum varsa af ola…….
  Pınar hanım güzel dileklerin için çok teşekkürler saolun…Var olun….Özetler bir birinden harika olmuş….
  Guljan ablam…Gerçekten mi? Teklifim güzel mi? Ablam beğenmene gerçekten çok sevindim….Ablam Allah razı olsun senden…Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim…Amin İNŞALLAH en hayırlısı olur….Evet ablam senin ismini koyacağım…Hep sana benzesin…Bir hatam olduğu zaman senin gibi ağzımı tekmelesin))) ha ha ha)))) Daima seni bana hatırlatsın…Ablam kardeşin Abdullah’a selamlarımı söyle…İyi teskereler… Şuan ne kadar mutlu olduğunu hissediyorum..Hep mutlu güler yüzlü ol….Haa ADANALI diziyi diyorsun…Evet o diziyi biliyorum ben de bir kaç kere dizinin tekrarını izlemiştim…dizi güzel Marazali vaaaavvv o adam….Diziyi güzel yapan o bende kendisini seviyorum….))
  Tylla güzel dileklerin için çok teşekkür ederim…İnan bende mutluluğum tarif edilemez…Teklifimi beğendin çok sevindim tylla biraz abartılı oldu ama olsun insan hayatında bir kere evlilik teklifi eder…..)))Biraz korkuyorum….Neden onuda bilmiyorum))ha ha İNŞALLAH bir aksilik çıkmaz…Çok farklı duygular yaşıyorum ha bu arada Abdullah abi şimdi benim yanımda saolsun bana yardım ediyor… Senin ve herkesin bayramını kutluyor… İkizleri çok şirin maşallah büyümüşler…Darısı bekarlarımızın başına)))Bayramın kutlu mübarek olsun tylla dostum iyiki seni tanıdım..))
  Teşekkür ederim Aleyna arkadaşım…Teklifimi beğenmene çok sevindim…)) Güzel dileklerin için çok teşekkürler Aleyna..)) Amin iNŞALLAH en hayırlı kararı almışımdır….Evet ya Havuzla idare edeceğim mecburen ha ha ha )) Deniz olmasada olur ben varım yetmez mi?)) ha ha ha Teşekkür ederim Aleyna…Herşey için…)) Bayramın mübarek olsun arkadaşım…))) Darısı bekarlarımızın başına..)))
  Ve HERKESE çok teşekkürler….İyiki sizi tanıdım…Ve mutluluğumu sizinle paylaşmak çok güzel ve kıymetli…. Mutluluğumuz daim olsun İNŞALLAH….))) İNŞALLAH EN HAYIRLI KARARI ALMIŞIMDIR…. YİNE DİYORUM DARISI BEKARLARIMIZIN BAŞINA İNŞALLAH….))) TEKRAR tekrar Teşekkür ederim….
  Benim çıkmam gerek malum evlilik teklifi edeceğim hazırlıklar tam hızla devam ediyor….Salı günü teklifimi edeceğim…))İNŞALLAH CEYLAN KABUL EDER…. BİR DE KABUL ETMİYORMUŞ ))) HA HA HA HA ŞAKA ŞAKA…KABUL EDECEĞİNDEN ÇOK EMİNİM…
  ZATEN DÜNDEN HAZIR ))) hshahahahahah 😀 😛 😉 🙂 😮 🙂 ͡° ͜ʖ ͡° G❤C……
  Sizi çok seven==Gökhan

  1. Pınar dedi ki:

   İyi bayramlar

 16. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Leyla ablamm sen nasil ablosss)))
  Dun aksam imo ya giremedim ama bu gun giricem)))♥
  Ve bir birimizi gorucezzzz))))♥♥♥♥♥♥

 17. ♥AYNUR♥ dedi ki:

  Hayirli hafta sonlari)))
  Nasilsiniz???
  ……
  Tylla ablam tesekur ederim evet basariyla gecdim testden)))
  Evet oyle bir kizim ama yabanci insanlarla cook sert konusurum))
  Evet bende izliyorum sen anlat karadenizi cok guzel bir dizi♥
  Tesekur ederim ablammm soyledigin icin)))♥
  Kurban bayramin mubarek olsun♥
  Bende seni cook sevdim))))
  ………
  Guljan ablammm iyi yolculuklar ablamm)))
  Insallah kardesinle guzel bir bayram gecirirsin)))♥
  …..
  Aleyna ablammm tesekur ederim)))♥
  Sizin dualarinizin sayesinde iyi puan aldim)))♥
  Bende cok mutluyum)))♥
  Kurban bayramin kutlu olsun ablammm♥♥♥

 18. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi günler canlar)))..
  Pınar ablam ellerine emeğine sağlık))
  ..
  Merhaba Tylla abla iyim sen nasılsın??..seninde bayramın kutlu olsun))..
  ..
  Aynur biriciğim şimdi gördüm cnm))..tebrik ederim sınavdan çok iyi puan almışsın..çok sevindim birtanem senin adına))..
  ..
  Merhaba Guljan ablam..seninde kurban bayramın kutlu olsun))..

 19. Tylla ❤ dedi ki:

  Guljan Asgabada senden salamymy yollayan ona diy ki Tylla seni kuyseyamis goresi gelip aglayamys diy sen gujagyna dolmaga sabyrsyzlanyamys diy yene sularam ayt agsam ayaydynly kocelerinde yoremegi gundiz magazinlaryna aylanmagi kuyseyamis diy ve eger Berkararam gorsen onada sey diy Tyllan sensiz yuregi gysyamys seni gunde zyyarat edip owrensipdir hazir uzak bir obada seni kuysap aglap otyr diy bolyamy men cykyan senem menziline sag aman bar ve mana gowy cogaplar bn gayt by by

 20. Tylla ❤ dedi ki:

  Evet Guljan bilyorum bu gun yorumlara bakmisdim ayy cok sevindim ya Gokhanin fikrini begendim Gulcan sende okudunmu cok romantik ya teklifi

 21. TYLLADAN DOSTUM GOKHANA dedi ki:

  GOKHAN MERHABA NASILSIN ONCEKI YORUMLARA BAKDIM SEVDIGIN KIZA EVLENME TEKLIF EDECEKMISSIN INANKI SENIN ADINA COK MUTLU OLDUM TEBRIKLER CEYLANLA❤GOKHAN HAYATINIZDA SADECE MUTLULUKLAR OLSUN ALLAH TAMAMINI ERDIRSIN MUTLU MESUD OLUN DOSTUM
  HA HA HA BIDE ABLAAAAAAA DIYE BAGRICAKMISSIN TASAVUR EDYORUM DA GOZUMUN ONUNE GULJANDAN IYEN SOPALARIN TEKMELERINI HATIRLAYORMUSUN HAHAHAHAHAHAHAHA NEYSE GOKHAN IYI BAYRAMLAR KURBAN BAYRAMIN KUTLU OLSUN DOSTUM TEKRAR TEBRIK EDERIM☺

 22. Guljan dedi ki:

  KORDUGUM AYLAMIZ HEPIMIZIN KURBAN BAYRAMLARIMIZ MUBAREK JANLARIM NASILSINIZ

  TYLLAM BILYORMUSUN GOKHAN KARDESIMIZ CEYLANA EVLILIK TEKLIFINDE BULUNAJAK

 23. Tylla KORDUGUM AYLESINI SELAMLEYORUM dedi ki:

  PINAR HANIM MERHABA! NASILSINIZ KIZINIZ NASIL IYIYMISINIZ UMARIM IYISINIZDIR OZETLER HARIKAA ELLERNIZE EMEGINIZE SAGLIK SIZE BASARILAR DILEYORUM VE DEVAMINI SABIRSIZLIKLA BEKLIYORUM KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN SIZE KOLAY GELSIN⭐⭐⭐⭐⭐

  GULJAN sen nasilsin aylen cocuklarin nasillar iyiysinizdir insallah bu gun Asgabada gidyormussun sana iyi yolculuklar annene kardesine benden selam soyle KURBAN BAYRAMINI KUTLUYORUM IYI BAYRAMLAR ARKADASIM❤

  MAHYM sen nasilsin kizin nasil iyiymisiniz bu aralar islerin bayaa yogunmus sana kolay gelsin cnm seninde MUBAREK KURBAN BAYRAMINI KUTLUYORUM IYI BAYRAMLAR ARKADASIM❤

  NURANAAY nasilsin cocuklarin aylen nasillar umarim iyiysinizdir iki uc gunden sonra KURBAN BAYRAMI basliyor senide kutluyorum MUBAREK KURBAN BAYRAMINLA ARKADASIM❤

  ROJINIM MERHABA nasilsin iyiymisin gunun komikcisi merakli melahatim benim KURBAN BAYRAMIN KUTLU OLSUN IYI BAYRAMLAR TATLIM❤

  ALEYNA nasilsin iyimisin seninem KURBAN BAYRAMIN KUTLU OLSUN CNM❤

  KONUSKAN AYNURJUK nasilsin iyimisin tatlim tebrderim cnm inlis dilinden basarili gecmissin yorumlarni okudum da cok tatli cok komik bir kiza benziyorsun seni cok sevdim ya BU arada Aynur sen anlat karadenizin yeni sezonu eylulde basliyor KURBAN BAYRAN KUTLU OLSUN TATLIM IYI BAYRAMLAR❤

  HAYAT TATLIM sen nasilsin annen abin nasillar tombis Umutum❤nasil iyimi umarim iyisinizdir annene abine Rabiya Isile KOCAMAN SELAMLERIMI SOYLE TOMBIS UMUTUMADA KOCAMAN OPUCUKLERMUBAREK KURBAN BAYRAMIN KUTLU OLSUN❤

  ISILIM NASILSIN IYIMISIN IYSINDIR INSALLAH SENI COOOOK OZLEDIM TATLIM BURAYA YAZAMADIGNA INANKI COK UZULDUM CNM KURBAN BAYRAMIN KUTLU OLSUN SENI COOOOOOK SEVYORUM❤

  RABIYAM SEN NASILSIN IYIMISIN UMARIM KENDINI TOPARLAMISSINDIR LUTFAN BURAYA DON ESKI NESELI RABIYANI GORMEYI COK ISDIYORUM SENIDE COKK COKK OZLEDIM SENINDE KURBAN BAYRAMIN KUTLU OLSUN IYI BAYRAMLAR❤

  ABDULLA MOHEMED MERHABA EGAR BU SITEYE GIRYOSAN MSJ OKURSUN DIYE YAZYORUM NASILSIN IKIZLER NASIL IYISINIZDIR INSALLAH COCUKLARIN GOZLERINDEN KOCAMAN OPYORUMĶURBAN BAYRAMIN KUTLU OLSUN IYI BAYRAMLAR☺

  LEYLA nasilsin seninle tanismayi bende cok istiyorum ben aslen Gokdepeli belki bilyorsundur asgabatda oturyorsan simdi ben lebapda oturyorum yasim 29 boyum 170 saclarim uzun rengi sari gozumun rengi siyah bu kadar sanada IYI BAYRAMLAR KURBAN BAYRAMIN KUTLU OLSUN❤

  NIHAT NASILSIN SENINDE KURBAN BAYRAMIN KUTLU OLSUN☺

  AMRITA TATLIM SEN NASILSIN IYIYIMISIN ARKADASLARDAN DUYDUM EVLENMISIN SANA HAYATINDA BOL BOL MUTLULUKLAR SANSLAR DILEYORUM KOCANLA MUTLU MESUD OLUN IYI BAYRAMLAR CNM KURBAN BAYRAMIN KUTLU OLSUN❤

 24. Guljan dedi ki:

  Merabalar ve gunaydinlar KORDUGUM AYLAMIZ ben su an 4 saat boyunja yoldayim ay yinide 2 saat yolum var ay cok yoruldum ya olsun yinide asker kardesim ABDULLAHI gorijam yorulanima degijek cok mutluyum ya

 25. rojin dedi ki:

  günaydın kördüğüm Ailesi hepiniz nasılsınız Pınar ablam elin sağlık özetler çok güzel olmuş

 26. Umut dedi ki:

  Gınaydın teşekkürler Pınar ablacım elinize sağlık çok güzel olmuş

 27. Pınar dedi ki:

  Günaydınlar herkese iyi hafta sonları İnş herkesin haftasonu dolu dolu güzel geçer. Önceki özetlere baktım bikaç gündür yoğundum cevap yazamadığım arkadaşlar kusruma bakmayın bugün yazabildim. Bu arada Gökhan’ı tebrik ederim AllAH devamını getirsin inş.

  1. ♥AYNUR♥ dedi ki:

   Ge lc oldu pinar ablamm…olsun gunaydinlar)))♥
   Anliyorus sizin isiniz cok zor bir isdir…
   Kolay gelsin isinizde)))
   Sizede iyi hafta sonlarini dilirim)))♥
   Kurban bayramynyz mubarek olsun)))♥♥

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir